Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Įvadas

Didžiausias privatus universitetas Naujajame Džersyje, FDU, yra ne pelno siekianti, ne sektantiška, daugiakampė institucija. Įkurtas 1942 m., FDU 1948 m. gavo ketverių metų statusą ir 1956 m. buvo patvirtintas kaip universitetas.

Universitetas siūlo daugiau nei 100 bakalauro ir magistrantūros studijų programų, įskaitant farmacijos, slaugos praktikos, klinikinės psichologijos ir mokyklos psichologijos doktorantūros programas; ir AACSB akredituota verslo mokykla. Studijų programos siūlomos dviejuose Naujojo Džersio miesteliuose ir dviejose FDU vietose už JAV ribų: Wroxton College, Oksfordšyre, Anglijoje, ir Vankuverio miestelyje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje.

Daugiau nei 12 000 FDU nuolatinių ir neakivaizdinių studentų vykdo kokybiškas, į karjerą orientuotas programas pagal jų poreikius pritaikytą tvarkaraštį – dienomis, vakarais ir savaitgaliais.

Mokymo programa atspindi pasaulinio švietimo misiją ir nacionaliniu mastu žinomo branduolio pagrindą.

Misija

Fairleigh Dickinson universitetas yra akademinės kompetencijos centras, skirtas pasaulio piliečių rengimui per pasaulinį švietimą. Universitetas siekia suteikti studentams daugiadisciplininį, tarpkultūrinį ir etinį supratimą, būtiną norint dalyvauti, vadovauti ir klestėti pasaulinėje idėjų, prekybos ir kultūros rinkoje.

Įsipareigojimas

Fairleigh Dickinson universiteto įvairovės, teisingumo ir įtraukimo įsipareigojimų pareiškimas

Fairleigh Dickinson universitetas (FDU), kurio misija, vizija ir pagrindinės vertybės yra esminės, yra įsipareigojusios kurti ir puoselėti įvairią, teisingą ir įtraukią universiteto aplinką, skatinančią abipusę pagarbą ir supratimą tarp studentų, dėstytojų, darbuotojų, administracijos ir absolventų.

FDU apima atviro mąstymo, minčių įvairovės ir kultūrinės raiškos kultūrą. Universitetas skatina įvairias perspektyvas praturtinti universiteto bendruomenės edukacinę patirtį. FDU pabrėžia kultūrinės patirties ir perspektyvų supratimą, ugdydamas pagarbų FDU bendruomenės narių bendravimą.

Universitetas siekia užtikrinti, kad studentai, dėstytojai, darbuotojai, administracija ir absolventai asmeniškai ir profesionaliai klestėtų globalioje aplinkoje, siekdami mesti iššūkį ir atmesti rasinį susiskaldymą, išankstinį nusistatymą, sistemines privilegijas ir priespaudą. Šiuo tikslu FDU netoleruoja diskriminacijos ar šališkumo dėl rasės, religijos, lytinės tapatybės / raiškos, seksualinės orientacijos, lyties, gebėjimų statuso, amžiaus, tautybės ir socialinės ir ekonominės klasės.

Istorija

1942 m. daktaro Peterio Sammartino ir jo žmonos Sylvia (Sally) įkurtas Fairleigh Dickinson universitetas išaugo į didžiausią privatų universitetą Naujajame Džersyje. Šiandien daugiau nei 11 500 studentų iš 32 valstijų ir 72 šalių mokosi dviejuose universiteto miesteliuose Naujojo Džersio šiaurėje ir jo tarptautiniuose miesteliuose Vrokstone, Anglijoje ir Vankuveryje, Kanadoje. Pradėjusi nuo dvejų metų jaunesniojo koledžo, Fairleigh Dickinson 1948 m. išplėtė iki ketverių metų mokymo programos, kad patenkintų aukštojo mokslo poreikį šiaurinėje Naujojo Džersio valstijoje. 1954 metais buvo pasiūlyta pirmoji magistrantūros studijų programa – verslo administravimo magistro laipsnis, o Bergeno jaunesniojo koledžas buvo nupirktas kaip antrasis miestelis, dabar – Metropolitan Campus. 1956 m. Fairleigh Dickinson įgijo universiteto statusą, o po metų Madisone buvo įsigytas 178 akrų Vanderbilt-Twombly dvaras, kuris tarnautų kaip trečiasis miestelis, dabar Florham Campus.

