Keystone logo
Fairmont State University BSin kompiuterių mokslas
Fairmont State University

BSin kompiuterių mokslas

Fairmont, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

May 2024

USD 342 / per credit *

Stovykloje

* studentai rezidentai | didmiesčių studentai: 518 USD už kredito valandą | studentai nerezidentai: 755 USD už kredito valandą

Įvadas

Informatika – tai skaičiavimo teorinių pagrindų ir jų pritaikymo kompiuterinėse sistemose studija.

Tai apima algoritminių procesų, kurie aprašo ir transformuoja informaciją, tyrimą ir įgyvendinimą. Fairmont State University kompiuterių mokslo programa siūlo dviejų laipsnių galimybes. Studentai gali įgyti informatikos bakalauro laipsnį arba informatikos bakalauro laipsnį, sutelkdami dėmesį į kibernetinį saugumą. Kibernetinio saugumo studentai įgyja teorines žinias ir praktinę patirtį naudodami įrankius ir protokolus, reikalingus saugumo technologijoms suprasti, įdiegti ir valdyti, taip pat įgyti įžvalgų apie teisinę, socialinę ir politinę kibernetinės visatos dinamiką.

Misija

Kompiuterių mokslo programos misija – suteikti studentams žinių ir problemų sprendimo įgūdžių, reikalingų sėkmingai karjerai ir/ar magistrantūros studijoms kompiuterijos/kibernetinio saugumo srityje. Absolventai geba efektyviai bendrauti, mokosi naujų įgūdžių ir prisitaiko prie nuolat kintančios technologinės aplinkos. Absolventai gebės tinkamai spręsti socialines, teisines ir etines problemas, kurios neišvengiamai iškils pasirinktoje profesijoje.

Programos mokestis už mokslą

Stipendijos ir finansavimas

Apie Mokyklą

Klausimai