Keystone logo
Franklin University Switzerland

Franklin University Switzerland

Franklin University Switzerland

Įvadas

Kur šiandien studijuosite?

Franklin University Switzerland yra išsilavinimas, kuris tyrinėja ir peržengia ribas . Tai mokykla, kurioje susitinka tautybės ir kultūrinės perspektyvos ir sukuriama unikali patirtis. Tai mokymosi metodas, apimantis keliones ir tarpdalykines studijas į mokymo programos esmę. Mes vadiname savo metodiką ir misiją kaip tarptautinį švietimo imperatyvą . Franklin University Switzerland yra privatus, nepriklausomas universitetas, įsikūręs Šveicarijoje. Jis buvo įkurtas kaip Franklino koledžas 1969 m. Jis siūlo unikalų ir novatorišką požiūrį į laisvųjų menų ugdymą, kuriam būdingas tarptautinis poveikis ir patirtinis mokymasis kultūriškai įvairioje aplinkoje. Franklin University Switzerland yra unikalioje padėtyje, nes yra akredituotas tiek Jungtinėse Valstijose, tiek Šveicarijos universitetų sistemoje.

Frankline reikalingas smalsumas. Kiekvieną semestrą išklausysite Akademinių kelionių kursą, savo akimis matydami vietas, kurias studijavote. Jūs lankysite pamoką su tarptautiniais dėstytojais ir studentais iš daugiau nei 50 šalių . Turėsite galimybę keliauti savarankiškai ir atlikti praktiką tarptautiniu mastu. Atliksite tyrimus ir susikursite kritinę perspektyvą. Jūs baigsite laipsnį, kuris yra akredituotas tiek JAV, tiek Šveicarijoje . Išmoksite prisitaikyti prie bet kokios situacijos skrydžio metu. Jūs būsite pasaulio keliautojas. Turėsite viską, ko reikia sėkmingam darbui . Atvykite su mumis į Graikiją, Malavį, Prancūziją, Japoniją, Škotiją, Islandiją, Korėją, Botsvaną, Italiją ar Indiją; ir, svarbiausia , atvykti mokytis į Šveicariją – tikrą kalbų ir kultūrų kryžkelę pačioje Europos širdyje. Pasinaudokite galimybe įgyti neprilygstamą išsilavinimą.

Tobula vieta

Šveicarijos Alpės. Ledyniniai ežerai. Viduržemio jūros klimatas. Itališko skonio. Tarptautinė populiacija. Tai miestas, kurį vadiname namais: Luganas, Šveicarija. Franklino įkūrėjai pasirinko Luganą kaip puikią vietą tokiai mokyklai, kokią jie įsivaizdavo dėl visų šių ir kitų priežasčių. Kosmopolitiškas Lugano pobūdis yra svarbiausias gyvenimo Franklin mieste dalykas , o miesteliai yra tik dvidešimt minučių pėsčiomis nuo Lugano centro, kur geležinkelis ir oro linijos jungia studentus su visa Europa. Aplankykite Frankliną ir sužinokite, kodėl tiek daug studentų mūsų miestelyje ir Lugano bendruomenėje jaučiasi kaip namie. Kviečiame jus, jūsų draugus ir šeimos narius patirti, ką reiškia gyventi ir mokytis mūsų tarptautinėje aplinkoje.

Beribis tiriamasis švietimas

Beribis: jokiu būdu neapribotas; neturėjimas ribų Mes žinome, kad visada yra ribos, kur galite eiti ir ką galite daryti, kol įgyjate laipsnį, bet mes stengiamės mesti iššūkį šioms riboms, kiek jos gali siekti. Kituose universitetuose ribos gali apimti nelanksčias mokymo programas, griežtas socialines tradicijas, akademinius kalendorius, kurie atgraso nuo kelionių, ir koledžo mikrokultūrą, kuri mažai bendrauja su aplinkine bendruomene. Franklinas laikosi kitokio požiūrio. Su studijų programomis, kurios siūlo daugybę tarpdisciplininių patirčių, akademinių kelionių ir tiesioginės sąveikos su daugiakalbe Šveicarijos bendruomene galimybių, fizinių ir socialinių sienų kirtimas jums taps antras dalykas. Franklino mokymo programa yra tokia kryptinga arba tokia tarpdisciplininė, kokios norite. Siūlome kokybiškas akademines programas, kurias dėsto patyrę mokslininkai – jei to nedarytume, nebūtume akredituoti dviejose šalyse – tačiau siūlome daugiau tiesioginio kelio ir siūlome daug įvairių sričių, pavyzdžiui, Tarptautinė vadyba, daugiausia dėmesio skiriant Rinkodara arba vaizdinės komunikacijos menai, daugiausia dėmesio skiriant mados studijoms. Siūlome galimybę derinti pagrindines studijas, tokias kaip Ekonomika su italų studijomis arba psichologija su komunikacijos ir medijų studijomis, o daugelis mūsų studentų studijuoja dvi pagrindines studijas arba priima keletą antraeilių studijų. Be to, Franklinas yra mažas. Daugelis galimybių patirti lyderio vaidmenis, pvz., studentų valdžia, akademinė mentorystė, studentų klubai ar nuolatiniai asistentai, yra labai pasiekiami tikslai studentams, kurie nori jų siekti. Kaip jums pasakys kas nors iš Franklino, Franklinas yra toks, kokį jūs iš jo darote.

Tiriamasis: sukurtas arba sukurtas norint ką nors rasti ar sužinoti daugiau. Frankliną įkūrė žmonės, tikėję, kad tiesioginis bendravimas su kitomis kultūromis keliaujant yra esminė mokymosi patirtis ir kad tai vienintelis būdas sukurti skirtingų tautų žmonių supratimą. . Akademinės kelionės visada buvo pagrindinė Franklino mokymo programos dalis. Kiek universitetų gali įrašyti savo kursus pasaulio žemėlapyje? Išsilavinimas: žinios, įgūdžiai ir supratimas, kurį įgyjate lankydamas mokyklą, koledžą ar universitetą Franklino išsilavinimo vertė yra daugiau nei tik informacijos kaupimas, kurį galite pritaikyti savo karjeros srityje. Franklino patirtis atvers jūsų protą pasauliui, ir jūs įgysite tikrą žmogišką supratimą, kuris suteiks jums įrankių, kurių jums reikia norint tapti lyderiu. Lyderystė – tai žmonių, jų norų ir skirtumų supratimas, o Franklino tarpdisciplininė, tarpkultūrinė mokymo programa, vieta ir tarptautinių studentų/dėstytojų skaičius sukuria puikią aplinką šiam supratimui plėtoti. Mūsų absolventai yra komandų vadovai ir verslininkai, kurie sukuria pridėtinę vertę tarptautinėms įmonėms, naujoms įmonėms, vyriausybinėms ir ne pelno organizacijoms keliose pasaulio šalyse. Jie nesustoja ties ribomis ir diegia naujoves, kad surastų naujus kelius. Būtent Franklino patirtis suteikia jiems įrankius sėkmei. Tai yra beribis tiriamasis švietimas.

Vietos

  • Sorengo

    Via Ponte Tresa 29 Lugano, 6924, Sorengo

  • Lugano

    Lugano, Šveicarija

    Klausimai