Keystone logo
© Florida Polytechnic University
Florida Polytechnic University

Florida Polytechnic University

Florida Polytechnic University

Įvadas

Floridos politechnikos universitetas yra visiškai į STEM orientuota valstybinė įstaiga Lakelande, Floridoje. Floridos politechnikos universitete, kuris yra vienintelė 100 % STEM institucija Floridoje, siūlomos bakalauro ir magistro studijų programos, kuriose daugiausia dėmesio skiriama kompiuterių mokslams, duomenų analizei ir inžinerijai. Mūsų praktinė, projektais ir moksliniais tyrimais pagrįsta mokymo programa skirta parengti studentus sėkmingai karjerai inovatyviausiose ir pažangiausiose pasaulio pramonės šakose.

Universiteto ypatybės

Sumaišykite pasaulinio lygio lankytinas vietas, linksmą ir svetingą miesto centrą bei modernų miestelį ir galėsite mėgautis Florida Poly patirtimi.

Naršykite Florida Poly

Nuo mūsų tarptautiniu mastu pripažinto IST pastato iki „Hangout“ erdvių – pažiūrėkite, koks yra Fenikso gyvenimas miestelyje.

Barnett taikomųjų tyrimų centras

2022 m. rudenį Florida Poly atvėrė duris Barnett taikomųjų tyrimų centrui – 47 mln. Šiame 90 000 ir daugiau kvadratinių pėdų pastate yra mokslinių tyrimų ir mokymo laboratorijos, studentų dizaino erdvės, konferencijų salės ir fakultetų biurai. Pastate taip pat numatytos studijų erdvės studentams ir nedidelė administracinė erdvė.

Inovacijų mokslo ir technologijų (IST) pastatas

Visame pasaulyje žinomas inovacijų, mokslo ir technologijų (IST) pastatas yra pagrindinis Florida Poly pastatas, esantis universiteto miestelio centre. Baltu kupolu IST pastatas yra kilnojamas ir funkcionalus meno kūrinys. Jame yra išskirtinė žaliuzinių stogo sistema, kuri gali judėti kartu su saule ir užtikrina pasyvų apšvietimą antrojo aukšto atriumo viduje.

Mokinių tobulinimosi centras

Studentų tobulinimosi centras yra 8600 kvadratinių pėdų pastatas, atidarytas 2018 m. vasario mėn. Pastato forma buvo sukurta taip, kad imituotų universiteto talismano – fenikso – išvaizdą.

Sveikatingumo centras

Sveikatingumo centre yra Florida Poly “ maitinimo įstaigos, taip pat keletas studentų paslaugų ir „Nest“.

Priėmimo centras

5000 kvadratinių pėdų priėmimo centras buvo pirmasis pastatas, kuris 2013 m. gruodžio mėn. buvo atidarytas visuomenei Research Way. 1 mln. USD vertės pastate yra priėmimo ir finansinės pagalbos darbuotojai.

Universiteto valdymo centras

Mūsų universiteto bendruomenės saugumas yra mūsų prioritetas. Universiteto policija, patalpos ir saugos tarnybos bei technologijų tarnybos dalijasi šia mišraus naudojimo objektu, kad galėtų teikti pagalbą visą parą, 7 dienas per savaitę.

Įranga ir saugos paslaugos

Sunkus darbas, užtikrinantis, kad Florida Poly būtų švarus, saugus ir tinkamai veikiantis, tenka pasišventusiems universiteto patalpų ir saugos paslaugų skyriaus darbuotojams.

  Priėmimai

  How to Apply

  • Pateikite paraišką internetu arba užpildykite bendrąją paraišką. Nekantraujame kuo daugiau sužinoti apie mūsų kandidatų užklasinę veiklą, ypač apie tai, kaip ši patirtis prisidėjo prie jų intelektualinio ir asmeninio augimo.
  • Sukurkite savarankišką studento akademinį įrašą (SSAR). Pareiškėjai gali susieti savo SSAR priėmimo portale arba el. paštu siųsti savo SSAR kodą.
  • Sumokėkite 30 USD negrąžinamą paraiškos mokestį. Priimamas atleidimas nuo mokesčių.
  • Pateikite SAT (mokyklos kodas: 7303), ACT (mokyklos kodas: 2869) ir (arba) CLT balus. Testo rezultatai dabar gali būti siunčiami naudojant Point Click Send. Studentai gali siųsti el. paštu arba teksto žinute nuskaitytus testų rezultatus / nuotraukas savo priėmimo konsultantui.

  Reikalavimai vizoms

  International Students

  Planning to study in the United States? Our international admissions specialists can assist you with everything from visas and testing requirements to academics and employment.

  We understand that there is a lot of information International Students need to know to maintain their F1 status. We are here to help you navigate this process so you can spend your time living and learning at Florida Poly.

  How to Apply - International First-Time College Students

  International students who satisfy all university admission requirements, and pay the $200 enrollment deposit, will work with the Florida Poly Office of Admissions to provide all documentation required for the I-20 process. Students will need to take this form, along with a copy of the acceptance letter and proof of available funds, to the nearest U.S. Embassy or Consulate.
  Maintaining Legal Status

  All international students must adhere to U.S. government regulations and Florida Polytechnic University's rules and policies.

  Immigration Documents

  Keep your passport valid for at least six months into the future. Do not let your passport expire. Your visa must be valid at the time you enter the U.S., however, it can expire while you are here and you may remain in the U.S. with an expired visa. If your visa does expire please contact your DSO immediately.

  Change of Name or Address

  Students are required to report any name or address change to ISS within 10 days of the change. Please contact your DSO if your address changes. Students are required to also update their address information in their CAMS portal.

  Full Course of Study

  F-1 international students cannot drop below full-time without DSO approval. U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) regulations require that F-1 students enroll and complete a full course load each semester to maintain valid non-immigrant student status. There are only a few exceptions to the full-time enrollment requirement for the fall and spring semesters.

  Program Extensions

  Students may need to extend their F-1 status for academic or medical reasons. An application must be submitted at least 10 days before your program's end date.

  Health Insurance

  All F-1 students and F-2 dependents are required to carry health insurance that meets the minimum coverage requirements per Florida Board of Governor’s Regulation 6.009.

  Stipendijos ir finansavimas

  Siūlome dideles stipendijas, pagrįstas poreikiais ir nuopelnus, ir dalyvaujame valstijos koledžų finansavimo programose, tokiose kaip Florida Bright Futures ir Florida Prepaid.

  Institucinės stipendijos

  • Aleksandro mokslininkai
  • Provos mokslininkai
  • Florida Poly nuopelnų mokslininkai
  • Johnsono stipendija
  • Lotynų Amerikos Karibų jūros regiono stipendija
  • Florida Poly nacionalinė nuopelnų finalininko stipendija

  Out-of-State Scholarships

  • Pirmosios kartos atitikimo stipendija
  • Floridos studentų pagalbos stipendijos (FSAG)
  • Floridos šviesios ateities stipendija
  • José Martí stipendijų fondas
  • Rosewood šeimos stipendija

  Kitos stipendijos

  Studentas privalo patikrinti, ar Florida Poly galioja privati stipendija. Privačių stipendijų gavėjai turėtų suderinti su Finansinės pagalbos ir studentų verslo paslaugų biuru, kad susitartų dėl mokėjimo.

  • Amerikos raumenų stipendija
  • Bendruomenės superherojų stipendija
  • Nukrypusi stipendija
  • Aplinkosaugos stipendija „Moterys moksle dronetuziastės“.
  • HelpTeaching.com stipendija
  • Hoshizaki Icemaker STEM stipendija
  • Pažvelk du kartus, išgelbėk gyvybę stipendija (1000 USD)
  • Marccx žiniasklaidos stipendija
  • SEMA stipendija
  • Swope, Rodante PA stipendija už filantropines pastangas
  • „Sure Oak“ stipendija
  • „X-Medics“ tantalo stipendija
  • „Zip Recruiter“ 3000 USD stipendija

  Reitingai

  Tarp universitetų, turinčių įspūdingą istoriją ir puikią reputaciją, Florida Poly kuria sau vardą Floridoje ir visoje šalyje.

  • #1 valstybinis koledžas pietryčių JAV – JAV naujienų ir pasaulio ataskaita
  • 20 geriausių viešosios inžinerijos programų be daktaro laipsnio – JAV naujienos ir pasaulinė ataskaita
  • 2 geriausios vertės valstybinis koledžas pietryčių JAV – JAV naujienų ir pasaulio ataskaita
  • #2 koledžas pietryčių JAV – JAV naujienos ir pasaulinė ataskaita
  • #1 veteranų koledžas pietryčių JAV – JAV naujienų ir pasaulio ataskaita
  • # 2 aukščiausias vidutinis SAT balas tarp Floridos valstybinių universitetų
  • # 1 Aukščiausi absolventų atlyginimai Floridos valstijos universiteto sistemoje
  • Nr. 1 valstybėje, skirta absolventams, turintiems mažiausią studentų skolą
  • # 1 įperkamiausia kibernetinio saugumo studijų programa šalyje

  Studentų atsiliepimai

  Awards & Accreditations

  Accreditation

  Florida Poly yra akredituota Pietų kolegijų ir mokyklų kolegijų komisijos (SACSCOC) ir ABET, pasaulinio taikomųjų ir gamtos mokslų, skaičiavimo, inžinerijos ir inžinerinių technologijų kolegijų ir universitetų programų akredituotojo.

  Campus Life & Facilities

  Studentų tobulėjimo biuras yra įsipareigojęs augti, tobulėti ir siekti studentų Florida Poly .

  Biuras glaudžiai bendradarbiauja su akademiniais kolegomis, kad padėtų studentams, kurie mokosi būti sėkmingais ir veiksmingais besiformuojančios pasaulinės bendruomenės lyderiais. Mūsų galutinis tikslas yra sukurti turtingą, interaktyvią kultūrą, kurioje naujovės ir mokymasis apimtų ne tik klasę, bet ir įkvėptų universiteto gyvenimą.

  Atvykimas į koledžą yra unikali galimybė augti ir patirti nuotykių, tačiau kelionė ne visada lengva. Skatiname visus studentus įsitraukti į miestelio veiklą, kuriant paramos tinklą. Mūsų durys taip pat atviros, todėl drąsiai užsukite su savo idėjomis, nuomonėmis ir pasiūlymais. Mūsų biurai yra Studentų tobulinimosi centre, o mūsų darbuotojai yra čia, kad padėtų jums kuo geriau išnaudoti kolegijos patirtį. Studentų tobulinimosi tarnyba yra Akademinių reikalų skyriaus dalis.

  Dalyvaukite miestelyje

  Studentai atvyksta į Florida Poly su aistra STEM, tačiau jų pomėgiai skiriasi.

  Clubs and Organizations

  Florida Poly siūlo daugiau nei 30 studentų vadovaujamų klubų ir organizacijų.

  Student Government

  2014 m. įkurta Studentų savivaldos asociacija (SGA) veikia kaip studentų balsas universiteto vadovybei, universiteto bendruomenei ir plačiajai visuomenei.

  Poilsis ir veikla

  Poilsio ir renginių veikla gerina universiteto bendruomenės gyvenimo kokybę, ugdydama ir skatindama dalyvauti sveiką gyvenseną, socialinį bendravimą ir lyderystės įgūdžius skatinančiose veiklose.

  Gyvenkite ten, kur mokotės, turėdami būstą Florida Poly miestelyje

  Gyventi Florida Poly miestelyje reiškia daugiau nei turėti patogią vietą miegoti ir mokytis. Turėdami galimybę užmegzti ryšį su miesteliu, augti kaip asmenybei ir dalyvauti miestelyje vykstančiuose renginiuose, būsite pačiame veiksmo Florida Poly rezidencijos salėse.

  Vietos

  • Lakeland

   4700 Research Way, 33805, Lakeland

  Klausimai