FDU tapo pirmuoju Amerikos universitetu, kuriam priklausė miestelis Anglijoje, kai iš Oksfordo universiteto Trejybės koledžo įsigijo Wroxton koledžą. 1965 m. atidarytas Wroxton College siūlo Amerikos studentams magistrantūros ir bakalauro kursus, taip pat praturtinančią kultūrinę patirtį. Buvęs XIII a. vienuolyne, Wroxton College dabar yra gražiai restauruotas ir modernizuotas Jokūbo dvaras. 2007 m. FDU pradėjo pamokas Vankuveryje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje.

FDU išlaikė savo įsipareigojimą plėsti pasaulinį akiratį ir skatinti didesnį tarptautinį supratimą. 2000 m. patikėtinių taryba priėmė tikslinę FDU misiją: per pasaulinį švietimą parengti studentus pasaulio pilietybei.

Kiekvienas universiteto miestelis turi savitą charakterį ir gyvybingumą. Studentams naudinga studijuoti visapusiškame universitete, kuriame siūlomos įvairios programos ir kursai, tačiau jie taip pat mėgaujasi šilumos ir asmeninio dėmesio atmosfera, paprastai sutinkama daug mažesnėse institucijose.

Šiandien FDU siūlo daugiau nei 100 studijų programų asocijuotojo, bakalaureato, magistro ir doktorantūros lygmenimis. Platus pasiūlymų asortimentas, kartu su fakulteto gilumu ir kompetencija, leidžia Fairleigh Dickinson universitetui aptarnauti Naujojo Džersio ir kitų šalių piliečius.

FDU ramsčiai

2001 m. prezidentas Michaelas Adamsas įsteigė Fairleigh Dickinson universiteto Pillar draugiją, siekdamas pripažinti tuos išskirtinius asmenis, kurie laikui bėgant nepaprastai prisidėjo prie universiteto, jo bendruomenės ir kultūros charakterio ir kokybės.

Apdovanojimas

Kiekvieną rudenį šaukimo metu pristatomas 1000 USD čekis. Vankuverio apdovanojimai bus įteikti per Vankuverio vakarienę. Gavėjo vardas turi būti įrašytas į individualią lentelę, kuri įteikiama gavėjui. Kiekvienam gavėjui suteikiamas FDU smeigtukas. Be to, ramsčio gavėjai kviečiami dalyvauti jų atitinkamų miestelių pradžios ceremonijos procesijoje.

Kriterijai

 • Asmuo, dirbantis FDU ne fakultete mažiausiai dešimt metų ir žemesnis nei viceprezidento padėjėjo, asocijuotojo viceprezidento arba viceprezidento rangas.
 • Asmuo puikiai supranta FDU misiją ir istoriją.
 • Asmuo skatina pilietiškumą miestelyje.
 • Asmuo yra pavyzdys kitiems FDU darbuotojams ir studentams.
 • Asmuo demonstruoja didelį susirūpinimą studentais ir kitais universiteto bendruomenės nariais.
 • Asmuo turėtų aktyviai dalyvauti FDU bendruomenėje, viršijant savo specifinius darbo reikalavimus.

Procesas

Kiekvienų mokslo metų pavasarį Žmogiškųjų išteklių tarnyba parengia laišką FDU bendruomenei, kuriame išvardija apdovanojimo kriterijus, kviečia siūlyti kandidatūras ir nustato paskelbtą terminą.

Studentams ir absolventų padėjėjams kandidatuoti neleidžiama.

Kandidatai turi būti įdarbinti FDU bent trejus metus.

Kandidatai turi būti teikiami individualiai su rekomendacija. Grupinių peticijų kandidatūros nepriimamos.

Skatinama pakartotinai siūlyti anksčiau neatrinktus, bet vis dar tinkamus kandidatus.

