Keystone logo
Final International University in Cyprus

Final International University in Cyprus

Final International University in Cyprus

Įvadas

Istorija

Galutinis tarptautinis universitetas (FIU) buvo įkurtas 2015 m. Šiaurės Kipro Kirenijos rajone kaip partnerystė tarp „Final Education Institutions“, pagrindinio švietimo prekės ženklo Turkijoje, ir „DMG-Akgünler Group“, pagrindinio turizmo sektoriaus operatoriaus Šiaurės Kipre.

Baigiamojo švietimo įstaigos

„Final“ teikia švietimo paslaugas daugiau nei 40 metų. Savo 415 švietimo įstaigomis ji ugdė mokinius visais lygmenimis - nuo darželio iki vidurinės mokyklos. Iki šiol daugiau nei keturi milijonai jaunų žmonių įgyvendino savo svajones mokydamiesi „Final“ įstaigose. „Final“ dirba 12 tūkstančių mokytojų, be to, jis yra vienas iš aktyviausių Turkijos knygų ir žurnalų leidėjų. 2015 m. Įkūrus „Final International University“, „Final“ pateko į aukštojo mokslo sektorių.

„DMG-Akgünler Group“

Tuo tarpu „DMG-Akgünler Group“ savo veiklą pradėjo 1978 m. Pavadinimu „Akgünler Tourism“. Nuo to laiko ji ir toliau investavo į apgyvendinimą, transportą, turizmo rinkodarą ir krovinių paslaugas, tapdama vienu iš geriausių operatorių šiame sektoriuje. Ji investavo į daugelį turizmo įstaigų, ypač į Akapulką, vieną iš svarbiausių viešbučių Šiaurės Kipre. Tai taip pat yra pirmaujanti organizacija saloje, organizuojanti kelionių organizavimą, oro ir jūrų transportą.

Mes tikime, kad ši tvirta galutinių švietimo įstaigų, geriausio Turkijos prekės ženklo, ir išskirtinės Šiaurės Kipro turizmo sektoriaus bendrovės „DMG-Akgünler“ partnerystė taip pat sulauks didelės sėkmės aukštojo mokslo srityje.

Misija

Mūsų misija yra ugdyti savo studentus kūrybiškus, atvirus ir prisitaikančius. Mūsų programos ugdo dalykines žinias, taip pat puikius bendravimo įgūdžius ir technologinį meistriškumą, paruošia mūsų studentus tapti stipriais komandos lyderiais ir stipriais komandos žaidėjais. Bendradarbiaudami su bendruomene ir su savo partneriais, mes teikiame realią patirtį ir praktinius įgūdžius, kurie akademinę sėkmę paverčia karjeros galimybėmis.

Vizija

FŽP siekia užmegzti puikią reputaciją už tarptautinių tyrimų pasiekimus ir kvalifikuotų ir išmanančių studentų, kurie bus ekspertai ir novatoriai pasirinktose karjeros srityse, reputaciją. FŽP bus pasaulinio masto ir pasiryžęs teikti žinių ir patirties srautą vietos ir tarptautinei bendruomenei.

Kodėl FŽP?

FŽP mes siūlome:

 • Kokybiškas švietimas už prieinamą kainą.
 • Išsilavinimas, kuris nuo pat pradžių yra orientuotas į karjerą ir orientuotas į įgūdžius, apimantis intensyvias praktikos ir pasirengimo darbui programas.
 • Daugiakultūrė mokymosi aplinka, pritaikyta studentams dalytis patirtimi ir draugyste su kolegomis iš viso pasaulio.
 • Saugi, saugi ir svetinga aplinka studijoms vienoje gražiausių rytinės Viduržemio jūros regiono dalių.
 • Į studentą orientuota aplinka su aukštais priežiūros ir dėmesio standartais bei mažu darbuotojų ir studentų santykiu.
 • Galimybės įgyti tolesnę tarptautinę kvalifikaciją ir dalyvauti mainų programose.

Vietos

 • Turkish Republic of Northern Cyprus

  Toroslar Caddesi 6, Girne, 99320, Turkish Republic of Northern Cyprus

  Klausimai