Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Įvadas

Silbermano verslo kolegija

Silbermano verslo kolegija yra viena iš tautos aukščiausio lygio verslo mokyklų, siūlančių bakalauro, magistro ir magistro laipsnius, įskaitant MBA, MBA vykdantysis direktorius; Tiekimo grandinės valdymo magistras, apskaita, apmokestinimas ir skaitmeninis marketingas (internete); ir baigę pažymėjimus.

Silbermano verslo koledžo New Jersey laipsnis padės jums tapti verslo ir vadybos lyderiu - žmogumi, kuris atneš etikos perspektyvas bet kuriai profesinei aplinkai. Tiesiog paklauskite tų, kurie atėjo prieš jus ir tapdami žymiais vadovais verslo pasaulyje. Jūsų verslo kursų kursai suteiks jums pirmąją patirtį verslo bendruomenei, suteiks jums patikimų metodų finansinei ir strateginei analizei, bendram verslo planavimui ir įgyvendinimui.

Silbermano verslo kolegijoje galite įgyti verslo laipsnį lankydami vieną iš trijų mūsų universitetų arba užsiregistravę mūsų internetiniame magistro programoje "Skaitmeninis marketingas".

Naujasis Džersis

 • Florham Campus Madison, NJ
 • Metropolitan Campus, Teaneck, NJ

Kanadoje

 • Vankuverio universitetas, Vankuveryje, Kanadoje

FDU Vankuverio universitetas, įsikūręs Vankuverio mieste, Kanadoje, siūlo verslo vadybos ir informacinių technologijų bakalauro studijų programas.


Misija

Silbermano verslo kolektyvo Misija "Fairleigh Dickinson" universitete - tai mokymosi centras, skirtas šiandieninių rytų lyderių ugdymui, pasiruošti studentams sėkmingai prisidėti prie pasaulinės aplinkos ir suprasti verslumą.


Vizija

"Silbermano verslo kolegija" bus pripažįstama globaliai, suinteresuotosioms šalims ir bendraamžiais, už jos kompetenciją mokymo, intelektinės įmokų ir programų, kurios plečia žinias, siekiant skatinti verslo vadybos praktiką. Mes tapsime pavyzdine verslo mokymosi kompetencijos programa mokymo ir stipendijų srityje, o studentai galės veiksmingai dirbti sudėtingoje ir dinamiškoje daugiakultūrėje darbo aplinkoje.


Bendros vertybės

Pagal "Fairleigh Dickinson" universiteto misiją Silbermano kolegija padeda mokiniams pasiekti ne tik save, bet ir prisidėti prie dinamiškos pasaulinės rinkos.

 • Mes esame įsipareigoję labai veiksmingai mokyti ir įtraukti mokinius į mokymosi partnerius.

 • Mes siekiame asmeninio ir profesinio sąžiningumo bei aukštų etinių elgesio standartų.

 • Mes esame pasiryžę įtvirtinti tinkamą vadovavimo atsakomybę, įskaitant socialinę, ekonominę ir aplinkosauginę.

 • Mes orientuojami į rezultatus ir siekiame savo studentų individualios ir organizacinės sėkmės.

 • Mes vertiname įvairovę, atvirumą ir abipusę pagarbą, ir tikime, kad jie yra labai svarbūs mūsų programų sėkmei.

 • Mes remiame ir skatiname savo studentus, dėstytojus ir darbuotojus dalyvauti pilietinėse srityse, bendruomenės informavimo ir didesnių pasaulinių sutarčių.

 • Mes vertiname nuolatinį tobulėjimą, o mūsų absolventai yra visą gyvenimą trunkantys mokiniai.

 • Mes ir toliau reaguoja į besikeičiančius pasaulinės, daugiakultūrės verslo aplinkos poreikius.

 • Mes laikome, kad mūsų absolventai yra svarbūs partneriai ir vertina daugelio suinteresuotųjų šalių įtraukimą į mūsų mokymosi aplinką.

 • Mes esame speciali mokytojų mokslininkų bendruomenė ir vertina stipendijų vaidmenį didinant mokymo vaidmenį.

 • Mes tikime, kad verslo ugdymas yra susijęs su profesine veikla, ekonomine, socialine ir aplinkosaugos atsakomybe.

 • Mes vertiname kitų kultūrų ir požiūrių vertinimą.

 • Mes tikime, kad aktyvus mokymasis bendradarbiaujant yra svarbus įrankis, kad mokymosi patirtis taptų labiau tinkama, įdomi ir naudinga.
76911__MG_1367copy.jpg


Silberman - viena iš 5% pasaulio verslo mokyklų su AACSB akreditavimu

Silbermano verslo kolegija yra akredituota "AACSB International" - pasaulyje pirmaujančios kolegialių verslo mokyklų akreditavimo institucijos. Mažiau nei 5% verslo mokyklų visame pasaulyje yra suteikta AACSB akreditacija.

"Silberman" yra pirmaujantis aukštos kokybės, novatoriškas vadovavimo verslui lyderis, taikydamas taikomuosius mokslinius tyrimus ir fakulteto profesinę veiklą, o dabar plečia studentų visame pasaulyje per internetines verslo studijų programas.


Puikus verslo mokyklos reitingas

Mes didžiuojamės galėdami sakyti, kad "Silberman" yra aukščiausioji verslo mokykla, kurią nepriklausomai vertina šie gerbiami šaltiniai:

 • Prinstono apžvalgoje "Silberman College" yra viena iš geriausių tautos verslo mokyklų.

 • JAV naujienos

 • "Eduniversal" kursai "Silberman College" kaip "puiki verslo mokykla"

 • "Start-Class rates" "Silberman" yra antrasis tik "Rutgers" verslo mokyklai Niu Džersyje.

 • Silbermano Rottmano inovacijų ir verslumo institutas, garbingas "Excellence" programos "Inovacijų verslumas" apdovanojimu, kurį suteikė "Deshpande Foundation"

 • "Tax Talent, Inc." įvertina Silbermaną, kuri yra viena iš dešimties pagrindinių apskaitos magistrantūros studijų magistrantūros programos

 • Apskaitos laipsnio peržiūros kursai "Silberman" yra vienas iš Top 10 geriausių bakalauro studijų apskaitos programos, New Jersey


Vadovaujantis globaliu įmonių tvarumu ir socialine atsakomybe per partnerystę su Jungtinėmis Tautomis

Nuo 2009 m. Silberman yra išplėstinė pasirašiusiųjų dalyvė Jungtinių Tautų "Atsakingo valdymo švietimo principai" (PRME) - pasaulinis verslo mokyklų tinklas, kurio tikslas - pertvarkyti verslo vadybos švietimo, mokslinių tyrimų ir minties lyderystę, plėtojant mokymo programas. įtraukti tvarumą ir socialinę atsakomybę. Kiekvienais metais mes pranešame apie mūsų pažangą.


Online magistro studijų programa

"Silberman" internetinis magistras skaitmeninėje rinkodaros srityje dabar atveria studentams nacionaliniu ir pasauliniu lygiu galimybes gauti diplomą iš Fairleigh Dickinson universiteto.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Madison

  Florham Campus 285 Madison Avenue, 07940, Madison

 • Teaneck

  Metropolitan Campus 1000 River Road, 07666, Teaneck

  Programos

  Klausimai