Nesant pakankamo kandidatų skaičiaus, komitetas gali naudotis ankstesniu pastarųjų dvejų metų kandidatų sąrašu.

Dabartiniai kvalifikuoti Pillar Society nariai galės pateikti vieną kandidatūrą. Visi dabartiniai ramsčio gavėjai, paaukštinti iki viceprezidento padėjėjo, asocijuotojo viceprezidento arba viceprezidento, išsaugos ramsčio pareigas, bet yra pašalinami iš skyrimo ir rinkimų proceso.

Kandidatai bus persiųsti Žmogiškųjų išteklių tarnybai ir patikrinami, ar jie atitinka pirmiau nurodytus tinkamumo kriterijus.

Žmogiškųjų išteklių biuras pateiks aktyviems Pillar Society nariams visų tinkamų kandidatūrų formų kopijas ir pridės balsavimo biuletenį. Nariams bus nurodyta balsavimo biuletenius išsiųsti atgal į žmogiškųjų išteklių skyrių.

Žmogiškųjų išteklių biuras nustatys rezultatus, pasirinkdamas ne daugiau kaip vieną gavėją iš kiekvieno pagrindinio Naujojo Džersio universiteto ir Vankuverio universiteto, ir atitinkamai bendraus su prezidento tarnyba, universitetų veikla ir komunikacijomis.

„Pillar“ apdovanojimų skelbimai ir įteikimas

Kiekvienam apdovanotajam bus išsiųstas Universiteto prezidento pasirašytas laiškas. Vardai perduodami vyresniajam viceprezidentui operacijoms, kad jie būtų įtraukti į sušaukimo programą ir scenarijus, ir Vankuverio universiteto vadovybei, kad jie būtų įtraukti į priešpradžios vakarienės programą. Vardai kartu su nominacijomis perduodami Komunikacijos biurui, kad jis parengtų 100–200 žodžių citatą, kuri bus perskaityta Naujojo Džersio šaukimo arba Vankuverio priešpradžios vakarienės metu. Visų kandidatūrų kopijos bus perduotos Prezidentūrai, kad ji būtų saugoma dvejus metus konfidencialiai. Citatas turi peržiūrėti apdovanotasis prieš pristatymą. PASTABA: vyresnysis viceprezidentas operacijoms skaito citatą; Prezidentas įteikia apdovanojimą. Gavėjai raginami pateikti trumpą (50 žodžių) sutikimą. Žmogiškųjų išteklių tarnyba pasilieka teisę periodiškai peržiūrėti procedūras ir teikti rekomendacijas Prezidento kanceliarijai.

Universiteto ypatybės

Vienas universitetas. Keturi miesteliai. Ir Internete.

Gyvenimas miestelio Fairleigh Dickinson universitete nepanašus į jokį kitą universitetą. FDU siūlo įdomią ir įvairią patirtį studentams, kad ir kokie būtų jų pomėgiai. Studentai gali rinktis iš dviejų skirtingų miestelių Naujajame Džersyje, unikalių galimybių užsienyje ir daugybės internetinių pasiūlymų.

Florhamo miestelis

 • FDU turi du pagrindinius miestelius Jungtinėse Valstijose. Florhamo miestelis, esantis Moriso grafystėje, Naujajame Džersyje, yra tobula kolegiška aplinka. Šimtmečio senumo Vanderbilt-Twombly dvaras, Fredericko Law Omstedo sukurta teritorija, stipri studentiško gyvenimo programa ir tradiciniai patogumai bei veikla daro Florhamą tokia vieta, apie kurią žmonės svajoja.

Metropoliteno miestelis

 • „Metropolitan Campus“, esantis Teaneck mieste, Naujajame Džersyje, priešingai, yra greito tempo, profesionaliai orientuota aplinka priemiesčio aplinkoje, kuri maitina netoliese esančio Niujorko energiją ir aptarnauja tiek gyvenamųjų, tiek į darbą ir atgal važiuojančių studentų derinį. Daugelis FDU verslo, profesinių, mokslo ir sveikatos priežiūros programų – magistrantūros ir bakalauro studijų – yra įsikūrusios čia.

