Keystone logo
Georgia College & State University Sociologijos bakalauras
Georgia College & State University

Sociologijos bakalauras

Milledgeville, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

USD 13 344 / per year *

Stovykloje

* for Out-of-State students | $3754 USD for In State students

Įvadas

Suteikite studentams galimybę naršyti sudėtingame pasaulyje

Mūsų sociologijos bakalauro studijų programa yra skirta suteikti visiems studentams pagrindinį šios disciplinos pagrindą ir iš tikrųjų patirti transformuojančią edukacinę patirtį, pavyzdžiui, bakalauro studijas, studijas užsienyje, stažuotes ir bendruomeninį mokymąsi.

Key Benefits of this Degree

  • Prieš baigdami studijas pasirinkite savo pagrindinę patirtį. Siūlome keletą variantų, tokių kaip nepriklausomos studijos, stažuotės, studentų tyrimai arba speciali tema.
  • Baigę baigiamąjį vyresniųjų klasių seminarą, išeisite su projektu, kuris leis jums parodyti žinias ir įgūdžius, įgytas bakalauro studijų metu, ruošiantis karjerai ar aukštesniajai mokyklai.
  • Tinkinkite savo išsilavinimą prie savo laipsnio pridėdami rinkimų administravimo pažymėjimą arba ne pelno siekiančio profesinio pažymėjimą. Abu sertifikatai išduodami tik kartu su bakalauro laipsniu.
  • Apsvarstykite galimybę studijuoti juodaodžių studijas arba moterų ir lyčių studijas, kurios gali praturtinti jūsų mokymosi patirtį.
  • Network with others by joining one of our student organizations or experience the global and travel with our study abroad opportunities.

Priėmimai

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai