Didžiausias privatus universitetas Naujajame Džersyje, FDU, yra ne pelno siekianti, ne sektantiška, daugiakampė institucija. Įkurtas 1942 m., FDU 1948 m. gavo ketverių metų statusą ir 1956 m. buvo patvirtintas kaip universitetas.
Universitetas siūlo daugiau nei 100 bakalauro ir magistrantūros studijų programų, įskaitant farmacijos, slaugos praktikos, klinikinės psichologijos ir mokyklos psichologijos doktorantūros programas; ir AACSB akredituota verslo mokykla. Studijų programos siūlomos dviejuose Naujojo Džersio miesteliuose ir dviejose FDU vietose už JAV ribų: Wroxton College, Oksfordšyre, Anglijoje, ir Vankuverio miestelyje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje.
Daugiau nei 12 000 FDU nuolatinių ir neakivaizdinių studentų vykdo kokybiškas, į karjerą orientuotas programas pagal jų poreikius pritaikytą tvarkaraštį – dienomis, vakarais ir savaitgaliais.
Mokymo programa atspindi pasaulinio švietimo misiją ir nacionaliniu mastu žinomo branduolio pagrindą.
Misija
Fairleigh Dickinson universitetas yra akademinės kompetencijos centras, skirtas pasaulio piliečių rengimui per pasaulinį švietimą. Universitetas siekia suteikti studentams daugiadisciplininį, tarpkultūrinį ir etinį supratimą, būtiną norint dalyvauti, vadovauti ir klestėti pasaulinėje idėjų, prekybos ir kultūros rinkoje.
Įsipareigojimas
Fairleigh Dickinson universiteto įvairovės, teisingumo ir įtraukimo įsipareigojimų pareiškimas
Fairleigh Dickinson universitetas (FDU), kurio misija, vizija ir pagrindinės vertybės yra esminės, yra įsipareigojusios kurti ir puoselėti įvairią, teisingą ir įtraukią universiteto aplinką, skatinančią abipusę pagarbą ir supratimą tarp studentų, dėstytojų, darbuotojų, administracijos ir absolventų.
FDU apima atviro mąstymo, minčių įvairovės ir kultūrinės raiškos kultūrą. Universitetas skatina įvairias perspektyvas praturtinti universiteto bendruomenės edukacinę patirtį. FDU pabrėžia kultūrinės patirties ir perspektyvų supratimą, ugdydamas pagarbų FDU bendruomenės narių bendravimą.
Universitetas siekia užtikrinti, kad studentai, dėstytojai, darbuotojai, administracija ir absolventai asmeniškai ir profesionaliai klestėtų globalioje aplinkoje, siekdami mesti iššūkį ir atmesti rasinį susiskaldymą, išankstinį nusistatymą, sistemines privilegijas ir priespaudą. Šiuo tikslu FDU netoleruoja diskriminacijos ar šališkumo dėl rasės, religijos, lytinės tapatybės / raiškos, seksualinės orientacijos, lyties, gebėjimų statuso, amžiaus, tautybės ir socialinės ir ekonominės klasės.
Istorija
1942 m. daktaro Peterio Sammartino ir jo žmonos Sylvia (Sally) įkurtas Fairleigh Dickinson universitetas išaugo į didžiausią privatų universitetą Naujajame Džersyje. Šiandien daugiau nei 11 500 studentų iš 32 valstijų ir 72 šalių mokosi dviejuose universiteto miesteliuose Naujojo Džersio šiaurėje ir jo tarptautiniuose miesteliuose Vrokstone, Anglijoje ir Vankuveryje, Kanadoje. Pradėjusi nuo dvejų metų jaunesniojo koledžo, Fairleigh Dickinson 1948 m. išplėtė iki ketverių metų mokymo programos, kad patenkintų aukštojo mokslo poreikį šiaurinėje Naujojo Džersio valstijoje. 1954 metais buvo pasiūlyta pirmoji magistrantūros studijų programa – verslo administravimo magistro laipsnis, o Bergeno jaunesniojo koledžas buvo nupirktas kaip antrasis miestelis, dabar – Metropolitan Campus. 1956 m. Fairleigh Dickinson įgijo universiteto statusą, o po metų Madisone buvo įsigytas 178 akrų Vanderbilt-Twombly dvaras, kuris tarnautų kaip trečiasis miestelis, dabar Florham Campus.
FDU tapo pirmuoju Amerikos universitetu, kuriam priklausė miestelis Anglijoje, kai iš Oksfordo universiteto Trejybės koledžo įsigijo Wroxton koledžą. 1965 m. atidarytas Wroxton College siūlo Amerikos studentams magistrantūros ir bakalauro kursus, taip pat praturtinančią kultūrinę patirtį. Buvęs XIII a. vienuolyne, Wroxton College dabar yra gražiai restauruotas ir modernizuotas Jokūbo dvaras. 2007 m. FDU pradėjo pamokas Vankuveryje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje.
FDU išlaikė savo įsipareigojimą plėsti pasaulinį akiratį ir skatinti didesnį tarptautinį supratimą. 2000 m. patikėtinių taryba priėmė tikslinę FDU misiją: per pasaulinį švietimą parengti studentus pasaulio pilietybei.
