Keystone logo
Fairmont State University Mechaninės inžinerijos technologijos bakalauras
Fairmont State University

Mechaninės inžinerijos technologijos bakalauras

Fairmont, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

May 2024

USD 342 / per credit *

Stovykloje

* studentai rezidentai | didmiesčių studentai: 518 USD už kredito valandą | studentai nerezidentai: 755 USD už kredito valandą

Įvadas

Iš visų Fairmont State University inžinerijos programų Mechanikos inžinerijos technologijų programa yra pati plačiausia ir pati įvairiausia.

Praktinė patirtis yra skirtinga. Naudodamiesi pažangia matematika, gamtos mokslais ir problemų sprendimu, studentai užbaigia programą apčiuopiamais projektais.

Mechaninės inžinerijos technologijų studentai formuoja, projektuoja, gamina, išbando ir varžosi dėl savo lenktyninių automobilių, robotų ir pramoninių prietaisų geriausiuose šalies inžinerijos miesteliuose.

Jei vairavimą reikia reguliuoti, jie jį sureguliuoja. Jei detalę reikia apdirbti, jie ją apdirba. Jei dizainą reikia tobulinti, jie jį tobulina.

Mechanikos inžinerijos technologijų programos studentai gali siekti 2 arba 4 metų studijų. Mokiniai sprendžia sudėtingas mechanines problemas, kol mokosi dirbdami. Klasės nedidelės. Studentai bendrauja vienas su kitu su talentingais, aukštos kvalifikacijos ir tarptautiniu mastu pripažintais dėstytojais.

Akreditacija

Mechanikos inžinerijos technologijų programa yra akredituota ABET Inžinerinių technologijų akreditavimo komisijos (ETAC).

Programos mokestis už mokslą

Stipendijos ir finansavimas

Apie Mokyklą

Klausimai