Keystone logo
Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Įvadas

Senai technologijos institutas (IST) Tekstilės ir Confection CETIQT Senai yra didžiausia Lotynų Amerikos centras žinių gamybos taikomas tekstilės ir drabužių gamybos grandinėje.

Dinaminis ryšys suformuotas Švietimo, inovacijos, taikomųjų mokslinių tyrimų ir technologijų srityse tarpusavio leidžia IST Senai CETIQT siūlome tekstilės grandinę ir priėmimo geriausias technologijas, laboratorinės paslaugos, žmogiškųjų išteklių mokymo, konsultavimo ir inovacijų projektai ,

Aukšta standartas veiklos ir susikirtimai šias veiklos kryptis pridėtinę vertę tarpusavyje, stiprinant tiek gamybą ir tiekimą technologijų ir inovacijų paslaugas, tikslinių padidinti Brazilijos pramonės konkurencingumą.

IST Senai turi CETIQT aplinką ir visą mokymo laboratorijose tikslais ir paslaugas. Jos bandomieji augalai dauginasi pramoninės gamybos aplinką, kad būtų galima plėtoti inovacijų projektus Proceso ir produkto, taip pat skatinant integruotosios švietimo projektus. Visada stebi labai specializuotos fakulteto, sudaro labiausiai ieškoma po ir gerbiamas specialistai rinkoje.

Veiklos

Už kiekvieną sėkmingą verslą dėl būsimų studijų ir mokslinių tyrimų, kurie palaiko ne tik gamybos grandinėje bendrovių skaičius, bet taip pat savo produkto Švietimo, technologijų paslaugų ir inovacijų.

Ugdymas

Su elastingais švietimo strategijas ir pažangiausius technologijų infrastruktūros, IST Senai CETIQT siūlo pradinius mokymo kursus ir nuolatinės techninės, bakalauro, pratęsimas ir baigęs ekvivalentas metodų ir e-mokymosi (nuotolinis), pagal nacionalinę aptarnavimo tinklą, per regioniniams departamentams (RDS), iš Senai kiekvienoje valstybėje, plius specialiai suformuluotas ir tikslinių programų pramonės poreikius visoje šalyje.

Vietos

  • Rio de Janeiro

    R. Magalhães Castro, 174 - Riachuelo, Rio de Janeiro - RJ, 20961-020, , Rio de Janeiro

    Klausimai