Keystone logo
Goodwin College

Goodwin College

Goodwin College

Įvadas

Goodwin kolegija yra novatoriškas mokymosi bendruomenė, kuri skatina darbštūs studentus tapti geidžiamu darbuotojų.

Mes pritaikyti mūsų programas, skirtas darbdavių poreikius ir mes formuojame juos, kad tilptų studentų gyvenimą. Klasės patogiai siūloma ištisus metus - dienomis, vakarais, savaitgaliais ir internete. Laipsniai gali būti lanksčiai sluoksniuotos visoje sertifikatą, asocijuota, bei bakalauro programų per in-demand įvairiose srityse.

dar geriau, mes apsupti mūsų studentus su asmeninės paramos ir profesinio orientavimo jiems reikia - ne tik uždirbti laipsnių, tačiau pakeisti gyvenimą sau, savo šeimoms ir jų bendruomenėms.

Goodwin kolegija yra nepelno įstaiga aukštojo mokslo ir akredituotos Naujosios Anglijos mokyklų asociacija ir kolegijų (NEASC) per savo Komisiją apie aukštojo mokslo įstaigų. Goodwin koledžas buvo įkurtas 1999 metais, su tarnauja įvairios studentų gyventojus su karjeros orientuota studijų programų, kurie veda į spartaus užimtumo rezultatų tikslo.

Misija

Graduate Management Admission Test arba misija Goodwin College yra ugdyti įvairios studentų gyventojų dinamiškoje aplinkoje, kad atsistos švietimo, prekybos ir bendruomenės. Mūsų novatoriškas studijų programos parengti studentus profesinės karjeros, skatinant mokymąsi visą gyvenimą ir pilietinę atsakomybę. Kaip puoselėti kolegijos bendruomenės mes iššūkį studentams, dėstytojams, darbuotojams ir administracijai visiškai realizuoti savo aukščiausią akademinį, profesinį ir asmeninį potencialą.

Tikslai:

 • Norėdami sukurti dinamišką mokymosi aplinką, kuri paruošia ir avansai studentų profesinės karjeros, o kurti humanitarams, meno ir mokslų dėkingi.
 • Šviesti studentus tokioje aplinkoje, kuri švenčia įvairių kultūrų, amžių, patirtį ir nuomones.
 • Norėdami patikslinti metodus, remti ir išlaikyti bakalauro ir magistro studentams.
 • Pritaikyti mūsų programas prie besikeičiančių poreikių mūsų studentų organizacijos, darbo jėgos ir visuomenei.
 • Praturtinti savo vietos ir pasaulio bendruomenių formavimo ir palaikyti bendradarbiavimo santykius, sukurti švietimo, ekonominius ir kultūrinius privalumus.
 • Norėdami padėti mūsų absolventams nustatyti ir užtikrinti profesinių galimybių.
 • Suteikti studentams su rėmais už Etiški sprendimai ir atlikti patys su profesiniu sąžiningumu.

instituciniai Rezultatai

Tuo Goodwin College, mes tikime, kad kiekvienas studentas, kuris absolventai turėtų turėti tam tikrus gebėjimus, nepriklausomai nuo jų akademinės programos. Mes vadiname šiuos pagrindinius gebėjimus Instituciniai rezultatus.

Po universiteto baigimo, Goodwin Kolegijos studentai bus:

 • Įrodyti, kad moka savo pasirinktoje srityje tyrimas.
 • Turėti efektyvią komunikaciją ir analitinius gebėjimus.
 • Įgyti noro ir įgūdžių, reikalingų mokytis visą gyvenimą.
 • Pademonstruoti pilietinę atsakomybę.

Vertybės (priimtas 2012)

Goodwin Koledžo vertybės yra jos giliai turimi įsitikinimai, kad atstovauti Kolegijai aukščiausius prioritetus ir pagrindines varomąsias jėgas. Jos apibrėžia mūsų aistra, ką mes darome ir kaip mes renkamės rezonuoti su ir kreiptis į studentų, darbuotojų ir didesnio Goodwin bendruomenei.

Kas mes esame

Tikime, kad kiekvienas turėtų turėti prieigą prie geros kokybės švietimo. Mes tikime, kad jūs turėtumėte turėti galimybę pavyks, nesvarbu, kur jūs buvote, arba kai jūs planuojate eiti. Gal neradote sėkmės kitoje kolegijoje, arba jūs tiesiog nemanė, kad jūs turėjote laiko, pinigų ar paramos pamatyti kolegijoje per. Goodwin, yra čia apsukite jį už jus. Pradėkite savo ateitį šiandien Goodwin.

Vietos

 • East Hartford

  One Riverside Drive East Hartford, 06118, East Hartford

Klausimai