Keystone logo
Florida Institute of Technology BS finansų srityje
Florida Institute of Technology

BS finansų srityje

Melbourne, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

USD 19 295 / per semester

Stovykloje

Įvadas

Kas yra finansų laipsnis?

Floridos technikos finansų studijų programa ruošia studentus įsidarbinti visame pasaulyje įmonėse, užsiimančiose tarptautine prekyba ar finansais. Absolventai paprastai dirba tokiose karjerose kaip komercinė bankininkystė, finansų planavimas, investicinė bankininkystė, pinigų valdymas, draudimas ir nekilnojamasis turtas.

Finansų studentai Florida Tech plėtoja kritinio mąstymo patirtį, kad įvertintų pasaulines finansines problemas, susijusias su valiutų svyravimais, valiutos kurso rizika, tarptautinėmis investicijomis ir kapitalo biudžeto sudarymu. Didžiosios finansų įmonės taip pat plėtoja pramonėje pirmaujantį supratimą apie investicijas, kapitalo biudžeto sudarymą, rizikos analizę ir užsienio valiutos apsidraudimo metodus.

Finansų studijų programos studentai lanko makro ir mikroekonomikos, apskaitos, verslo teisės, asmeninių finansų, statistikos, elektroninio verslo, tarptautinių finansų, portfelio valdymo, įmonių finansų, strateginio valdymo ir kitų pagrindų kursus.

Florida Tech įmonių finansų studijų programos absolventai dirba įmonių finansų, asmeninių finansų planavimo, finansinės analizės ir investicijų srityse, dirba daugelyje įmonių, ne pelno organizacijų ir vyriausybės.

Kodėl verta įgyti finansų laipsnį Florida Tech?

Inovacijos, įvairovė, etika ir lyderystė – šie principai yra Florida Tech mokymosi patirties varomoji jėga. Finansų bakalauro laipsnis suteikia studentams įgūdžių, kurių reikia norint pradėti karjerą įmonių finansų srityje, priimant ilgalaikio ir trumpalaikio finansų planavimo sprendimus, investicinius sprendimus, investicinę bankininkystę, turto valdymą ir kitus susijusius finansinius klausimus, susijusius su įmonės valdymu. Mokymo programa, sukurta atsižvelgiant į pasaulinių verslo lyderių ir „Florida Tech“ verslo partnerių indėlį, suteikia supratimą apie pasaulinę verslo praktiką ir problemas, ruošiant absolventus sėkmingai dirbti verslo pasaulyje.

Studentai, įgiję finansų bakalauro laipsnį Florida Tech, taip pat gali:

  • Mėgaukitės pasauline patirtimi, kai jie bendrauja su įvairia studentų populiacija, iš kurių 30 % yra iš daugiau nei 100 pasaulio šalių
  • Pasinaudokite mažų klasių dydžiu ir individualiu patarimu
  • Dalyvaukite naujoviškuose klasės projektuose, pavyzdžiui, visame pasaulyje pripažintame X-Culture Virtual komandos atvejo projekte

Unikalios kvalifikacijos fakultetas

Be savo doktorantūros laipsnių ir didelės mokymo patirties, Floridos technikos fakultetas suteikia plačią patirtį klasėje, pristatydamas mokymo programą, atitinkančią šiandienos sudėtingą verslo aplinką. „Florida Tech“ profesoriai, aktyviai dalyvaudami moksliniuose tyrimuose, skelbiamuose geriausiuose žurnaluose, naudojasi savo realia patirtimi ir mokymu pirmaujančiose akademinėse institucijose, kad paruoštų studentus.

Nathan M. Bisk verslo koledžas yra skirtas skatinti etišką sprendimų priėmimą ir ugdyti lyderius, kurie priima apgalvotus sprendimus, kelia aukštus standartus ir skatina įmonių atskaitomybę. Pagrindinės įmonių finansų programos iniciatyvos yra etikos ir lyderystės pusryčiai, tarpkoleginis etikos konkursas, vadovų konferencija ir projektai apie įmonių socialinę atsakomybę.

Profesoriai skatina novatorišką mąstymą ir tyrinėjimą, suteikdami daug galimybių dirbti kartu su verslo lyderiais ir verslininkais per vizituojančių vadovų ir verslininkų programas, kurios apima paskaitas, kuravimą ir viešus pokalbius.

Įsikūręs Floridos aukštųjų technologijų koridoriaus širdyje

Florida Tech yra puiki vieta finansų bakalauro studijoms. 130 akrų miestelis yra Kosmoso pakrantėje (taip pavadintas dėl NASA ir Kenedžio kosmoso centro Kanaveralo kyšulyje į šiaurę nuo mūsų), kelios minutės kelio nuo Indijos upės lagūnos, pačios įvairiausios Šiaurės Amerikos žiočių.

Šioje srityje dirba penkta pagal dydį aukštųjų technologijų darbo jėga šalyje, o netoliese yra daugiau nei 5000 aukštųjų technologijų korporacijų ir vyriausybinių bei karinių organizacijų. Ši darbo jėga taip pat suteikia daugybę praktikos ir įsidarbinimo galimybių.

„Florida Tech“ yra šiek tiek už kelių nuo Atlanto vandenyno su 72 mylių nuostabiais paplūdimiais ir trumpa kelione į Florida Keys arba Orlando pramogų parkus. Mes taip pat turime turtingą gyvenimą miestelyje, apimantį platų vietinių ir koleginių sporto šakų, klubų ir socialinės veiklos spektrą.

Kurkite ilgalaikius profesinius santykius per universiteto organizacijas

Ne tik klasėje, įmonių finansų studijų krypties specialistai įgyja vadovavimo patirtį stažuotėse ir dalyvaudami akademinėse organizacijose, tokiose kaip Vadybos pažangos draugija, Tarptautinis verslo klubas, studentų valdžia ir daugiau nei 100 kitų studentų organizacijų.

„Florida Tech“ padalinys „Delta Mu Delta“, verslo garbės draugija, pripažįsta verslo studentų akademinę kompetenciją. Ši organizacija taip pat daug dėmesio skiria tinklų kūrimui ir studentų iš viso pasaulio sujungimui, kad užmegztų ryšius, kurie ilgainiui gali paskatinti apskaitos stažuotes ir sėkmingą karjerą šioje srityje.

Magistrantūros ir doktorantūros programos

Įgiję finansų bakalauro laipsnį, daugelis absolventų tęsia mokslus Floridos technikoje, kad gautų MBA laipsnį, daugiausia dėmesio skiriant finansams. Šis pažangus aukšto lygio žinių išsilavinimas gali būti baigtas per dvejus metus ar mažiau ir suteikia įvairių įgūdžių, reikalingų šiandienos pasaulinės verslo aplinkos iššūkiams. Programa sujungia akademinius principus su praktiškomis, realaus pasaulio programomis, kad būtų sukurtas tvirtas verslo pagrindas.

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai