Keystone logo
© Global Business School
Global Banking School

Global Banking School

Global Banking School

Įvadas

GBS yra aukštojo mokslo teikėjas, siūlantis įvairius su sektoriumi susijusius kursus aštuoniuose miesteliuose Londone, Mančesteryje, Birmingeme, Lydse ir kitur.

Bendradarbiaudami su keliais pirmaujančiais JK aukštojo mokslo teikėjais, teikiame finansų, apskaitos, verslo, turizmo, sveikatos priežiūros ir kt. profesines, bakalauro ir magistrantūros programas.

Siekiame padėti savo studentams klestėti šiandieninėje konkurencingoje darbo rinkoje, siūlydami puikius ryšius su darbdaviais ir sutelkdami dėmesį į individualų akademinį ir profesinį orientavimą, be mūsų specialistų kursų.

Mes laikomės įtraukaus požiūrio į studentų įdarbinimą, siekdami išplėsti galimybes įgyti aukštąjį mokslą grupėms, kurios šiuo metu yra nepakankamai atstovaujamos šiame sektoriuje.

Esame patvirtintas Studentų registro biuro institutas, kurį peržiūrėjo ir patvirtino Kokybės užtikrinimo agentūra.

Universiteto ypatybės

GBS Greenford miestelyje ir aplink jį

Mūsų Greenfordo miestelis yra stulbinantis objektas Vakarų Londone, netoli Londono legendinio Wembley stadiono. Patogus susisiekimas su transportu, leidžiantis tyrinėti Londono Sitį, galite rasti ramybę gražios žalumos akruose, mėgaudamiesi šurmuliuojančia vieno įdomiausių JK miestų atmosfera. Greenfordo miestelis yra mūsų pasaulinė būstinė, suteikianti daug naujų galimybių vietos bendruomenei ir ekonomikai.

Greenfordas yra Londono Ealing rajone ir turi visą žavesį, kurio tikitės iš mažo miestelio centro su stipriu bendruomenės etosu. Yra daug ką veikti, kai studentai nesimoko – vietiniai parkai, sporto įrenginiai ir šurmuliuojantis miesto centras su dideliu barų ir restoranų pasirinkimu.

Netoliese yra tokių ikoninių paminklų kaip Vemblio stadionas, todėl Greenfordo miestelis yra puiki vieta tiems, kurie nori studijuoti mažoje bendruomenėje, o didelis miestas yra visai šalia.

Savybės ir patogumai

Mūsų Grinfordo miestelyje studijuoja 1000 studentų, todėl prisijungsite prie ambicingų, bendraminčių bendruomenės, pasiryžusios gerinti savo ateities karjeros perspektyvas. Galite tikėtis, kad modernios priemonės pagerins jūsų mokymosi patirtį, suderintos su poilsio erdvėmis, kad galėtumėte mėgautis bendruomene ir plėsti savo tinklą.

  Vietos

  • Greenford

   891 Greenford Road Greenford London, UB6 0HE, Greenford

  • Manchester

   Universal Square Devonshire Street North Manchester, M12 6JH, Manchester

   • Leeds

    Great George Street, 40, LS1 3DL, Leeds

    • London

     Cam Road, 4, E15 2SN, London

     • Birmingham

      Fazeley Street, B5 5SE, Birmingham

      Klausimai