Vankuverio miestelis

 • 2007 m. Vankuveryje, Britų Kolumbijoje, atidarytas naujausias universiteto miestelis, kuriame dirba studentai ir dėstytojai iš viso pasaulio. Vankuverio miestelis siūlo studentams vieną iš nedaugelio galimybių įgyti Amerikos koledžo laipsnį studijuojant Kanadoje.

Vrokstono koledžas

 • FDU Britanijos miestelis Wroxton College siūlo studentams galimybę studijuoti užsienyje intensyvioje aplinkoje. Wroxton yra Anglijos kaimo širdyje, tačiau vis dar yra tik 70 mylių nuo Londono. FDU taip pat siūlo platų studijų užsienyje programą ir partnerius su kitomis institucijomis JAV.

Internetinės programos

 • Vykdydama savo pasaulinę švietimo misiją, FDU įtraukė internetines studijų programas į savo požiūrį į mokymą ir mokymąsi. Sukurtos padėti dirbantiems specialistams išnaudoti visą savo potencialą, mūsų internetinės programos siūlo patogų būdą užsidirbti reikiamus įgaliojimus klestėti.

  Reitingai

  Fairleigh Dickinson universitetas didžiuojasi daugybe pripažinimų, kuriuos jis reguliariai pelno. Žemiau yra keletas naujausių įvykių.

  • „US News & World Report's Best Colleges 2023“ Fairleigh Dickinson universitetas užėmė 14-ąją vietą geriausios vertės mokyklose šiaurėje. Universitetas taip pat yra įtrauktas į US News tarp geriausių regioninių universitetų šiaurėje (63). Be to, Universiteto verslo, informatikos ir inžinerijos bakalauro studijų programos buvo įvardintos tarp geriausių šalyje. Universitetas užima 41 vietą geriausių veteranų kolegijų sąraše tarp regioninių universitetų šiaurėje ir tarp geriausių socialinio mobilumo atlikėjų (# 28).
  • Fairleigh Dickinson universiteto slaugos (magistrantūros ir DNP), neakivaizdinės MBA, viešųjų reikalų ir psichologijos magistrantūros studijų programos „US News & World Report“ „Grad School Rankings“ (2022 m.) vertinamos tarp geriausių šalyje.
  • Fairleigh Dickinson universitetas žurnalo „Forbes“ (2022 m.) yra įtrauktas į „Geriausių Amerikos koledžų“ sąrašą.
  • Žurnalas „Money“ Fairleigh Dickinson universitetą pavadino tarp „Geriausių kolegijų už jūsų pinigus 2020“. FDU taip pat buvo paskelbtas Money tarp geriausių Amerikos koledžų (2020).
  • AcademicInfluence.com (AI) FDU įvertino kaip ketvirtą geriausią koledžą Naujajame Džersyje ir geriausią mažą koledžą bei geriausią laisvųjų menų instituciją valstijoje (2022 m.).
  • „College Raptor“ (2023 m.) FDU užima 2 vietą „Paslėptas brangakmenis“ Naujajame Džersyje.
  • „SafeWise“ (2021 m.) „Madison NJ“, kurioje įsikūręs Florhamo miestelis, buvo paskelbtas 3 saugiausiu Amerikos koledžo miestu.

  „Fairleigh Dickinson yra 14-oje vietoje geriausios vertės mokyklose šiaurėje“. – JAV naujienų ir pasaulio ataskaita

