Keystone logo
Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences

Įvadas

„Fontys“ yra vienas didžiausių Nyderlandų taikomųjų mokslų universitetų ir siūlo įvairias bakalauro ir magistro programas anglų kalba. Mes turime didžiausią tarptautinių studentų skaičių nei bet kuris kitas universitetas Nyderlanduose, turintys daugiau nei 80 tautybių studentų iš viso pasaulio.

Nepaisant didelio studentų skaičiaus, švietimas Fontyje organizuojamas nedideliu mastu. „Fontys“ pagrindinė problema yra internacionalizacija. Siūlome anglų kalbos mokymą užsienio studentams, norintiems dalyvauti kursuose ir (arba) užsienio studentams, kurie lanko mus kaip mainų studentus. Kokybė yra pagrindinis „Fontys“ vizijos bruožas. Mes siekiame pasiekti kokybę, kuri atitiktų bet kurios aukštojo mokslo institucijos kokybę Europos kontekste.

„Fontys“ ypatingą dėmesį skiria parametrams, reikalingiems užtikrinti sklandų studijų eigą, pavyzdžiui, studijų karjeros priežiūrą, instruktavimą ir „bičiulių“ sistemą, švietimo ir egzaminų tvarkaraščius, atsiliepimus apie vertinimus ir užduotis, studijų pažangos registravimą, informacijos teikimą ir prieinamumą. dėstytojų.

Mes siekiame būti švietimo įstaiga, „įkvepianti augimą palaikymo ir iššūkių pagalba“. Tai taip pat pastebėsite visame „Fontys“, ty kurso programose, dėstytojų personale, asmeninėje priežiūroje, kurią gausite, ir turimose patalpose. „Fontys“ mokysitės kartu su kitais ir mes intensyviai prižiūrėsime visą šį procesą.

Kas mes esame

„Fontys“ teikia švietimo ir mokslinių tyrimų paslaugas. Kaip plataus masto universitetas, esame didžiausias viešųjų žinių institutas pietų Nyderlanduose. „Fontys“ nori tapti inovacijų varikliu, susiejant savo išsilavinimą ir mokslinius tyrimus su inovacijų procesais regionuose ir už jų ribų. „Fontys“ turi didelį poveikį dėl savo švietimo ir mokslinių tyrimų beveik visuose visuomenės sektoriuose. Dėl mūsų atstovavimo pagrindinėse pozicijose beveik visuose sektoriuose kiekvienas, gyvenantis ir dirbantis pietinėje Nyderlandų dalyje, tiesiogiai ar netiesiogiai liečiasi su „Fontys“. Mes mokome daugybę talentingų jaunų suaugusiųjų grupių daugelyje profesijų. Po mokymų susitinkame su kolegomis, kaip praktikos treneriais, kaip partneriais bendradarbiaujant ir (arba) atliekant mokslinius tyrimus, arba kaip profesionalams, norintiems praturtinti ar gilinti savo žinias.

Mūsų organizacija yra tvarkinga. Studentai ir darbuotojai yra patenkinti ir suteikia mums „septynis minus“ ir „septyni plius“. Fontys yra finansiškai sveikas, o mūsų švietimo kokybė taip pat yra gera. Pagrindinės savybės, kurių reikalaujame sau, yra tvariai įtvirtintos kontrolės ir papildomuose vertinimo cikluose. Mes laikome save regionų ir profesinių sričių žinių ir inovacijų partneriu.

Švietimo vizija

Technologiniai, visuomeniniai ir ekonominiai pokyčiai įtakoja ir keičia aplink mus esantį pasaulį dabar ir ateityje. Fontys atlieka svarbų indėlį į šiuos būtinus pokyčius, patenkindamas daugiau nei studentų ir ateities pasaulio poreikius. Mūsų reikšmė taip pat priklauso nuo to, kaip keičiasi visuomenė - regioninė, nacionalinė ir tarptautinė. Mūsų pridėtinė vertė yra mūsų aktyvus vaidmuo - bendrai kuriant ir kuriant tvarią ir sąžiningą visuomenę.

Mes suteikiame šią pridėtinę vertę, susiejant talentų vystymąsi su socialinių sektorių ir darbo sričių pokyčiais. Mūsų funkcija kaip atvirų žinių institutas yra forma, susiejant švietimą ir mokslinius tyrimus su esamomis visuomenės problemomis. Taip mes prisidedame prie naujovių darbo, profesinio konteksto ir socialinių sektorių srityje. Mes kartu su socialiniais partneriais formuojame regionines, nacionalines ir tarptautines darbotvarkes. Mes esame aktyvūs ir orientuoti į ateitį, kad galėtume šiandien ir ateityje turėti reikiamą poveikį visuomenei.

Mes suteikiame šią pridėtinę vertę investuojant į talentus. Dėl mūsų talentas yra asmeninis natūralus gebėjimas ar charakteristika, leidžianti jums prisidėti prie visuomenės. Talentas leidžia žmonėms naudotis savo stipriosiomis dalimis. Fontys yra tiems, kurie nori atrasti ir tobulinti savo talentus aukštesniuoju profesiniu lygmeniu ir kiekvienam, norinčiam tęsti profesinį tobulėjimą. Mes siūlome erdvę visiems kultūriniams ir socialiniams poreikiams.

Mūsų ambicija

Užduotys, kurią mes suteikiame, ir pažadas, kad tai susiję su studentais, profesine sritis ir visuomene, yra dviejų elementų pagrindas:

 1. Mes siūlome studentams galimybę susipažinti su savo talentais ir išsiugdyti juos į pradinius specialistus, kurie prisiima socialinę atsakomybę, prisideda prie naujovių savo profesinėje srityje ir toliau tobulina savo veiklą.
 2. Mes dirbame su naujovėmis profesinėje srityje temoms, kurios yra svarbios regionams. Čia mes bendradarbiaujame su vyriausybe, institutais ir įmonėmis, remiančiomis inovacijų tyrimus ir plėtrą regione, ir investuoja į ekosistemą, kurioje studentai ir darbuotojai gali (tęsis) profesionaliai dirbti.

"Fontys" turi aiškią socialinę paskirtį: siūlydama įkvepiančią, sudėtingą ir kokybišką aukštąjį profesinį išsilavinimą bei praktinių, reikšmingų visuomenei tyrimų atlikimą. Švietimas ir moksliniai tyrimai yra tinkami dabartiniams ir būsimiems klausimams bei studentų, profesinės srities ir (regioninės) visuomenės poreikiams. Mes norime formuoti, nustatyti prioritetus, tyrinėti ir, jei įmanoma, spręsti ateities klausimus kartu su mūsų partneriais.

Mūsų misija

Svarbiausia yra kokybė

„Fontys“ siekia būti švietimo įstaiga, „įkvepianti augimą per paramą ir iššūkius“, ir būti švietimo organizacija, kurioje studentai gali augti ir išmokti mąstyti iš šono, t. „Fontys“ siekia šių tikslų teikdama paramą ir iššūkius savo studentams, darbuotojams ir visoms suinteresuotoms šalims.

Pagrindinis tikslas yra skatinti visos organizacijos mentalitetą, dėl kurio nuolatinis dėmesys bus skiriamas kokybės gerinimui švietimo, turinio ir procesų požiūriu. "Fontys" dėmesys skiriamas Nyderlandų vyriausybės finansuojamiems bakalauro ir magistro studijų programoms. Švietimas yra gerai organizuotas ir teikiamas profesinio mokymo sistemose. "Fontys" stengiasi siekti aukšto lygio, tvirtai įsitvirtinti visuomenėje, tuo pačiu siekdama pirmaujančios pozicijos kaip žinių institucija tiek nacionaliniu, tiek jos regiono aplinkoje.

Kokybė yra pagrindinis „Fontys“ vizijos bruožas. „Fontys“ siekia pasiekti kokybę, kuri Europos kontekste atitiktų bet kurios aukštosios mokyklos kokybę.

Vietos

 • Eindhoven

  Rachelsmolen 1, 5612 MA Eindhoven Postbus 347, 5600 AH, , Eindhoven

 • Tilburg

  Bs. Zwijsenstraat 11, , Tilburg

  • Venlo

   Tegelseweg 255, 5912 BG Venlo, Venlo

  Klausimai