Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Georgia Southwestern State University College of Business and Computing

Georgia Southwestern State University College of Business and Computing

Georgia Southwestern State University College of Business and Computing

Įvadas

Ką mes siūlome:

Įvertinta 10 geriausių verslo programų Amerikoje, 2019 m. Geriausios internetinės kolegijos, 2020 m. Geriausias internetinis kolegija už vertę, 2018 m. Geriausios kainos mokyklos, Džordžija, 2019 m. 50 geriausių MBA programų, 2018 m. Geriausia rinkodaros studijų programa, 2020 m. Geriausias žmogiškųjų išteklių bakalauras, 2018 m

Fakulteto komanda, kurią studentai ir bendraamžiai nuolat pripažįsta geriausiu dėstytoju universitete - įtraukianti, siūlanti esmines konsultacijas ir galinti padėti savo studentams.

Naujausios novatoriškos technologijos yra integruotos į mūsų mokymo programą ir mūsų klases. Yra sukurtos mokymosi priemonės, akcentuojant technologijų naudojimą sprendžiant įvairias verslo problemas, su kuriomis šiandien susiduria įmonės.

Misija

Verslo ir skaičiavimo kolegijos misija yra teikti įvairias studentų kokybės bakalauro ir magistrantūros studijų programas, kurios absolventams suteikia žinių ir įgūdžių, padedančių jiems tobulėti verslo karjeroje, tolesnėse akademinėse studijose ir išnaudoti savo asmeninį potencialą. . Mes stengiamės sustiprinti studentų akademinę patirtį, vykdydami atitinkamą dėstytojų dėstymo veiklą, teikdami visuomenės paslaugas, taikydami mokslinius darbus, susijusius su pietvakarių Džordžijos regionu, ir profesinę veiklą. Šis įsipareigojimas apima šių standartų laikymąsi:

  • Sąžiningumas ir sąžiningumas bendraujant ir įsipareigojant
  • Pagarba kitų teisėms, skirtumai ir orumas
  • Atskaitomybė už asmeninį elgesį

Vietos

  • Americus

    GSW State University Drive,800, 31709, Americus

    Klausimai