Keystone logo
Fairmont State University Sveikatos priežiūros vadybos bakalauras
Fairmont State University

Sveikatos priežiūros vadybos bakalauras

Fairmont, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

May 2024

USD 342 / per credit *

Stovykloje

* studentai rezidentai | didmiesčių studentai: 518 USD už kredito valandą | studentai nerezidentai: 755 USD už kredito valandą

Įvadas

Tai išsami programa, skirta suteikti sveikatos priežiūros specialistams išsilavinimą, kad jie galėtų tapti sveikatos priežiūros agentūrų administratoriais.

Mokymo programa yra nukreipta į valdymo, problemų sprendimo, finansų ir tarpasmeninių santykių įgūdžių, būtinų karjerai įvairiose sveikatos priežiūros organizacijose, ugdymą. Papildomas programos tikslas – suteikti karjeros galimybes tiems, kurie jau dirba sveikatos priežiūros organizacijose.

Sveikatos priežiūros valdymo koncentracijos

Sveikatos informacinės technologijos

Medicininiuose dokumentuose yra konfidenciali ir apsaugota paciento informacija, dėl kurios būtina išlaikyti paciento privatumą ir laikytis griežtų vyriausybės taisyklių. Sveikatos informacinių technologijų specialistai užtikrina, kad sveikatos priežiūros įstaigos technologijų sistemos būtų saugiai užšifruotos ir atitiktų reguliavimo standartus, kad saugoma sveikatos informacija būtų saugi ir saugi.

Sveikatos priežiūros rinkodara

Sveikatos priežiūros organizacijos turi reklamuoti savo paslaugas plačiam potencialių klientų ratui. Sveikatos priežiūros rinkodaros specialistai išnaudoja socialinės žiniasklaidos, apklausų duomenų ir skaitmeninės komunikacijos galią, kad sustiprintų organizacijos prekės ženklą ir vystytų naują verslą.

Ne pelno agentūros valdymas

Ši koncentracija paruošia jus vadovauti ne pelno organizacijai, pavyzdžiui, mažesnėms sveikatos priežiūros, gerovės ar socialinių paslaugų agentūroms, kurios paprastai veikia kaip ne pelno organizacijos. Tokių organizacijų valdymas ir vadovavimas priklauso nuo patikimos verslo strategijos, subsidijų paramos ir veiksmingo tvarumo valdymo.

Sveikatingumo lyderystė

Ši koncentracija padidina sveikatos priežiūros valdymo mokymo kokybę ir gylį, daugiausia dėmesio skiriant darbui su grupėmis ir mitybos bei kūno rengybos vaidmeniui specialiose populiacijose.

Programos mokestis už mokslą

Stipendijos ir finansavimas

Apie Mokyklą

Klausimai