Keystone logo
Florida Institute of Technology Jūrų biologijos bakalauras
Florida Institute of Technology

Jūrų biologijos bakalauras

Melbourne, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

USD 21 173 / per semester

Stovykloje

Įvadas

Kas yra jūrų biologijos bakalauro laipsnis?

Nesvarbu, ar norite tyrinėti giliavandenių organizmų paslaptis, atrasti jūrų gyvūnų tarpusavio ryšius, ar tapti jūrų veterinarijos mokslo lyderiu, savo tikslus pasieksite gavę jūrų biologijos laipsnį iš Floridos technikos. Viena iš pirmųjų bakalauro jūrų biologijos programų šalyje, Florida Tech taip pat yra viena stipriausių.

Vandenynai dengia daugiau nei 70 % mūsų pasaulio, tačiau mokslininkai mano, kad ištirta tik dalis vandenynų. Jūrų biologija apima daugybę šių vandenynų ir jūrų organizmų biologijos – nuo virusų iki banginių ir nuo molekulinės biologijos iki visuotinio atšilimo. Jūrų biologijos laipsnio studijos gali apimti daugybę kitų mokslinių disciplinų, nuo akvakultūros ir okeanografijos iki chemijos, meteorologijos ir zoologijos.

Įgykite praktinės patirties

Jūrų biologijos studijų programa, įsteigta 1971 m., yra pati populiariausia iš Floridos technologijos mokslų studijų programų. Šis studijų kursas yra labai praktinis, su mažomis klasėmis ir intensyvia dėstytojų ir studentų sąveika. Būdami jūrų biologijos katedros studentu, galite atlikti įdomių bendradarbiavimo tyrimų su bendraamžiu ar profesoriumi arba dirbti savarankiškai pasirinkta tema. Praktinė patirtis šioje srityje yra netoliese, nes „Florida Tech“ yra strategiškai patogioje vietoje, netoli Indijos upės lagūnos estuarijų buveinių ir Atlanto vandenyno jūrų ekosistemų. Dėl to studentai įgyja praktinės patirties, patobulintą darbo paieškos portfelį ir stipresnį savęs, kaip mokslininko, jausmą – tai puikus pasirengimas baigimui ir profesinei mokyklai bei darbui.

Stiprūs mokymosi santykiai tarp fakulteto ir studentų

Visi Florida Tech jūrų biologijos fakulteto nariai turi savo srities daktaro laipsnius. Jie dėsto visas paskaitas ir atidžiai prižiūri absolventus laboratorijose. Studentams naudinga mažų klasių dydžiai glaudžiai bendradarbiaujančioje mokslininkų ir besimokančiųjų bendruomenėje. Tiesą sakant, Florida Tech yra viena iš populiariausių jūrų biologijos kolegijų, nes fakultetas yra toks prieinamas.

Mokymo programos ir karjeros planavimo klausimais studentai reguliariai susitinka su fakulteto patarėjais, kurie paprastai turi tik po 20–30 bakalauro studijų patarėjų ir pasilieka su jais visus ketverius metus. Studentai turi galimybę ir yra labai skatinami savanoriauti tyrimų laboratorijose, kuriose dirba su fakulteto dėstytojais, magistrantūros studentais ir kolegomis studijų projektuose. Daugelis studentų taip pat pristato savo tyrimus regioniniuose ir nacionaliniuose profesiniuose susitikimuose, o kai kurie studentai publikuojami mokslinių tyrimų žurnaluose.

Kurkite ilgalaikius profesinius santykius per universiteto organizacijas

Ne tik klasėje, jūrų biologijos specialybės didieji lyderystės ir profesinės patirties įgijo per įdomias stažuotes ir dalyvaudami tokiose akademinėse organizacijose kaip Beta Beta Beta (TriBeta, biologijos mokslų garbės draugija), studentų vyriausybėje ir daugiau nei 100 kitų studentų organizacijų.

TriBeta siekia mokyti kitus, kaip svarbu studijuoti biologiją. Ši aktyvi studentų organizacija reguliariai rengia ekskursijas po Floridą ir rengia linksmus renginius, tokius kaip kepsninės ir piknikai, kad suburtų dėstytojus ir studentus iš visų skyrių. Tai puikus būdas užmegzti ryšius su kitais biologijos mokslų studentais, kad sužinotumėte apie jūrų biologijos stažuotes, mokslinius tyrimus atliekančius studentus ir praktinę veiklą.

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai