Keystone logo
Fairmont State University BS architektūros srityje
Fairmont State University

BS architektūros srityje

Fairmont, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

May 2024

USD 342 / per credit *

Stovykloje

* studentai rezidentai | didmiesčių studentai: 518 USD už kredito valandą | studentai nerezidentai: 755 USD už kredito valandą

Įvadas

Fairmont State yra vienintelis Vakarų Virdžinijos universitetas, siūlantis architektūros studijų laipsnius.

Architektūros programos misija – ugdyti siekiančius architektus būti kūrybingais mąstytojais, kurie siekia architektūros kaip integracinio proceso. Dizainas, istorija, teorija, kultūra, tvarumas ir praktikos realijos yra interpretuojamos tiek unikalaus Apalačų regiono charakterio ir dinamikos, tiek šiuolaikinės pasaulinės bendruomenės viduje. Programa orientuota į architektūros kūrimą ir urbanistinę intervenciją mažesniuose Amerikos miestuose ir miestuose didesniame Apalačų regione.

Ketverių metų architektūros mokslų bakalauro laipsnis suteikia visapusišką išsilavinimą ir pagrindinį dizaino, architektūros istorijos ir teorijos bei pastatų technologijų kursinių darbų pagrindą, kaip pirmąjį profesinio išsilavinimo bendrosios architektūros praktikos etapą. Šio laipsnio aukštesniojo lygio studijos siekia metodinės, technologinės ir teorinės sintezės dirbdamos su įvairiais dizaino klausimais ir projektais. Programa taip pat suteikia studentams pagrindinių žinių ir pagrindinių įgūdžių, reikalingų pradinio lygio pareigoms šioje profesijoje, arba gebėjimą siekti profesionalaus architektūros diplomo Fairmont valstijoje ar kitose institucijose.

Akreditacija

Fairmont valstijos architektūros magistrantūros programa yra akredituota Nacionalinės architektūros akreditavimo valdybos (NAAB) nuo 2022 m. sausio 1 d.

Programos mokestis už mokslą

Stipendijos ir finansavimas

Apie Mokyklą

Klausimai