Keystone logo
Graceland University Finansų meno bakalauro laipsnis
Graceland University

Finansų meno bakalauro laipsnis

Lamoni, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Aug 2024

USD 19 950 *

Sumaišytas, Stovykloje

* mokslas 2024-25 m

Įvadas

Būdami finansų specialistai, atliksite svarbų vaidmenį priimant verslo sprendimus ir darant jiems įtaką. Jūsų patirtis finansų analizės, rizikos vertinimo ir strateginio planavimo srityse yra labai svarbi priimant svarbius sprendimus, kurie prisideda prie organizacijų sėkmės. Arba, įgiję verslo laipsnį finansų srityje, galite siekti finansų planuotojo karjeros. Išmanydami finansų rinkas ir investicijas, galėsite padėti klientams priimti finansinius sprendimus ir siekti savo finansinių tikslų.

Graceland'o finansų specialybės pagrindą sudaro finansų, ekonomikos, matematikos ir apskaitos kursai, kurie suteiks jums stiprių kiekybinio, kritinio ir analitinio mąstymo įgūdžių. Įgiję šias pagrindines žinias, turėsite į profesinę veiklą orientuotą, konkrečiai sričiai būdingą finansų turinį, kuris apima patirtimi ir modeliavimu pagrįstą mokymąsi, paremtą profesinės etikos kodeksu.

Kodėl verta rinktis Gracelando finansų studijas?

Gracelando finansų specialybė yra sukurta taip, kad papildytų kitas su verslu susijusias specialybes, todėl galima rinktis dvigubą ar net trigubą specialybę, suteikiančią didesnę specializaciją ir padedančią pasirengti populiariausioms darbo vietoms šiuolaikiniame verslo pasaulyje. Finansų specialybės programos mokymo programa grindžiama pagrindiniu principu - rengti studentus socialiai sąmoningus ir pasirengusius pradėti karjerą, kuri padėtų pasauliui tapti geresne vieta.

Suteiksime jums galimybių tobulinti savo įgūdžius dalyvaujant Gracelando universiteto Investicijų klubo veikloje. Bendradarbiavimo aplinka Gracelande siūlo studentams glaudžius darbo santykius su kolegomis ir dėstytojais, kuriuos sustiprina labai aktyvūs absolventai, suteikiantys prieigą prie stipraus profesinio tinklo ir galimybę jį kurti.

Priėmimai

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai