Keystone logo
George Mason University - College of Science

George Mason University - College of Science

George Mason University - College of Science

Įvadas

Sveiki atvykę į Mokslų kolegiją

Kolegija siūlo 19 bakalauro laipsnių, 27 magistro laipsnius, 11 nepilnamečių, 3 bakalauro pažymėjimus ir 13 absolventų pažymėjimų. Kolegija taip pat siūlo 25 bakalauro/pagreitinto magistro programas, leidžiančias studentams per trumpesnį laiką įgyti bakalauro ir magistro laipsnius.

Suprask. Naujovink. Sėkmės.

George'o Masono universiteto Mokslų kolegija tradicinį gamtos mokslų švietimą derina su pageidaujamomis molekulinės medicinos, klimato dinamikos, planetų mokslo, teismo medicinos, aplinkos tyrimų ir geoinformacijos mokslo programomis, kad studentus paruoštų įdomiai karjerai pažangiausiose tarpdisciplininėse mokslo srityse. .

Kolegija, būdama gyvybiškai svarbi bendruomenė ir regioninis šaltinis mokymui ir mokymuisi per 12-os klasės (K – 12) klasių mokinių praktinį vaikų darželių programavimą, mokytojų rengimą ir informavimo programas, kolegija taip pat imasi novatoriškų mokslinių tyrimų, siūlančių įžvalgų ir sprendimų. sudėtingas problemas, kurios kelia iššūkį šiandieniniam pasauliui. Akademinės ir mokslinių tyrimų programos yra tiek „Fairfax“, tiek mokslo ir technologijų miesteliuose, tiek kitose specializuotose vietose visoje Šiaurės Virdžinijoje. Įrenginiuose yra naujausios klasės technologijos, pažangiausios laboratorijos ir daug erdvės studentų ir dėstytojų sąveikai bei studijoms.

Mokslo kolegija skatina George'o Masono universiteto naujovių dvasią.

Su pažangiausiais tyrimais, visame pasaulyje žinomu dėstytoju ir labai įvairia studentų grupe Masonas siūlo neprilygstamą aplinką ugdyti mokslinį smalsumą ir mokymąsi.

Kodėl mokslas Mason?

Džordžo Meisono universiteto Mokslų kolegija tradicinį gamtos mokslų švietimą derina su geidžiamomis programomis, kurios paruošia studentus įdomiai karjerai pažangiausiose tarpdisciplininėse mokslo srityse.

Specializuojasi:

 • Molekulinė medicina
 • Klimato dinamika
 • Planetos mokslas
 • Teismo medicina
 • Aplinkosaugos studijos
 • Geoinformacinis mokslas
 • Duomenų mokslas ir mokslinė analizė

Kolegija, būdama gyvybiškai svarbi bendruomenė ir regioninis šaltinis mokymui ir mokymuisi per 12-os klasės (K – 12) klasių mokinių praktinį vaikų darželių programavimą, mokytojų rengimą ir informavimo programas, kolegija taip pat imasi novatoriškų mokslinių tyrimų, siūlančių įžvalgų ir sprendimų. sudėtingas problemas, kurios kelia iššūkį šiandieniniam pasauliui.

Mokslų kolegija siūlo jums stažuotės, bendradarbiavimo darbo patirties ir kitų individualių mokymo galimybių, kurios pagerins jūsų išsilavinimą ir galimybes. Mūsų tyrimų centrai, mokslo laboratorijos ir vieta, esanti netoli šalies sostinės, leidžia mūsų studentams daugiau sužinoti apie praktiką ir karjerą tiesiai už mūsų durų.

Šis platus regioninis buvimas kartu su strateginiais nacionaliniais ir tarptautiniais ryšiais sustiprina kolegijos misiją-suteikti pasaulinio lygio mokslinę lyderystę įvairiose šiuolaikinei visuomenei svarbiose srityse.

Vos kelios minutės nuo šalies sostinės

Vos kelios minutės nuo šalies sostinės, Mokslų kolegija turi puikias galimybes bendradarbiauti su daugybe vyriausybių, akademinių ir privačių organizacijų, kad ištirtų unikalias mokslinių tyrimų ir švietimo koncepcijas. Šios partnerystės stiprina studentų švietimo patirtį stažuotėse, bendradarbiavimo darbe ir kitose individualizuotose mokymo galimybėse, taip pat suteikia didesnį poveikį ir išskirtines galimybes kolegijos moksliniams tyrimams.

Pasaulinio lygio mokslininkų ir pedagogų fakultetas, turintis pavyzdinę kvalifikaciją ir pažangią patirtį, pritraukia naujų mokslinių tyrimų galimybių; įdarbina aukštos kvalifikacijos ir motyvuotus studentus iš visos šalies ir užsienio; ir suteikia neprilygstamą įžvalgą ir kompetenciją kuriant parduodamas akademines programas. Jų išskirtinius pasiekimus dažnai pripažįsta įvairios labai geros reputacijos nacionalinės ir tarptautinės agentūros bei fondai.

Tyrimo stiprybės

 • Medicininė proteomika, biomedicinos tyrimai ir individualizuota medicina
 • Klimato mokslas, atmosferos procesai ir žemės stebėjimas
 • Išsaugojimas, biologinė įvairovė, tvarumas ir vandens ekologija
 • Modeliavimas, modeliavimas ir duomenų mokslai
 • Geografinis intelektas ir geoinformacinis mokslas
 • Astrofizika ir planetų mokslas

Vietos

 • Fairfax

  4400 University Dr. Fairfax, VA 22030, , Fairfax

Programos

Klausimai