Keystone logo
Florida Institute of Technology Matematikos mokslų bakalauras – taikomoji matematika
Florida Institute of Technology

Matematikos mokslų bakalauras – taikomoji matematika

Melbourne, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

USD 21 173 / per semester

Stovykloje

Įvadas

Kas yra taikomosios matematikos laipsnis?

Taikomoji matematika yra griežta matematikos programa, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas matematikos teorijai ir taikymui kitose disciplinose, pavyzdžiui, inžinerijoje ir moksluose. Matematika taikoma sprendžiant tokias problemas kaip požeminio vandens tarša, kamščiai, infliacija, nedarbas ir klimato kaita.

Studentai, norintys įgyti taikomosios matematikos bakalauro laipsnį, įgyja tvirtus matematikos pagrindus, kartu studijuodami pažangias temas, įskaitant dalines diferencialines lygtis, modeliavimą, skaičiavimo matematiką, skaičiavimus ir operacijų tyrimus. Nesvarbu, ar norite studijuoti atskiros matematikos subtilybes, kurti neuroninius tinklus, ar sukurti geresnį žiniatinklio paieškos algoritmą, Florida Tech taikomosios matematikos laipsnis paruoš jus įvairiai profesionaliai matematikos karjerai su dideliu atlyginimo potencialu.

Įgykite praktinės patirties

Kadangi absolventai, turintys taikomosios matematikos laipsnį, paprastai dirba mokslo, inžinerijos, verslo ar vyriausybės aplinkoje, matematikos pagrindų taikymas analizuojant ir sprendžiant realaus pasaulio problemas yra vertinga mokymo priemonė. „Florida Tech“ taikomosios matematikos tyrimų projektai skiriasi nuo realaus gyvenimo iššūkių, kuriuos galite rasti darbe, iki teorinių problemų, susijusių su teoremų įrodymu ir naujų teorijų kūrimu. Be to, yra keletas skaičiavimo projektų, skirtų sudėtingų realaus gyvenimo problemų skaitmeniniams sprendimams ir modeliavimui. Studentai turi galimybę bendradarbiauti su kolegomis ar profesoriumi arba dirbti savarankiškai pasirinkta tema. Rezultatas – praktinė patirtis, puikiai tinkanti darbo paieškos portfeliui arba ruošiantis magistrantūros ar doktorantūros programai.

Kodėl verta įgyti taikomosios matematikos laipsnį Floridos technikoje?

Yra daug priežasčių pasirinkti Floridos techniką kaip taikomosios matematikos universitetą. „Florida Tech“ siūlo studentams įrankius ir išteklius, kuriuos tikitės rasti didesniame universitete, bet privačioje kolegijoje mažesnėje, intymesnėje aplinkoje. Vienas iš didžiausių „Florida Tech“ pranašumų yra tai, kad jis moko taikyti matematiką tokiose srityse kaip inžinerija, fiziniai ir gyvosios gamtos mokslai, aplinkos mokslai, socialiniai mokslai ir verslas, kad baigus studijas visose šiose srityse būtų atvira karjera. tu. Matematikos karjera yra vieni geriausiai apmokamų ir labiausiai prieinamų darbų absolventams.

Tarptautiniu mastu pripažintas fakultetas ir suasmenintas dėmesys

„Florida Tech“ klasės yra nedidelės, programoje dalyvauja mažiau nei 50 bakalauro studentų. Šis mažas dėstytojų ir studentų santykis sukuria glaudžią akademinę bendruomenę ir intensyvią dėstytojų sąveiką, kurios nerasite dideliame universitete.

Matematikos katedros dėstytojai turi daktaro laipsnius ir jie (ne absolventai) dėsto visas klases. Jie užsiima reikšmingais moksliniais tyrimais, šiuo metu tiriamais šioje srityje, įskaitant stochastinius finansus, dalines diferencialines lygtis, baigtinius elementus, lygiagretųjį skaičiavimą, hiperbolines sistemas ir kritinių taškų teoriją. Dėstytojai visada gali konsultuoti studentus ir dažnai konsultuoja tas pačias studentų grupes per visą taikomosios matematikos laipsnį.

Įsikūręs Floridos aukštųjų technologijų koridoriuje

Florida Tech yra puiki vieta taikomosios matematikos laipsniui. 130 akrų miestelis yra Kosmoso pakrantėje (taip pavadintas dėl NASA ir Kenedžio kosmoso centro Kanaveralo kyšulyje į šiaurę nuo mūsų), kelios minutės kelio nuo Indijos upės lagūnos, pačios įvairiausios Šiaurės Amerikos žiočių.

Šioje srityje dirba penkta pagal dydį aukštųjų technologijų darbo jėga šalyje, o netoliese yra daugiau nei 5000 aukštųjų technologijų korporacijų ir vyriausybinių bei karinių organizacijų. Ši darbo jėga taip pat suteikia daugybę praktikos ir įsidarbinimo galimybių.

„Florida Tech“ yra šiek tiek už kelių nuo Atlanto vandenyno su 72 mylių nuostabiais paplūdimiais ir trumpa kelione į Florida Keys arba Orlando pramogų parkus. Mes taip pat turime turtingą gyvenimą miestelyje, apimantį platų vietinių ir koleginių sporto šakų, klubų ir socialinės veiklos spektrą.

Kurkite ilgalaikius profesinius santykius per universiteto organizacijas

Ne tik klasėje, taikomosios matematikos studijų krypties specialybės ugdo lyderystę ir profesinę patirtį atlikdami įdomias stažuotes ir dalyvaudami tokiose akademinėse organizacijose kaip Amerikos matematikų draugija, Aktuarų draugija, Studentų astronomijos draugija, studentų valdžia ir daugiau nei 100 kitų studentų organizacijų. Pramoninės ir taikomosios matematikos draugijos studentų skyrius yra skirtas matematikai, technologijoms ir mokslams sujungti, kad įkvėptų bendradarbiauti siekiant išspręsti daugelį didžiausių pasaulio problemų.

Infinity Math Club yra studentų vadovaujama grupė, suburianti visų disciplinų studentus, kad sužinotų daugiau apie matematiką ir atrastų naujų būdų pažvelgti į šią sritį. Klubas reguliariai rengia susitikimus, kuriuose aptariami įvairūs matematikos projektai ir teorijos. Buvimas klubo dalimi yra puikus būdas užmegzti ryšius ir sužinoti apie stažuotes, mokslinių tyrimų projektus ir taikomosios matematikos darbus.

Kaip matematikos mokslų laipsnis mane paruoš ateičiai?

Neprilygstamos studijų ir stažuotės galimybės

Taikomosios matematikos stažuotės yra prieinamos Florida Tech studentams iš daugelio skirtingų vyriausybinių agentūrų ir pramonės šakų, įskaitant:

 • Nacionalinio saugumo administracija
 • NASA
 • Tevynės saugumas
 • Scripps okeanografijos institutas

Šios stažuotės suteikia galimybę mūsų studentams panaudoti įgūdžius, kuriuos jie išmoko kursiniuose darbuose, kurdami sprendimus sudėtingoms realaus gyvenimo problemoms, su kuriomis jie susidurs dirbdami taikomosios matematikos darbus.

Puikios bakalauro studijų fakulteto vadovaujamų tyrimų galimybės

Visi studentai taip pat raginami dalyvauti tyrimuose daugeliu temų, įskaitant operacijų tyrimus, taikomąją statistiką, matematinį modeliavimą ir netiesinės analizės metodus. Vyresniame kurse matematikos studentai baigia pagrindinį mokslinių tyrimų patirtį, skirtą paruošti juos absolventams ir ateities karjerai.

Kai kurios realaus pasaulio problemos, kurių imasi studentų mokslininkai, yra šios:

 • Požeminio vandens tarša
 • Eismo kamščiai
 • Automobilio aerodinamika
 • Didėjantys infliacijos tempai
 • Uragano kelio prognozė

Floridos technikos studentai taip pat dirba kartu su dėstytojais aukštųjų technologijų fakulteto tyrimų grupėse. Įsitraukdami į originalius mokslinius tyrimus, mūsų studentai gali geriau atlikti tyrimus baigę koledžą ir dirbti taikomosios matematikos darbus. Dabartinės matematikos profesorių susidomėjimo sritys yra šios:

 • Mutacijų greitis
 • Užkrečiamos ligos
 • Medicininis vaizdavimas
 • Modeliavimas
 • Koralų balinimas
 • Naviko augimo modeliavimas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai