Keystone logo
Fontbonne University - College of Arts and Sciences

Fontbonne University - College of Arts and Sciences

Fontbonne University - College of Arts and Sciences

Įvadas

Fontbonne universitetas gavo savo vardą iš motinos St. John Fontbonne, kuri 1808 m. Po Prancūzijos revoliucijos įkūrė Šv. Juozapo seserų kongregaciją (CSJ). Prieš daugiau nei pusantro šimtmečio, 1650 m., DePuy mieste, Prancūzijoje, buvo įkurtos Šv. Juozapo seserys. Prancūzijos revoliucijos metu seserys buvo priverstos grįžti į savo namus, o bendruomenė išsisklaidė. Praėjus maždaug 28 metams po įkūrimo, 1836 m. Į JAV atvyko šešios Šv. Juozapo seserys ir įkūrė Amerikos šaknis Carondelet, mažoje bendruomenėje pietinėje Sent Luiso, Misūrio valstijoje. Po penkerių metų, 1841 m., Jie atidarė Šv. Juozapo akademiją mergaitėms.

Seserys galiausiai įsteigtų kolegiją, kad moterys galėtų įgyti aukštąjį išsilavinimą - to reikėjo XX amžiaus pradžioje. Pirmosios Fontbonne koledžo pamokos vyko 1923 m. Carondelet mieste Pietų Sent Luiso mieste, o po dvejų metų mokykla persikėlė į dabartinį Kleitono miestelį.

CSJ stiprybės ir stabilumo paveldas kyla iš vertybių, rastų ordino originaliuose dokumentuose ir pasikartojančių kituose įrašuose per ateinančius šimtmečius. Per šią ilgą CSJ istoriją galima nustatyti bent aštuonias vertybes: kokybę, pagarbą, įvairovę, bendruomeniškumą, teisingumą, tarnystę, tikėjimą ir katalikų buvimą.

Juozapo kongregacijos vertybėmis remiantis tarnybos tradicija ir remiantis Fontbonne universitetu. Atsidavimas tradicijai ir toliau stumia Fontbonne į priekį.

Vietos

  • St. Louis

    Wydown Boulevard,6800, 63105, St. Louis

    Klausimai