Keystone logo
Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Įvadas

Sukurta 1962 metais, inžinerijos Minas Gerais fakultetas - FEAMIG - yra nacionalinė nuoroda inžinerijos mokymo. Šiuo metu College siūlo bakalauro kursus inžinerijos geodeziniai, civilinės inžinerijos ir inžinerinių gamybos ir sensu po baigimo kursų darbuotojų saugos inžinerijos, kelių inžinerija, kokybė ir inžinerija, aplinkos inžinerija ir Geo nuorodas į kaimo Nekilnojamas turtas ,

Kolegija tvarko Švietimo instituto Candida de Souza. Mokymą, mokslinius tyrimus ir plėtrą integravimas, FEAMIG suteikia savo studentams pilnas švietimas, įtvirtino mokslo, technologijų, administracijos, humanistinės, etikos ir socialinės žinios. Siekiant šio tikslo, Fakultetas mokslinius inicijavimo programas, konsultavimo, stažuočių centras, švietimo orientavimo Be abejo ir koordinavimo taryba, kuri koordinuoja mokytojų darbą ir suteikti palaiko studentams. Paruošti kvalifikuotus specialistus, gali kurti gyvybingus sprendimus į rinkos poreikius ir visuomenės yra FEAMIG tikslas.

2009 buvo paskelbtas pripažinimas Renewal tvarką Topografijos inžinerijos žinoma, 2012, pripažinimo atnaujinimas siekiant gamybos inžinerijos kursą. 2013 jis buvo paskelbtas potvarkiu leidimas naudoti kursas Civilinės inžinerijos, įgiję 4 laipsnio pagal MEC.

Vietos

  • Belo Horizonte

    R. Aquiles Lôbo, 524 - Floresta, Belo Horizonte - MG, 30150-160, Brazil, , Belo Horizonte

    Klausimai