Keystone logo
Ferrum College

Ferrum College

Ferrum College

Įvadas

Ferrum College įkurta 1913 m., Yra privati laisvųjų menų kolegija, susijusi su Jungtine metodistų bažnyčia, siūlanti laisvuosius menus ir profesionalias programas, tokias kaip verslas, poilsis, lyderystė, muzikinis teatras, žemės ūkis, aplinkos mokslas, mokytojų rengimas ir baudžiamasis teisingumas. Mėlynojo kalnagūbrio kalnų, daugybės ežerų, upių ir valstybinių parkų apsuptyje Ferrum College siūlo puikią edukacinę patirtį turtingo gamtos grožio aplinkoje.

Ferrum College kiekvieno studento išsilavinimą veikia gamtos pasaulis. „Ferrum“ turi vieną seniausių aplinkos mokslo programų šalyje ir siūlo stažuotes ir mokslinių tyrimų galimybes visose pagrindinėse srityse. „Boone“ apdovanojimų programa skatina intelektinių, socialinių ir etinių problemų tyrimą. Ferrum College yra vienintelė privati kolegija Virdžinijoje, turinti akademinę žemės ūkio mokslo programą. Kolegijos „Blue Ridge“ institutas ir muziejus yra Virdžinijos folkloro duomenų saugykla ir yra svarbi nuoroda į Apalačijos „Blue Ridge“ regiono istoriją ir kultūrą. „Ferrum“ studentai yra žinomi dėl savo pasiryžimo tarnauti ir bendruomenės veiksmams, kaip išreiškiamas kolegijos šūkiu „Ne aš, bet kiti“.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Ferrum

    John Wesley Hall 215 Ferrum Mountain Road, 24088, Ferrum

Klausimai