Keystone logo
© Fairmont State University University Relations and Marketing Photography
Fairmont State University

Fairmont State University

Fairmont State University

Įvadas

Fairmont State University yra įsišaknijęs turtingoje istorijoje, o inovacijas veda į pasaulinę ateitį. Esame visapusiška aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi nuostabiame ir kalvos viršūnės kraštovaizdyje Amerikos Apalačų kalnų regione. Būdami Fairmont State Falcon, užmegsite santykius ir ryšius, kurie tęsis visą gyvenimą, kartu mokydamiesi su mokytojais-mentoriais, kurie yra ne tik savo srities ekspertai, bet ir mėgsta mokyti.

„Fairmont State“ niekada neimsite kurso iš absolventų asistento, o universiteto miestelyje nėra kursų, kuriuose mokosi daugiau nei 100 studentų. Esame idealaus dydžio: mūsų jaukus, saugus universiteto miestelis ir nedidelės klasės (mūsų vidutinis studentų ir dėstytojų santykis yra 15:1) suteikia jums neįtikėtinų galimybių praktikuoti mokymąsi klasėje realiame pasaulyje, tačiau taip pat esame pakankamai dideli, kad siūlo platų programų ir specializacijų pasirinkimą.

Fairmont State University turi unikalias ir svarbiausias inžinerinių technologijų, darbo saugos*, architektūros*, nacionalinio saugumo ir žvalgybos*, bendruomenės sveikatos skatinimo*, aviacijos, slaugos, švietimo, kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų valdymo programas (programos su * yra tik tokio pobūdžio valstybėje). Be šių specialių programų yra daugybė kitų laisvųjų menų, psichologijos, verslo, STEM sričių, sveikatos priežiūros ir daugelio kitų laipsnių! Mes siūlome daugiau nei 40 studijų programų ir daugiau nei 100 studijų programų, todėl tikrai rasite specialybę, kuri ne tik atitiktų jūsų interesus, bet ir veda į naudingą, paklausią karjerą.

Slaugos programos mokslų daktaras yra akredituotas:

Slaugos mokslų daktaras (ASN) Fairmont State University , esančiame Fairmonte,

WV yra akredituotas:

Slaugos švietimo akreditavimo komisija (ACEN), 3390 Peachtree Road, NE, Suite 1400 Atlanta, GA 30326. (404) 975-5000. Naujausias akreditavimo sprendimas, kurį priėmė ACEN slaugos programos mokslų daktaro komisarų valdyba, tęsia akreditaciją.

Vakarų Virdžinijos slaugos taryba (WVBON)

RN valdybą įsteigė Vakarų Virdžinijos įstatymų leidėjas, siekdamas skatinti ir apsaugoti visuomenės sveikatą, saugą ir gerovę, reglamentuodamas registruotų profesionalių slaugytojų ir dializės technikų veiklą.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Fairmont

   1201 Locust Ave, Fairmont, West Virginia, 26554, Fairmont

  Klausimai