  • „Princeton Review“ (2022 m.) Silbermano verslo koledžas yra įtrauktas į „geriausių verslo mokyklų“ sąrašą.
  • FDU Tarptautinė svetingumo, sporto ir turizmo vadybos mokykla sulaukė iškilaus pripažinimo, nurodydama savo svetingumo programas tarp geriausių nacionaliniu ir pasauliniu mastu. Jie apima:
   • Žurnalas CEOWORLD užėmė 7 vietą geriausių svetingumo ir viešbučių valdymo mokyklų kategorijoje pasaulyje (2022).
   • Užėmė 5 vietą už geriausią svetingumo vadybos studijų programą šalyje pagal Best Value Schools (2021).
   • Užėmė 6 vietą TheBestSchools.org geriausių šalies svetingumo programų sąraše (2021 m.).
   • Užėmė 17 vietą už geriausią šalies svetingumo vadybos magistro laipsnį pagal „Best Value Schools“ (2021 m.).
   • Pagal koledžo reitingą (2020 m.) užėmė 23 vietą pagal populiariausias bakalauro svetingumo vadybos programas ir 30 vietą pagal geriausias magistrantūros svetingumo vadybos programas šalyje.
   • „Eduniversal“ užėmė 26 vietą už MS svetingumo vadybos studijose (2021).
   • Tarptautinė svetingumo, sporto ir turizmo vadybos mokykla yra Hotel Schools of Distinction (HSD) narė. HSD yra tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, įsikūrusi Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuri akredituoja labai aukštos kokybės svetingumo mokyklas ir programas, vertindama mokinių mokymosi rezultatus pagal profesinius standartus. Mokiniai, baigę HSD mokyklas, apdovanojami HSD Visual Transcript™. Tai suteikia darbdaviams konkrečios informacijos apie atitinkamus talentus ir kompetencijas, kurias šie absolventai suteikia savo darbdaviams.
   • Fairleigh Dickinson universitetas pelnė keletą aukščiausių vietų 2021 m. PLEXUSS Global Rankings. Teatro meno ir kūrybinio rašymo bakalauro studijų programos Naujajame Džersyje užėmė 1 vietą, o kinas ir kriminologija valstijoje užėmė 2 vietą. Be to, slauga buvo 3 vieta Naujajame Džersyje, o elektrotechnika ir inžinerija – atitinkamai 6 ir 7 (2021 m.).
   • Remiantis Lygių galimybių projekto ataskaita apie kolegijų vaidmenį kartų mobilumui (2017 m.), Fairleigh Dickinson universitetas buvo šalia aukščiausių valstijos ir šalies universitetų, padedančių studentams pereiti iš mažesnes pajamas gaunančių į vidurinę ir aukštesnę klasę. Tiesą sakant, 24 procentai studentų, baigusių FDU, pakyla dviem ar daugiau pajamų kvintiliais. FDU pagal mobilumą užima 80 vietą iš 578 atrankinių privačių kolegijų visoje šalyje.
   • „Eduniversal“ apklausa (2020 m.) FDU Silbermano verslo koledžą pripažino „puikia verslo mokykla“ visame pasaulyje. „Eduniversal“ taip pat įvertino FDU magistrantūros studijų programas tarp geriausių pasaulyje ir Šiaurės Amerikoje. Tai apima Šiaurės Amerikos geriausiųjų magistrantūros studijų reitingus: skaitmeninė rinkodara (nr. 15), apskaita (nr. 19), MBA (nr. 32), tarptautinis verslas (nr. 38) ir vadovų MBA (nr. 44) (2021 m.). Į geriausių pasaulio meistrų reitingą taip pat įtraukta: Tiekimo grandinės valdymas (nr. 98) (2021 m.).
   • „Eduniversal“ (2021 m.) FDU užėmė 49 vietą geriausio komunikacijos magistro laipsniu Šiaurės Amerikoje.
   • FDU užėmė 61 vietą geriausios vertės mokyklų geriausių apskaitos studijų programų sąraše (2021 m.).
   • Magistrantūros programų vadovas FDU įtraukė į 10 geriausių mokesčių magistro programų (2020 m.).
   • FDU Peterio Sammartino edukologijos mokykla užėmė 4 vietą už geriausią aukštojo mokslo daktarą šalyje ir 24 vietą už geriausią vidurinio ugdymo programą šalyje pagal „Best Value Schools“ (2021 m.).

  „FDU Tarptautinė svetingumo, sporto ir turizmo vadybos mokykla užima septintąją vietą tarp geriausių svetingumo ir viešbučių valdymo mokyklų pasaulyje (2022 m.). – žurnalas „CEOWORLD“.

  • „Best Value Schools“ įvertino FDU tarp 25 geriausių teismo psichologijos programų daktaro laipsnio (2021 m.). Be to, „CollegeRank“ (2020 m.) teismo psichologijos magistro laipsnis užėmė 8 vietą šalyje. „GreatValueColleges.net“ užėmė 19 vietą FDU 30-ies įperkamiausių teismo psichologijos magistrantūros studijų sąraše (2020 m.).
  • Sveikatos mokslų magistras užima 8 vietą tarp 15 geriausių klinikinių tyrimų programų magistro studijų pagal Socialinio darbo studijų vadovą (2021 m.), o pagal geriausius akredituotus koledžus (2021 m.) – 16 šalyje.
  • Aukštojo mokslo žurnale „Ispanic Outlook“ FDU Metropolitan Campus buvo įtrauktas į 100 geriausių Amerikos universitetų, skirtų ispanams, įgijusiems pirmuosius magistro laipsnius (2016 m.).
  • FDU slaugos programa „Best Value Schools“ (2021 m.) užėmė 6 vietą slaugos – informacinių sistemų magistrantūroje šalyje. RNCareers.org užėmė 2 vietą FDU slaugos programą Naujajame Džersyje ir 72 vietą visoje šalyje (2021 m.). Henry P. Becton School of Nursing and Allied Health yra viena geriausių JAV slaugos mokyklų (#68 Vidurio Atlanto regione) pagal Nursing Schools Almanach (2021). Be to, EveryNurse.org pripažino FDU kaip vieną geriausių RN to BSN programų (6) Naujajame Džersyje (2022).
  • Learn.org pavadino Fairleigh Dickinson universitetą #21 50 geriausių kompiuterių mokslo laipsnių sąraše (2020–2021).
  • FDU užima 12 vietą GradReports 25 geriausių kriminologijos koledžų sąraše (2020).
  • Animation Career Review (2022) FDU užima 2 vietą Naujajame Džersyje animacijos srityje ir 25 geriausiųjų nacionaliniu mastu (#24) tarp mokyklų, siūlančių su animacija susijusį bakalauro laipsnį.
  • Animacijos karjeros apžvalga (2022) FDU užima 5 vietą iš dešimties geriausių grafinio dizaino mokyklų programų Naujajame Džersyje (2022 m.), Kolegijų reitinguose.
  • FDU užėmė 28 vietą pagal CollegeRank geriausio šalies kino bakalauro laipsnį (2021 m.).
  • Intelligent.com įvertino FDU tarp geriausių internetinių elektros inžinerijos magistrantūros programų 16 vietoje šalyje ir tarp geriausių šiaurės rytuose (2021 m.).
  • Magistrantūros programos vadovas (2020 m.) FDU užėmė 35 geriausios įperkamos internetinės kompiuterių inžinerijos magistro programą.
  • Nacionalinio saugumo agentūra ir Valstybės saugumo departamentas iki 2026 m. FDU perskyrė Nacionalinio akademinės kompetencijos centru kibernetinėje gynyboje.
  • „Value Colleges“, nepriklausomas internetinis geriausių bakalauro ir magistrantūros studijų vertybių vadovas, įtraukė FDU tarp 50 geriausių vasaros studijų prieš koledžą programų (2021 m.).
  • FDU absolventai patenka į 20 procentų daugiausiai uždirbančių šalies kolegijų ir universitetų PayScale koledžo atlyginimų ataskaitoje, pagrįstoje uždarbiu baigus studijas, karjeros vidurio uždarbį ir pasitenkinimą darbu.

  Priėmimo į programą reikalavimai

  Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

  Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

  Vietos

  • Madison

   285 Madison Avenue, 07940, Madison

   • Teaneck

    1000 River Rd, Teaneck, 07666, Teaneck

    • Vancouver

     842 Cambie St, Vancouver,, BC V6B 2P6, Vancouver

     • Wroxton

      Church St, Wroxton, Banbury, OX15 6QF, Wroxton

      • New York

       New York, Jungtinės Amerikos Valstijos

       Klausimai