Keystone logo
Florida Christian University

Florida Christian University

Florida Christian University

Įvadas

Įkurta 1985 m. Rugpjūčio 29 d., FCU visuomet turėjo užduotį teikti aukštąjį mokslą praktiniu ir prieinamu būdu, profesionalams ir ministrams, ruošdama juos atlikti savo kvietimus su krikščionių fondais. Universitetas skatina pasaulines nuotolinio mokymosi švietimo programas per vaizdo, savarankiškus tyrimus ir internetines klases, turinčias kvalifikuotą fakultetą ir naudodamas naujausią technologinę infrastruktūrą.

Misija

Teikti praktinį ir prieinamą aukštąjį išsilavinimą profesionalams, sluoksniams ir ministrams, kad jie pasirengtų įvykdyti savo pašaukimus su krikščioniškais pagrindais.

Vizija

Būti globaliąja institucija, kuri aprūpina ir sujungia specialistus ir mokslininkus, siekdama išgyventi gyvenime su tikslu ir reikšmingais pasiekimais, per transformacinį poveikį, grindžiamą krikščioniškais principais.

Kodėl FCU?

 • Įkurta 1985 m., Išaugusi iš Teologijos seminaro į pasaulinį universitetą.
 • Kursai pristatomi įvairiais formatais, leidžiančiais lanksčiai planuoti: internetu, tiesiogine transliacija ir klasėse.
 • Programos pateikiamos anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.
 • Tarptautiniai renginiai, reguliariai rengiami Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kitose pasaulio dalyse, siekiant keistis žiniomis ir patirtimi.
 • Asmeninis bendravimo elgesio kursas, įtrauktas į visas programas, pateikiamas kiekvienam studentui pateikiant profilio ataskaitą.
 • Mokytojų iš įvairių tautybių ir profesinio konteksto tinklas.
 • Įperkamos kainos ir prieinamos mokėjimo galimybės.
 • Galimybė patvirtinti kvalifikuotą gyvenimo patirtį, skaičiuojama kaip ribotas kursų kiekis (tik asocijuotas ir bakalauro laipsnis).
 • Įsipareigota laikytis krikščioniškų gyvenimo ir verslo principų.
113235_pexels-photo-901964.jpeg

Pirmininko pranešimas

Geras būsimasis studentas,

Gyvenime yra tiek daug iššūkių, kurie neleidžia mums pasiekti to, ką norime būti. Įsivaizduokite, kad priešais jus turite upę. Kitoje pusėje yra lapinis medis su nuostabiais vaisiais, kurie laukia jūsų. Jūs norite kirsti upę, kad gautumėte tą skanų vaisių. Tačiau tekančio vandens jėga tampa neįmanoma. Tai atsitinka mūsų gyvenime: mes žinome, kur norėtume eiti, bet manome, kad yra kliūčių, trukdančių pasiekti mūsų tikslų. Įsivaizduokite, kad turite virvę, kuri eina per vandenį ir yra susieta su medžiu. Naudodami lyną galėsite kirsti upę. Visos kliūtys bus įveiktos. Visos jūsų pastangos dabar suteiks jums pergalę per savo svajones savo tikslu.

Dievas tiek daug iššūkių pasiekia mūsų gyvenimo galimybes. Jis suteikia iššūkius. Tačiau Jis taip pat suteikia malonę kartu su galimybėmis. Jis taip pat suteikia mums viziją, kuri padės mums pasiekti mūsų tikslus. Jis suteikia mums virvę. Jei esame tikėjimu, vizija padės mums pasinaudoti galimybėmis, kurias Dievas mums davė. Ši vizija yra virvė, susieta su medžiu, kuris nuves mus į sėkmę. Savo registracijos metu mūsų universitete pradedate naują gyvenimo etapą. Norėdami gauti laipsnį, tai bus iššūkis jums, bet Dievas bus su jumis, suteikdamas jums viziją ir gebėjimą pasiekti sėkmę. Anksčiau, nei įsivaizduosite, būsite vienas iš mūsų pergalių. Sveiki atvykę į mūsų universitetą. Mes pasitikime, kad jūs surasite visas savo klases ir dėstytojus, kurie iššūkis ir praturtins jūsų gyvenimą.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Vietos

 • Orlando

  5950 Lakehurst Dr #101, FL 32819, Orlando

  Klausimai