Keystone logo
Graceland University

Graceland University

Graceland University

Įvadas

Graceland University yra bendruomenė, skirta išskirtiniam aukštajam mokslui

Mes remiamės laisvaisiais menais ir esame skirti patenkinti progresyvius XXI amžiaus studento akademinius poreikius.

1895 m. įkurtas ir Kristaus bendruomenės remiamas Graceland University yra daugiau nei tik mokykla. Tai aistringų, rūpestingų ir atsidavusių asmenų bendruomenė, kuri pirmiausia teikia santykius su studentais. Aktyvus Graceland absolventų tinklas pasiekia kur kas daugiau nei studentas universiteto miestelyje.

Vietos

Lamoni miestelis: pagrindinis gyvenamasis miestelis yra Lamoni mieste, Ajovoje, maždaug už valandos į pietus nuo Des Moines. Tai gražus, svetingas miestelis, apimantis 170 akrų pietinės Ajovos kalvos. Mūsų sporto komplekse yra dirbtinės žolės futbolo aikštė, olimpinių žaidynių kokybės lauko trasa ir geriausias konferencijoje futbolo kompleksas. Helene vizualiųjų menų centro pavydi kitos mokyklos, o Resch mokslo ir technologijų salė siūlo puikias patalpas ir pramonės standartinę įrangą. Mūsų regioniniame scenos menų centre Shaw centre yra 500 vietų auditorija, 100 vietų rečitalio salė, visiškai pritaikomas juodosios dėžės teatras, gražus naujas fojė ir atriumas bei nuostabus lauko amfiteatras. 2011 m. rudenį miestelio pakraštyje buvo atidaryti 48 studentų apartamentai, o naujai atnaujintoje ir išplėstoje Newcom studentų sąjungoje yra žaidimų kambarys, kompiuterių laboratorija ir didelė studentų susitikimų erdvė.

Nepriklausomybės miestelis: mūsų Nepriklausomybės miestelis yra Independence mieste, Misūrio valstijoje, jame yra Graceland slaugos mokykla ir Kristaus bendruomenės seminarija. Graceland internetinės programos valdomos IC, kuris buvo atidarytas 1969 m. Studentams patogioje 55 000 kvadratinių pėdų patalpoje yra pažangiausių mokymosi priemonių ir išteklių, įskaitant išsamų belaidį tinklą, slaugos įgūdžių laboratoriją su kameromis įrašymui. ir atkūrimo demonstracijos bei apdovanojimus pelniusi slaugos biblioteka. IC taip pat siūlo mokytojų rengimo ir verslo programas.

Internetinės programos: „Graceland“ buvo nuotolinio mokymosi pradininkė, turinti dešimtmečių patirtį, teikianti išskirtinį išsilavinimą studentų namuose. 2000 m. Graceland perėjo prie kelių programų grynai internetinio pristatymo metodo: slaugos magistro, RN į BSN, RN į MSN "tiltą", sveikatos priežiūros vadybos menų bakalauro laipsnį ir slaugos praktikos daktarą. .

Professor lecturing at the front of a class

Vizija, misija, vertybės

Graceland University moko studentus, kad jie siektų pažangių studijų, produktyvios karjeros ir turtingo gyvenimo. Jos studentų bendruomenė yra tikslinė, tačiau įvairi grupė, kurią sudaro įvairaus amžiaus, šeimų ir tautinės kilmės asmenys, kurie dalijasi įsipareigojimu mokytis. Jo mokymo programa, tvirtai įsišaknijusi laisvųjų menų tradicijoje ir sustiprinta į karjerą orientuota praktine patirtimi, patvirtina skirtingus mokymosi stilius ir parengia studentus tapti kompetentingais specialistais. Jos aukštos kvalifikacijos dėstytojai puikiai moko ir užsiima moksline, kūrybine ir profesine veikla. Kartu su administracija ir darbuotojais jie labai rūpinasi studentais.

Graceland siūlo mokymosi aplinką gyvenamiesiems ir negyvenantiems studentams, kurie skatina asmeninį augimą. Jo sudėtinga akademinė programa pabrėžia mokymosi visą gyvenimą džiaugsmą, intelektualinės disciplinos griežtumą ir abiejų ryšį su patenkinamu profesiniu ir asmeniniu gyvenimu. Jo dydis skatina nuoširdų rūpestį asmeniu, kartu suteikia bendrystę ir priklausomybės jausmą. Gyvenamųjų namų studentams turtinga bendroji interesų grupių, lengvosios atletikos, mokinių savivaldos, gyvenamojo gyvenimo ir laisvalaikio užsiėmimų programa suteikia galimybę ugdyti tarpasmeninius įgūdžius, santykius, kūrybiškumą ir lyderystę.

