Keystone logo
Florida Institute of Technology Mechanikos inžinerijos bakalauras
Florida Institute of Technology

Mechanikos inžinerijos bakalauras

Melbourne, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

USD 21 173 / per semester

Stovykloje

Įvadas

Kas yra mechanikos inžinerijos laipsnis?

Mechaninė inžinerija skirta analizuoti, projektuoti ir gaminti sistemas – mašinas, variklius, gaminius ir technologijas – kurios turi įtakos mechaninės, elektros ir šiluminės energijos konversijai. Pasirinkę „Florida Tech“ mechanikos inžinerijos laipsniui, pateksite į programą, įtrauktą į „Fiske Guide“ „Inžinerijos / geriausių techninių institutų“ ir „Parade Magazine“ „Inžinerijos koledžo A-sąrašą“.

Nesvarbu, ar norite suprojektuoti efektyvesnį energijos generatorių, sukurti naujus automatizavimo metodus ar sukurti naujausią mašinų sistemą, Florida Tech mechanikos inžinieriaus laipsnis įgyja tvirtą inžinerijos išsilavinimą ir patirtį tokiose srityse kaip prietaisai ir šiluminės sistemos.

Patyręs profesionalių inžinierių fakultetas

Mechanikos inžinerijos fakultetą sudaro nusistovėjusių savo srities profesorių derinys, kurie suteikia naujų žinių ir tobulėja naujose techninėse srityse - ko galite tikėtis iš geriausių mechanikos inžinerijos kolegijų. Studentai glaudžiai bendradarbiauja su profesoriais, kurie yra pasiryžę suteikti aukštesnį išsilavinimą ir asmeninį dėmesį. Mūsų profesoriai yra aktyvūs mokslininkai, kurie daugiausia dėmesio skiria tokioms sritims kaip dizainas, konstrukcijos ir mechanizmai; termoskysčių mokslai; valdikliai ir mechatronika; ir medžiagų mokslas.

Įsikūręs Floridos aukštųjų technologijų koridoriaus širdyje

Florida Tech yra puiki vieta mechanikos inžinerijos bakalauro studijoms. 130 akrų miestelis yra Kosmoso pakrantėje (taip pavadintas dėl NASA ir Kenedžio kosmoso centro Kanaveralo kyšulyje į šiaurę nuo mūsų), kelios minutės kelio nuo Indijos upės lagūnos, pačios įvairiausios Šiaurės Amerikos žiočių.

Šioje srityje dirba penkta pagal dydį aukštųjų technologijų darbo jėga šalyje, o netoliese yra daugiau nei 5000 aukštųjų technologijų korporacijų ir vyriausybinių bei karinių organizacijų. Ši darbo jėga taip pat suteikia daugybę praktikos ir įsidarbinimo galimybių.

„Florida Tech“ yra šiek tiek už kelių nuo Atlanto vandenyno su 72 mylių nuostabiais paplūdimiais ir trumpa kelione į Florida Keys arba Orlando pramogų parkus. Mes taip pat turime turtingą gyvenimą miestelyje, apimantį platų vietinių ir koleginių sporto šakų, klubų ir socialinės veiklos spektrą.

Kurkite ilgalaikius profesinius santykius per universiteto organizacijas

Be pamokų, mechanikos inžinerijos specialybės įgijo lyderystę ir profesinę patirtį dalyvaudami tokiose akademinėse organizacijose kaip Sigma Gamma Tau (mechanikos inžinerijos garbės draugija), Amerikos aeronautikos ir astronautikos institute, studentų vyriausybėje ir daugiau nei 100 kitų studentų organizacijų visame mieste.

Amerikos mechanikos inžinierių draugijos Floridos technikos skyrius yra aktyvi organizacija, rengianti susitikimus, ekskursijas į patalpas, konkursus ir kitus renginius, apimančius įvairias šios srities temas. „Tau Beta Pi“ yra garbės draugija, skirta studentams inžinieriams, kurie išsiskiria akademiniais rezultatais ir yra pripažinti už savo pasiekimus. Moterų inžinierių draugija per paskaitas ir susitikimus reklamuoja tiek moteris, tiek vyrus.

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai