Keystone logo
Full Sail University Mokslo bakalauras pramogų versle
Full Sail University

Mokslo bakalauras pramogų versle

Winter Park, Jungtinės Amerikos Valstijos

80 Weeks

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Jun 2024

USD 73 000 *

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

* už kredito valandą miesteliu; 475 USD už kredito valandą internete

Įvadas


Full Sail University

131565_39131_lg-entertainment-business-bachelor.jpg

Full Sail University pramogų verslo mokslų bakalauro studijų programa sujungia pagrindines verslo ir vadybos žinias su asmeniniu tobulėjimu projektinėje aplinkoje, modeliuodama tuos pačius profesinius scenarijus, su kuriais susidursite pasirinktoje pramonėje. Šios programos studentai tyrinėja įvairius verslo modelius ir apima tokias temas kaip rinkodara, pasaulinės žiniasklaidos valdymas, renginių valdymas ir profesionalus pardavimas.

Kursas pabrėžia

 • Renginių valdymas - šiame kurse nagrinėjamas renginių organizavimo verslas, kuris tapo svarbiu rinkodaros įrankiu įvairioms įmonėms.
 • Pramogų verslo modeliai - studentai analizuoja įvairius pramogų organizacijų veiklos būdus ir pelną iš veiklos, analizuodami tradicinius ir atsirandančius verslo modelius įvairiuose pramonės segmentuose.
 • Visuotinis žiniasklaidos valdymas - studentai sužino apie verslo praktikos sudėtingumą ir įvairovę pasaulinėje žiniasklaidos rinkoje, taip pat sužinojo apie vartotojų skirtumus pagrindinėse tarptautinėse rinkose, pasaulines rinkodaros strategijas ir dar daugiau.

„Creative Minds“ stipendija

Reikalavimus atitinkantys dalyviai gali gauti iki 25 000 USD už „ Full Sail University miestelio studijų programas.

„Momentum“ stipendija

Kvalifikuoti studentai internetu gali gauti iki 20 000 USD naudodami „Momentum“ stipendiją. Finansinę pagalbą gali gauti kvalifikuoti asmenys.

Priėmimas

Prieš kreipdamiesi

Pirmasis žingsnis yra pasikalbėti su priėmimo atstovu apie savo planus, kokią programą svarstote ir kada norite pradėti mokyklą.

Čia yra keletas būdų, kaip „ Full Sail University “ priėmimo procesas skiriasi:

 • Jokių tradicinių paraiškų pateikimo terminų: daugumai programų užsiėmimai prasideda kas mėnesį, todėl galite kreiptis bet kada ir pradėti nuo jums tinkamiausios dienos.
 • Programos sudarymas ir kursų tvarka: Jums nereikia užsiregistruoti į tam tikras klases kiekvieną semestrą - visos mūsų programos turi iš anksto nustatytą programos dizainą ir kursų tvarką.
 • Pagreitis: „Full Sail“ bakalauro programos yra priimamos pagal pagreitintą tvarkaraštį ir gali būti baigtos vos per 20 mėnesių.

Kaip taikyti

Jei kalbėjote su priėmimo atstovu ir baigėte pokalbį ir esate pasirengęs pradėti paraiškos procesą, turite būti paruošę keletą dalykų:

 • Vyriausybės išduotos asmens tapatybės pažymėjimo nuotraukos, tokios kaip vairuotojo pažymėjimas, pasas arba valstybės išduota asmens tapatybės kortelė.
 • Anglų kalbos mokėjimo patikrinimas, jei anglų kalba nėra jūsų pagrindinė kalba (prie visų būtinų dokumentų, kurie nėra anglų kalbos, pridedami patvirtinti vertimai į anglų kalbą).

Kai turėsite šiuos daiktus, būsite pasirengę pradėti internetinę programą. Paraiškos užpildymas užtruks 30–45 minutes, ir jūs galite ją išsaugoti, jei pritrūksite laiko ar reikės surinkti papildomos informacijos.

Kai jūs pateiksite paraišką

 • Jei dar nepabaigėte pokalbio dėl priėmimo, tai bus kitas jūsų žingsnis. Priėmimo atstovas sieks suplanuoti pokalbį jums patogiu metu.
 • Jei baigsite pokalbį, stojantysis padės pasiekti galutinę paraišką ir surinkti papildomos informacijos.

Taip pat gausite el. Laišką, suteikiantį prieigą prie mūsų paleidimo portalo, kur galėsite pateikti dokumentus ir atlikti paskutinius registracijos veiksmus.

Stojimo į universitetą laipsniai

20 mėnesių programa

Mūsų paspartintos studijų programos suteikia galimybę baigti studijas greičiau nei tradiciniame ketverių metų universitete. Jie sukurti taip, kad padėtų jums patirti tipinį pramogų industrijos tvarkaraštį ir suteikti laipsnį darbui greičiau. Šios 20 mėnesių programos paprastai apima dvi klases per mėnesį ir karjeros modulį, iš viso maždaug 35 valandas per savaitę užsiėmimų.

29 mėnesių programa

Šie laipsnio maršrutai dalijasi visomis mūsų 20 mėnesių programų programomis. Ir nors jie vis dar auga sparčiau, palyginti su tradiciniais ketverių metų universitetais, papildomi devyni studijų metai gali leisti studentams:

 • Daugiau finansavimo galimybių, įskaitant papildomus mokslo metus federalinės finansinės paramos teikimo reikalavimus atitinkantiems asmenims.
 • Mažesnė vidutinė studijų kaina per semestrą dėl papildomų devynių mėnesių (nors bendras mokslas nesikeičia).
 • Mažesnis kursų krūvis per mėnesį, maždaug 17,5 valandos per savaitę užsiėmimų.
 • Daugiau asmeninio tvarkaraščio lankstumo ir galimybės dirbti ne mokykloje.

Lanksti registracija

Lanksčios priėmimo galimybės studentams leidžia programos metu pradėti iki keturių kursų internetu ir tęsti likusį mokslą universiteto miestelyje. Tai apima tą pačią mokymo programą kaip ir 20 mėnesių bei 29 mėnesių programos, tačiau turi keletą privalumų:

 • Sutaupytos pragyvenimo išlaidos ir būstas per pirmuosius keturis švietimo mėnesius.
 • Daugiau laiko būstui užsitikrinti ir perkėlimo planams pagrįsti.
 • Pradėkite savo išsilavinimą ir pradėkite mokyklą anksčiau.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Apie Mokyklą

Klausimai