Keystone logo
Flagler College Majoras finansų srityje
Flagler College

Majoras finansų srityje

St. Augustine, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Finansų pagrindas jums tinka, jei jus domina visuotinis supratimas apie finansų rinkas, gebėjimas vertinti realias ir investicijas į portfelį, supratimas, kaip apsidrausti nuo finansinės rizikos, ir galimybė priimti pagrįstus sprendimus dėl finansų valdymo.

Mes sukūrėme finansų specialybę, kad galėtume jums suprasti finansų rinkas visame pasaulyje. Išmoksite priimti pagrįstus finansų valdymo sprendimus. Taip pat sužinosite apie investavimo priemonių rizikos ir grąžos ypatybes.

Kursų „Investicijos“ metu valdysite milijono dolerių vertės virtualų portfelį. Išmoksite investuoti į akcijas, obligacijas, pasirinkimo sandorius, žaliavas ir užsienio valiutos ateities sandorius. Dalyje Saugumo analizė ir portfelio valdymas atliksite makroekonominę, pramonės ir saugumo analizę. Dalyvaudami šiame projekte sužinosite, kaip ištirti įmonės stipriąsias, silpnąsias puses, galimybes ir grėsmes.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • BS finansų srityje
    • Melbourne, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Verslo administravimo menų bakalauras – Finansų trasa
    • Greenville, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Verslo mokslų bakalauras – susitelkimas finansuose
    • Fairfax, Jungtinės Amerikos Valstijos