Remdamasi krikščioniškomis žmogaus orumo, abipusės pagarbos ir socialinės atsakomybės vertybėmis, Gracelandas priima visų tikėjimų žmones. Ji aktyviai remia savo remiamos konfesijos - Kristaus Bendruomenės - patarimą „siekti mokymosi net studijuojant, taip pat tikėjimo dėka“ ir iš tikrųjų siūlo apčiuopiamą bažnyčios pasiryžimą atvirai ir laisvai siekti žinių per aukštąjį mokslą.

Graceland skatina galimybes, teisingumą ir taiką pasaulyje įgyvendindamas praktinius ir vizionierius.

Group of nurses in Graceland nursing scrubs

Vizija

Graceland University taps pripažintu švietimo lyderiu, įkvepiančiu ir įgalinančiu asmenis transformacinėms tarnyboms ir lyderystei.

Misija

Graceland sukuria mokymosi bendruomenes, kuriose studentai ugdo savo prasmingo ir produktyvaus gyvenimo galimybes.

Vertybės

Graceland vertina mokymąsi, visumą ir bendruomeniškumą. Graceland skatina plėtoti šias vertybes, kad praturtintų gyvenimą ir pagerintų pasaulį.

Mokymasis

Mes tikime atviro ir laisvo tiesos siekimo visą gyvenimą procesu.

Vientisumas

Mes tikime, kad visų žmonių intelektualinių, fizinių, socialinių ir dvasinių dimensijų ugdymas yra būtinas sveikam ir pilnavertiškam gyvenimui.

Bendruomenė

Mes vertiname ir sveikiname įvairovę ir, būdami Kristaus Bendruomenės remiama institucija, tikime visų žmonių prigimtine verte, išreikšta santykiais, pastatytais ant besąlyginės meilės ir priėmimo pagrindo.

Statistika

 • Tarptautiniai studentai:

  12%

 • 0
 • Studentų ir dėstytojų santykis:

  13 iki 1

Universiteto ypatybės

 • Universiteto dydis:

  170

 • Išsiskirianti architektūra:

  Higdon Administration Building - built in 1895. Shaw Center - the premiere performing arts facility in southern Iowa. The iconic Morden Center indoor athletic facility.

 • Pastatų skaičius:

  24

 • Apgyvendinimas:

  Gunsolley, Graybill and Walker Resience Halls for men, Walker and Tess Morgan Residence Halls for women, Small and Thompson Apartments for upperclassmen.

Priėmimai

Graceland University yra privati laisvųjų menų mokykla pačioje Amerikos širdyje. Jis yra visur viduryje. Graceland padėtis tiek akademinėje, tiek geografinėje srityje suteikia unikalią galimybę tarptautiniams studentams tęsti studijas universiteto aplinkoje, mėgaujantis geriausia Amerikos širdyje.

Pateikti paraišką į universitetą užsienyje gali būti nelengva. Nelengva persikelti į kitą šalį semestrui ar ketveriems metams. „Graceland“ turime specialų tarptautinį priėmimo konsultantą ir patyrusį pagalbinį personalą, kuris padės jums kiekviename proceso etape. Į jūsų klausimus galite atsakyti el. paštu, žinute, telefonu, Zoom, Facebook ar kitais jums prieinamais socialiniais tinklais. Graceland priėmimo skyrius nori užtikrinti, kad gautumėte informaciją ir greitai būtų atsakyta į jūsų klausimus.

Stipendijos ir finansavimas

Siekdama supaprastinti finansinės pagalbos procesą, Graceland skiria vieną pirminę institucinę stipendiją, kurioje atsižvelgiama į jūsų finansinius poreikius, akademinius pasiekimus, sportinę sėkmę ir jūsų įsitraukimą į užklasinę veiklą, pavyzdžiui, meną, muziką, teatrą, komunikaciją, socialinius pokyčius ir tvarumą. Jūsų Graceland stipendija bus pritaikyta jūsų stiprybėms ir pomėgiams.

Vietos

 • Independence

  Graceland University 1401 W. Truman Rd. Independence, MO 64050, , Independence

  • Lamoni

   University Place,1, 50140, Lamoni

   Klausimai