Keystone logo
Graduate School of Engineering - ESIEA

Graduate School of Engineering - ESIEA

Graduate School of Engineering - ESIEA

Įvadas

ESIEA, aukštoji inžinerijos mokykla, rengia aukšto lygio inžinerijos mokymus ir lavina mūsų studentų asmeninius gebėjimus, suteikdama jiems gyvenimo įgūdžių, kurie daro viską.

ESIEA susikūrė savo reputaciją perduodama žinias, praktinę patirtį ir gyvenimo įgūdžius savo būsimiems absolventams, suteikdama jiems galimybę greitai užimti savo pirmąją poziciją ir plėtoti savo karjerą nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

Mūsų tikslas yra parengti inžinierius kaip dizainerius, kūrėjus, sistemų ir programų integratorius, derinant IT, elektronikos ir automatinių sistemų kursinius darbus.

Vykdydami dėstomus kursus, komandinį darbą dėl praktinių projektų ir humanitarinę, kultūrinę ar sportinę veiklą, mūsų studentai randa priemonių skatinti savo kūrybiškumą ir išsiugdyti skonį naujovėms, gebėjimą prisitaikyti ir bendravimo jausmą. Platus galimybių spektras, pasirinkimo laisvė ir artumas nuolatiniam mokymo ir mokslinių tyrimų personalui padeda studentams kurti savo kelius, todėl jie yra unikalūs ESIEA inžinieriai.

Vietos

 • Laval

  Rue des Docteurs Calmette et Guérin,38, 53000, Laval

  • Ivry-sur-Seine

   Avenue Maurice Thorez,74 bis, 94200, Ivry-sur-Seine

   • Île-de-France

    Rue Vesale,9, 75005, Île-de-France

    Klausimai