Keystone logo
George Mason University Antropologijos bakalauras
George Mason University

Antropologijos bakalauras

Fairfax, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

01 Jun 2024*

Aug 2024

USD 4 897 / per semester **

Stovykloje

* tarptautiniams studentams | vietiniams studentams - vasario 1 d.

** valstybinis mokslas nuolatinis (12-15 kreditų); 16 980 USD - nevalstybinis mokslas visu etatu (12-15 kreditų); 1803 USD – privalomas studento mokestis

Įvadas

Ar jums įdomu, kodėl žmonės taip elgiasi? Kodėl žmogaus elgesys taip skiriasi įvairiose kultūrose ir laike? Ar žinojote, kad net biologija keičiasi kartu su kultūra? Kaip biologija ir kultūra yra susijusios viena su kita? Kaip žmonės pradėjo gyventi kartu ir ką apie mus šiandien pasakoja tos ankstyvosios bendruomenės? Kaip ir kodėl išsivystė žmonės? Ar mes vis dar tobulėjame?

Masono antropologijos laipsnis skirtas studentams, kurių pomėgiai yra panašūs į jūsų. Be kultūrų tyrinėjimų visame pasaulyje, mūsų archeologijos ir biologinės antropologijos programos suteikia jums praktinės mokslinių tyrimų patirties su dėstytojais atliekant lauko darbus bioarcheologijos, archeologijos ir muziejų tyrimų srityse. Taip pat galėsite pasinaudoti turtingais Vašingtono DC srities kultūriniais antropologiniais ištekliais, įskaitant Smithsonian muziejus. Mūsų kultūros antropologijos programos antropologinius tyrimus susieja su dabartiniais socialiniais iššūkiais, tokiais kaip sveikata ir ligos, urbanizacija, militarizacija ir geopolitika. Studentai stažavosi muziejuose, ne pelno organizacijose ir federalinėje vyriausybėje, įskaitant Amerikos indėnų Smithsonian muziejų ir JAV švietimo departamentą.

Antropologijos specialybės lavina akį į detales ir kruopštų stebėjimą, kritinį mąstymą, jautrumą nepažįstamiems dalykams, tyrinėjimo ir rašymo įgūdžius bei gebėjimą apibūdinti ir suprasti kultūrą – tai gebėjimas ypač vertinamas globalizuotame pasaulyje.

Absolventai yra gerai pasirengę įvairioms profesijoms tokiose srityse kaip sveikata ir gerovė, viešoji politika, baudžiamoji justicija ir teismo antropologija, humanitarinė veikla ir tarptautinė diplomatija, išsaugojimas, muziejų studijos, viešoji archeologija, pažangus akademinis mokymas ir moksliniai tyrimai bei plėtra. Daugelis mūsų studentų taip pat atsiduria vadovaujančiose pareigose, kaip pedagogai ar įvairiuose gyvenimo, fiziniuose ar socialiniuose moksluose.

Programos rezultatas

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai