Keystone logo
Gdansk University of Physical Education and Sport

Gdansk University of Physical Education and Sport

Gdansk University of Physical Education and Sport

Įvadas

Kodėl GUPES?

Gdansk University of Physical Education and Sport sporto universitetas yra vienintelis sporto universitetas Pomeranijoje, kuriame teorines ir praktines pamokas veda pripažinti mokslininkai ir aukštos kvalifikacijos atskiroms studijų sritims svarbių sričių specialistai, taip pat olimpinių ir nacionalinių komandų treneriai bei išskirtiniai. sportininkai.

Gdansk University of Physical Education and Sport didaktinis pasiūlymas yra šiuolaikiškas, platus ir įvairus. Studijų kryptyje studentas gali pasirinkti specializaciją iš daugybės specializacijų, skirtų darbo rinkos poreikiams tenkinti, ir papildyti ją kitomis universiteto siūlomomis specializacijomis.

Gdansk University of Physical Education and Sport klesti studentų gyvenimas, o studentai gali ugdyti savo aistras ir pomėgius, be kita ko, tyrinėtojų klubuose, studentų savivaldos taryboje, sporto klube ASA GUPES ar liaudies klube „Neptūnas“. Šokių ansamblis.

Gdansk University of Physical Education and Sport sporto universitetas yra vienas geriausių sporto universitetų Vidurio ir Rytų Europoje pagal Šanchajaus reitingo 2020 m. Pasaulinį sporto mokslo mokyklų ir departamentų reitingą. Žurnalo „Perspektywy“ 2019 m. reitinge GUPES užėmė 2 vietą tarp visų sporto universitetų. Lenkijoje; Kineziterapijos sritis taip pat užėmė 2 vietą, o Kūno kultūros sritis pripažinta geriausia Lenkijoje.

Liaudies šokių ansamblis „Neptūnas“

Jis buvo įkurtas 1984 m. iš meilės šokiui ir širdies poreikio. Per 35 metus ansamblyje savo širdis paliko per 500 muzikantų, šokėjų ir studentų. Dalyvauti tokioje puikioje veikloje, kaip tautinių tradicijų puoselėjimas dalyvaujant Ansamblyje, paskatino ir yra noras atstovauti Gdansko miestui, Pamario regionui ir, svarbiausia, Lenkijai įvairiuose festivaliuose, koncertuose ir susitikimuose, garsinančiuose mūsų šalį. .

Akademinė sporto asociacija

ASA yra didžiausia sporto asociacija Lenkijoje, nuolat veikianti daugiau nei šimtmetį. Turtingos istorijos dėka ji tapo gausiausia Lenkijos universitetuose veikiančia studentų organizacija. Didžiausios žvaigždės praeityje buvo, be kita ko, Halina Konopacka, Waldemar Baszanowski ir Jacekas Wszoła, taip pat mūsų puikūs olimpiniai medalininkai, tokie kaip Leszekas Blanikas, Adamas Korolis, Tomaszas Tomiak, Maciej Łasicki, Ania Rybicka, Sylwia Gruchała, Magda Mroczkiewicz, Ryszard Sobczak arba Cezary Siess.

Studentų savivaldos taryba (RSS)

RSS atstovauja visiems GUPES studentams apskritai. Studentų taryba stengiasi išspręsti visas studentams kylančias problemas, taip pat organizuoja daugybę renginių, kad kiekvienas absolventas studijas GUPES prisimintų kaip geriausią ir nepakartojamą laiką savo gyvenime.

Karjeros centras (ACK)

GUPES ACK teikia konsultacijas, leidžiančias profesionaliai diagnozuoti optimalius karjeros vystymosi kelius, taip pat suteikia praktinių žinių ir ugdo įgūdžius, užtikrinančius tinkamą elgesį darbo rinkoje, siekiant padidinti universitetų absolventų galimybes įsidarbinti pas pasirinktą darbdavį.

Statistika

 • 8 studijų programos
 • 50 profesionalių trenerių
 • 100 profesorių, tyrinėjimų
 • 9 sporto klubo ASA GUPES sporto sekcijos
 • 174 akademiniai dėstytojai
 • 5 lauko sporto aikštelės
 • 13 sporto salių
 • 2 sporto salės
 • 1 baseinas
 • 5 laboratorijos

  Vietos

  • Gdańsk

   ul. Kazimierza Górskiego 1, 80-336, Gdańsk

   Klausimai