Kiekvienas universiteto miestelis turi savitą charakterį ir gyvybingumą. Studentams naudinga studijuoti visapusiškame universitete, kuriame siūlomos įvairios programos ir kursai, tačiau jie taip pat mėgaujasi šilumos ir asmeninio dėmesio atmosfera, paprastai sutinkama daug mažesnėse institucijose.
Šiandien FDU siūlo daugiau nei 100 studijų programų asocijuotojo, bakalaureato, magistro ir doktorantūros lygmenimis. Platus pasiūlymų asortimentas, kartu su fakulteto gilumu ir kompetencija, leidžia Fairleigh Dickinson universitetui aptarnauti Naujojo Džersio ir kitų šalių piliečius.
FDU ramsčiai
2001 m. prezidentas Michaelas Adamsas įsteigė Fairleigh Dickinson universiteto Pillar draugiją, siekdamas pripažinti tuos išskirtinius asmenis, kurie laikui bėgant nepaprastai prisidėjo prie universiteto, jo bendruomenės ir kultūros charakterio ir kokybės.
Apdovanojimas
Kiekvieną rudenį šaukimo metu pristatomas 1000 USD čekis. Vankuverio apdovanojimai bus įteikti per Vankuverio vakarienę. Gavėjo vardas turi būti įrašytas į individualią lentelę, kuri įteikiama gavėjui. Kiekvienam gavėjui suteikiamas FDU smeigtukas. Be to, ramsčio gavėjai kviečiami dalyvauti jų atitinkamų miestelių pradžios ceremonijos procesijoje.
Kriterijai
- Asmuo, dirbantis FDU ne fakultete mažiausiai dešimt metų ir žemesnis nei viceprezidento padėjėjo, asocijuotojo viceprezidento arba viceprezidento rangas.
- Asmuo puikiai supranta FDU misiją ir istoriją.
- Asmuo skatina pilietiškumą miestelyje.
- Asmuo yra pavyzdys kitiems FDU darbuotojams ir studentams.
- Asmuo demonstruoja didelį susirūpinimą studentais ir kitais universiteto bendruomenės nariais.
- Asmuo turėtų aktyviai dalyvauti FDU bendruomenėje, viršijant savo specifinius darbo reikalavimus.
Procesas
Kiekvienų mokslo metų pavasarį Žmogiškųjų išteklių tarnyba parengia laišką FDU bendruomenei, kuriame išvardija apdovanojimo kriterijus, kviečia siūlyti kandidatūras ir nustato paskelbtą terminą.
Studentams ir absolventų padėjėjams kandidatuoti neleidžiama.
Kandidatai turi būti įdarbinti FDU bent trejus metus.
Kandidatai turi būti teikiami individualiai su rekomendacija. Grupinių peticijų kandidatūros nepriimamos.
Skatinama pakartotinai siūlyti anksčiau neatrinktus, bet vis dar tinkamus kandidatus.
Nesant pakankamo kandidatų skaičiaus, komitetas gali naudotis ankstesniu pastarųjų dvejų metų kandidatų sąrašu.
Dabartiniai kvalifikuoti Pillar Society nariai galės pateikti vieną kandidatūrą. Visi dabartiniai ramsčio gavėjai, paaukštinti iki viceprezidento padėjėjo, asocijuotojo viceprezidento arba viceprezidento, išsaugos ramsčio pareigas, bet yra pašalinami iš skyrimo ir rinkimų proceso.
Kandidatai bus persiųsti Žmogiškųjų išteklių tarnybai ir patikrinami, ar jie atitinka pirmiau nurodytus tinkamumo kriterijus.
Žmogiškųjų išteklių biuras pateiks aktyviems Pillar Society nariams visų tinkamų kandidatūrų formų kopijas ir pridės balsavimo biuletenį. Nariams bus nurodyta balsavimo biuletenius išsiųsti atgal į žmogiškųjų išteklių skyrių.
Žmogiškųjų išteklių biuras nustatys rezultatus, pasirinkdamas ne daugiau kaip vieną gavėją iš kiekvieno pagrindinio Naujojo Džersio universiteto ir Vankuverio universiteto, ir atitinkamai bendraus su prezidento tarnyba, universitetų veikla ir komunikacijomis.
„Pillar“ apdovanojimų skelbimai ir įteikimas
Kiekvienam apdovanotajam bus išsiųstas Universiteto prezidento pasirašytas laiškas. Vardai perduodami vyresniajam viceprezidentui operacijoms, kad jie būtų įtraukti į sušaukimo programą ir scenarijus, ir Vankuverio universiteto vadovybei, kad jie būtų įtraukti į priešpradžios vakarienės programą. Vardai kartu su nominacijomis perduodami Komunikacijos biurui, kad jis parengtų 100–200 žodžių citatą, kuri bus perskaityta Naujojo Džersio šaukimo arba Vankuverio priešpradžios vakarienės metu. Visų kandidatūrų kopijos bus perduotos Prezidentūrai, kad ji būtų saugoma dvejus metus konfidencialiai. Citatas turi peržiūrėti apdovanotasis prieš pristatymą. PASTABA: vyresnysis viceprezidentas operacijoms skaito citatą; Prezidentas įteikia apdovanojimą. Gavėjai raginami pateikti trumpą (50 žodžių) sutikimą. Žmogiškųjų išteklių tarnyba pasilieka teisę periodiškai peržiūrėti procedūras ir teikti rekomendacijas Prezidento kanceliarijai.