Keystone logo
Fairmont State University BS psichologijos
Fairmont State University

BS psichologijos

Fairmont, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

May 2024

USD 342 / per credit *

Stovykloje

* studentai rezidentai | didmiesčių studentai: 518 USD už kredito valandą | studentai nerezidentai: 755 USD už kredito valandą

Įvadas

Fairmont State psichologijos pamokos susideda iš filosofinių, biologinių ir socialinių žmogaus elgesio struktūrų bei jų klinikinių ir organizacinių pritaikymų.

Psichologijos studijas baigia nuodugniai išmanydami psichines funkcijas ir elgesį. Kursuose pateikiama taikomoji ir teorinė informacija.

Psichologijos specialistai, kurie labai domisi bendruomenės darbu, gali pasinaudoti tik jiems skirtais specialybės kursais. Pavyzdžiai:

  • Vaiko ir paauglystės psichopatija
  • Tarpasmeninis dinamika
  • Nusikaltimas

Studentai, kurie domisi atskira specialybe, gali studijuoti ir psichologiją. Studentams siūloma nemažai pasirenkamųjų kursų nuo biopsichologijos iki senėjimo psichologijos, kad galėtų įgyti psichologijos nepilnametį.

Psichologijos mokymo programa idealiai tinka studentams, kurie tikisi baigti studijas šiose srityse:

  • Psichologija
  • Socialinis darbas
  • Konsultavimas

Misija

Fairmont State University psichologijos programos misija yra padėti studentams sukurti tvirtą taikomųjų ir teorinių žinių pagrindą, tikintis būsimų absolventų mokymų arba tiesioginio įsidarbinimo. Tai bus daroma suteikiant studentams įvairaus psichologinio turinio mokymus, tvirtą statistinės analizės ir mokslinio metodo pagrindą bei kritinį istorinių ir šiuolaikinių psichologinių teorijų ir klinikinės praktikos supratimą.

1 programos tikslas

Psichologijos programa Fairmont State University siekia patenkinti vietos bendruomenės ir platesnės visuomenės poreikius, paruošdama visas pagrindines studijas nedelsiant užimti žmonių aptarnavimo pareigas ir magistrantūros programas, kurios plėtoja specializacijas daugelyje psichologijos sričių. (Baigimo rodikliai ir absolventų apklausos)

2 programos tikslas

Programa palaiko mokslininko-praktiko modelį, suteikdama patirties visoms pagrindinėms profesijoms, atliekančioms platų mokslininkų ir praktikų vaidmenų spektrą akademinės bendruomenės, verslo, baudžiamosios justicijos, švietimo ir daugelio žmonių paslaugų srityse. (Profesionalios studentų konferencijos pristatymas, stažuotės / praktikos ir dalyvavimas bendruomenės tarnybose)

Programos mokestis už mokslą

Stipendijos ir finansavimas

Apie Mokyklą

Klausimai