Keystone logo
Georgetown University Qatar

Georgetown University Qatar

Georgetown University Qatar

Įvadas

Apie Džordžtauno universitetą Katare

Džordžtauno universitetas Katare (GU-Q) yra papildoma Georgetown universiteto vieta, įsikūrusi Dohos švietimo mieste. Universitetas siūlo ketverių metų bakalauro studijų programą tarptautinių reikalų srityje, vedantį į bakalauro laipsnį užsienyje. Studentai turi galimybę pasirinkti vieną iš keturių didžiųjų bendrovių ir vieną iš trijų sertifikatų.

„GU-Q“ taip pat teikia įvairias vadovų ir profesinio mokymo galimybes ir yra Džordžtauno universiteto Tęstinių studijų mokyklos ekstremalių situacijų ir nelaimių valdymo programos rezidencijos vieta.

Džordžtauno universitetas

Įkurta 1789 m., Džordžtauno universitetas susideda iš dinamiškos išskirtinių studentų, dėstytojų, absolventų ir profesionalų, užsiimančių realaus pasaulio mokslinių tyrimų, stipendijų, tikėjimo ir tarnybos taikymais.

Misija

Džordžtauno universitetas Katare (GU-Q) yra pasiryžęs vykdyti Georgetowno universiteto misiją skatinti intelektinį, etinį ir dvasinį supratimą pasitelkiant rimtą ir nuolatinį įvairių religijų, kultūrų ir įsitikinimų žmonių diskursą. Įkuriant šią universiteto dvasią, Džordžtauno Kataro universitetas vykdo švietimą, mokslinius tyrimus ir paslaugas, siekdamas pažinti žinias ir suteikti studentams bei bendruomenei visapusišką mokymosi patirtį, kuri gamina pasaulio piliečius, pasiryžusius tarnauti žmonijai. Mes demonstruojame Džordžtauno universiteto vertybes; siekia remtis Edmundo A. Walsh užsienio reikalų tarnybos pasaulinės klasės reputacija; ir dirbti su mūsų partneriu, Kataro fondu, stengiantis pasiekti Kataro nacionalinę viziją 2030 m. ir padėti plėtoti Kataro žinių ekonomiką.

Vizija

Mūsų vizija - būti pripažinta pirmaujančia tarptautinių reikalų akademine institucija Artimuosiuose Rytuose, demonstruodama nepriekaištingą mokymo, mokslinių tyrimų ir bendruomenės informavimo kokybę.

Kodėl Kataras

Kataras, palaimintas vienu didžiausių pasaulio BVP vienam gyventojui, yra Rytų ir Vakarų kryžkelėje. Šiuolaikiška, klestinčia Vidurio Rytų šalis, turinti plataus užmojo vystymosi viziją, siūlo aukštą gyvenimo lygį, puikias sąlygas, modernią infrastruktūrą ir vietinės bei kosmopolitinės kultūros derinį. Kataras tapo regioninių ir pasaulinių tinklų ir tarptautinių diplomatijos, energetikos, finansų ir ekonomikos, žiniasklaidos ir sporto susitikimų centru.

Su tuo ateina daugybė kultūrinių, intelektualinių ir meninių renginių bei renginių, įskaitant tokius ikoninius pastatus kaip „IM Pei“ sukurtas Islamo meno muziejus. Šalis siūlo saugią ir šeimai palankią aplinką ir yra puiki vieta gyventi, mokytis ir dirbti. Jo centrinė vieta taip pat yra ideali vieta tyrinėti Azijos, Afrikos ir Europos miestus. Tiesioginiai skrydžiai jungia Dohą su miestais visame pasaulyje.

Akreditacija

Džordžtauno universitetą akreditavo Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisija, institucinė akreditavimo agentūra, pripažinta JAV švietimo sekretoriaus ir Aukštojo mokslo akreditavimo tarybos. Vidurio valstybių regione yra Kolumbijos apygarda, Delaveras, Merilandas, Naujasis Džersis, Niujorkas, Pensilvanija, Puerto Rikas ir JAV Mergelių salos.

Džordžtauno universiteto Kataro universitetas yra papildoma vieta Vašingtono universitete. Kataro siūlomos akademinės programos yra akredituotos Vidurio valstybių aukštojo mokslo komisijoje ir jas pripažįsta Kataro valstijos vietos valdžios institucijos.

Universitetas sėkmingai baigė pakartotinio akreditavimo peržiūrą 2012 m. Pavasarį. Šis procesas vyksta kas 10 metų ir taikomas visam universitetui.

Vietos

  • Doha

    Education City | P.O. Box 23689, , Doha

Klausimai