Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Georgia College & State University

Georgia College & State University

Georgia College & State University

Įvadas

"Princeton Review" ir prestižinio "U.S. News & Report" aukštai įvertintas ir daugiau nei 40 specialybių siūlantis Džordžijos koledžas & Valstybinis universitetas (GCSU) yra ketverių metų bakalauro ir magistro laipsnius teikianti institucija, įsikūrusi saulėtuose Jungtinių Amerikos Valstijų pietryčiuose. GCSU yra oficialus valstybinis Džordžijos valstijos laisvųjų menų universitetas. Tokio oficialaus vardo neturi joks kitas valstijos universitetas.

Terminas "laisvieji menai" kilęs iš lotyniškų žodžių "dosnus" ir "įgūdžiai". Laisvųjų menų išsilavinimas suteikia studentams platų išsilavinimą, kuris yra individualus ir "praktinis". Toks požiūris leidžia studentams:

 • Suraskite ir sekite jų pomėgius ir aistras,
 • glaudžiai bendradarbiauti su savo dėstytojais.
 • įgyti aukštą kvalifikaciją savo specialybėje ir
 • ugdyti analitinius, problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžius, taip pat
 • Kūrybiškumo ir veržlumo vadovauti, klestėti ir tobulėti, kad ir kas nutiktų ateityje.

Princeton apžvalga pripažino GCSU kaip "Geriausias koledžas" už 14 metų iš eilės. Prestižinis "U.S. News & Report" GCSU užima 3 vietą valstybinių aukštųjų mokyklų dėstymo srityje (pietūs, daugiau nei 600 universitetų), 6 vietą geriausių valstybinių mokyklų kategorijoje (pietūs) ir 16 vietą apskritai (pietūs). Žurnalas "Forbes" GCSU vadina vienu iš "geriausių Amerikos koledžų".

Įsikūręs saulėtame, ramus, gražus, ir istorinis miestas Milledgeville (Vos dvi valandos į pietus nuo Atlantos), vienas iš GCSU skiriamųjų bruožų yra tyčia mažas dydis savo klasių, ir rūpestingas ir asmeninis bendravimas tarp dėstytojų ir studentų.

beveik 7,000 studentai lanko GCSU, įskaitant beveik 100 tarptautiniai studentai iš 27 skirtingų šalių. GCSU tarptautinis klubas yra didžiausia ir aktyviausia GCSU studentų organizacija. Rinkitės iš daugiau nei 40 specialybių srityse, kurias norite studijuoti ir kurios yra paklausios darbdaviams visame pasaulyje. Nuo menų ir gamtos mokslų, verslo ir technologijų iki edukologijos ir sveikatos mokslų - GCSU yra visko!

Džordžijos koledžas & Valstybinis universitetas yra akredituotas Pietų koledžų ir mokyklų asociacijos komisijos koledžams suteikti bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius.

Vizija, vertybės & Misija

Nuo pat įkūrimo 1889 m. kaip moterų švietimo centras, mūsų institucija nuolat buvo studentų, norinčių pakeisti pasaulį, tikslas. Esame Džordžijos valstybinis laisvųjų menų universitetas. Dar svarbiau yra tai, kad kiekvieną studentą mokome, kaip mokytis, ir siekiame įskiepyti aistrą mokytis visą gyvenimą, kuri pasitarnauja mūsų studentams nepriklausomai nuo jų pasirinkto karjeros kelio. Džordžijos koledžas & Valstybinis universitetas įsikūręs Milledžvilyje, žavingame tradiciniame pietų mieste, esančiame mažiau nei už dviejų valandų kelio nuo Atlantos.

Vizija

Džordžijos koledžas & Valstybinis universitetas bus nacionaliniu mastu pirmaujantis valstybinis laisvųjų menų universitetas.

Vertybės

Šiomis bendromis vertybėmis grindžiama Džordžijos koledžo patirtis, kuri remiasi laisvaisiais menais ir suteikia pagrindą visą gyvenimą mokytis, tobulėti ir siekti akademinės kompetencijos:

 • Žinių ir tiesos siekis visuomenės labui
 • transformuojantis tarnystės, lyderystės ir bendradarbiavimo mokymosi patirties poveikis klasėje ir už jos ribų.
 • Etikos principai, įskaitant sąžiningumą, altruizmą, protingumą, pagarbą ir atsakomybę kalbant ir veikiant.
 • Įvairovė ir įtrauktis visomis formomis.

Misija

Džordžijos koledžas & Valstybinis universitetas yra vienintelis valstijos valstybinis laisvųjų menų universitetas.

Šią misiją vykdome įsipareigodami:

 • Išsami edukacinė patirtis
 • Itin tikslingas įsitraukimas
 • Įvairovė ir įtraukioji kompetencija
 • Pasirengimas vadovavimui

Vietos

 • Milledgeville

  231 W. Hancock Street , 31061, Milledgeville

Klausimai