Keystone logo
Goshen College Online

Goshen College Online

Goshen College Online

Įvadas

Vizija

Gošenas kolegija pripažįstama kaip įtakingo lyderis laisvųjų menų švietimo, sutelkiant dėmesį į tarptautinės, tarpkultūrinės, tarpdisciplininio ir integruotos mokymo ir mokymosi, kuri siūlo kiekvienas studentas yra gyvenimo orientuojantis istoriją nematomas Kristus orientuotą vertybių: Global pilietiškumo, labdaros taikos tarno vadovavimo ir aistringai mokymosi.

Misija

Gošenas College yra laisvųjų menų kolegijoje, skirta informuoti, aiškiai reiškiantys mintis, jautrus, atsakingų krikščionių plėtrai.

Kaip menonitų bažnyčios tarnystę, mes siekiame integruoti krikščioniškąsias vertybes su švietimo, socialinį ir profesinį gyvenimą. Kaip tikėjimo ir mokymosi bendruomenės, mes siekiame skatinti asmeninę, intelektinę, dvasinį ir socialinį augimą kiekviename žmoguje. Mes žvelgiame į švietimą kaip moralinės veiklos, kuri gamina tarnautojas lyderius už Bažnyčios ir pasaulio.

Vertybės

Tuo Goshen kolegijos mes ketiname sukurti tikėjimo bendruomenės ir mokymosi pastatytas ant penkių pagrindinių vertybių: Kristaus sutelktumo, aistringai gyvenimą, tarnas lyderio, labdaros taikos palaikymo ir pasaulio pilietybę. Mūsų akademinę programą ir bendrai ugdymo programas parengti absolventus:

Gyvenimą, kuris yra Kristus orientuotą, su

atspindinti tikėjimas, kad puoselėja dvasinę augimą individualiems ir verslo kontekstuose aktyvų tikėjimą, kad informuoja visas gyvenimo pasirinkimus Tikime Dievas yra visa išmintimi ir žiniomis pamatas. Per Kristų randame gailestingą atleidimą ir kvietimą į kasdien, asmens pėsčiomis įgalioto Šventosios Dvasios. Mes vedami Kristaus, mūsų tiesos ieškojimo.

Korintiečiams 03:11: "Juk niekas negali dėti kito negu ta, kuri buvo nustatyta pagrindą; kad pamatas yra Jėzus Kristus. "

A Passionate MOKYMOSI gyvenimą, per

iš pagrindinių studijų srities meistriškumas kaip visą gyvenimą trunkančio mokymosi, paslaugų, santykius, ir dirbti socialiai ir kultūriškai įvairiu kontekste platus pagrindą žinių, įgūdžių, procesų ir metodikų kilęs iš laisvųjų menų mokymo programą, kurios reikalaujama remiantis sistemingai studijų ir problemų sprendimo Manome, kad mūsų tikėjimas yra palaikomas žiniomis. Kaip mokymosi bendruomenės, mes skatinti mokymosi visą gyvenimą kelionę, skatinti vienas kitą siekti tiesos su užsidegimu. Šis akademinės kompetencijos dvasia praturtina mūsų santykius, mūsų pasaulį ir tikėjimą Jėzaus Kristaus.

II Petro 1: 5-8: "Dėl šios priežasties, jūs turite dėti visas pastangas siekiant paremti savo tikėjimą gerumu, ir gėrio su žinių ir žiniomis su savikontrolės ir savikontrolės su ištvermės ir ištvermės su dievotumo, ir maldingumas abipusę meilę ir tarpusavio meilės su meile. Jei šie dalykai yra tavo ir auga pas jus, jie saugo jus nuo neefektyvi ir nevaisingas į mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus pažinimu. "

Iš gamyklos vadovybė gyvenimą, remiantis

lyderystės gebėjimas, kuris suteikia sau ir kitiems sveikas supratimas sau ir kitiems, kad atsispindi santykiuose tarpusavio priklausomybės ir tarpusavio atskaitomybės

Mes tikime, kad tarnas lyderystė įkūnijo puikiai gyvenimo ir asmens Jėzaus Kristaus. Mes nuolankiai atidėtos dėl asmeninių interesų dėl kitų interesų, todėl meilės tikro Dievo jėga, nes meilė kitiems kaupiasi Dievo bendruomenę. Iki šių Kristaus pavyzdžiu, mes sukurti lyderystės būdingas džiaugsmingo servanthood kultūrą.

Mato 20: 26-28:. "O kas nori būti didžiausias iš jūsų, tebūnie jūsų tarnas" Filipiečiams 2: 5,7: "Be jūsų santykius vienas su kitu, turi tą pačią mąstyseną kaip Kristuje Jėzuje: Kas ... atsižvelgiant labai pobūdis tarnui buvo padaryta žmogaus panašumą. "

Iš labdaringo taikos gyvenimas su

asmeninis sąžiningumas, kuri skatina gebėjimą spręsti konfliktus ir skatinti teisingumo sistemos įsipareigojimą įvairovę ir visus jo formas tiek konceptualiai ir praktiškai, nes krikščionių taikdariai, mes apimti "Shalom", - ramybę, kad Dievas ketina žmonijai. Mes esame įsipareigoję statyti "taikingų karalystės" praktikuojančių gailestingumas, atkurti teisingumą, praktikuojančių kovos su rasizmu, mylintis savo priešus ir pasisako už išvarė. Mes atsisakyti jėgų, smurtinius destruktyvių galių šiame pasaulyje, - ir yra pasirengę gyventi savo gyvenimą kaip pavyzdžiai Dievo ramybėje.

Mato 5: 9: "Palaiminti taikdariai, nes jie bus vadinami Dievo vaikais".

Pasaulinio PILIETYBĖS gyvenimas su

tarpkultūrinis atvirumas su gebėjimu efektyviai veikti su žmonėmis iš kitų pasaulio vaizdais atsakingas supratimas ūkvedžiavimo žmogaus sistemų ir daugiakultūrėje pasaulyje aplinka

Kaip atsakingi pasaulio piliečiai, mes matome, skatinti ir švęsti Dievo įvaizdį kitiems. Mes sveikiname ir apima "svetimas" tarp mūsų - gerbti skirtumus pasaulio vaizdais, o ieškant bendros pozicijos. Linkime peržengti barjerus tarp žmonių ne tik akademinio mokymo ir mokymosi, bet ir prasmingą tarpkultūrinių mainų. Mes einame į pasaulį pasiūlyti savo dovanas ir gyvenimą paslaugų kitiems.

II Korintiečiams 5: 18-20: "Visa tai yra iš Dievo, kuris mus sutaikino su savimi per Jėzų Kristų, ir suteikė mums sutaikinimo tarnavimą; tai Dievas Kristuje sutaikino su savimi pasaulį, neskaičiuojant jų nusižengimus prieš juos, ir patiki sutaikinimo žinią mums. Taigi mes esame Kristaus pasiuntiniai, nes Dievas daro savo apeliacinį skundą per mus; mes jus maldauju Kristaus vardu, susitaikinti su Dievu. "

Vietos

  • Goshen

    1700 South Main Street Goshen, Indiana 46526, , Goshen

Klausimai