Keystone logo
Great Basin College Gamtos išteklių menų bakalauras (BANR)
Great Basin College

Gamtos išteklių menų bakalauras (BANR)

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Gamtos išteklių menų bakalauras (BANR) sutelkia dėmesį į keturis pagrindinius mokymosi tikslus: kritinį mąstymą, rašymą ir pristatymą, tyrimus ir tarpdisciplininių žinių bazės kūrimą.

Gamtos išteklių akcentavimo sritis yra daugiadisciplininė, įskaitant biologijos, geologijos, gamtos išteklių ir aplinkos mokslų kursinius darbus. Rašymo, etikos ir specialiųjų temų integraciniai seminarai praplečia studentų žinių bazę ir tobulina jų bendravimo ir kritinio mąstymo įgūdžius. Stažuotė ir savarankiškas mokslinių tyrimų kursas leidžia studentams tyrinėti profesinį tobulėjimą ir pritaikyti savo žinias konkrečiam tyrimų projektui.

Gamtos išteklių fakultete organizuojami įvairūs kursai, apimantys plačius interesus. Galite lankyti klases, apimančias geomorfologiją ir dirvožemį, išsaugojimo biologiją, laukinės gamtos ekologiją ir augalų fiziologiją. Baigę 19 pagrindinių išteklių valdymo reikalavimų kreditų, kursinius darbus pritaikysite konkretesniems interesams.

Baigęs mokyklą, sėkmingai besimokantis asmuo turės įgūdžių rinkinį, pritaikytą profesinėje karjeroje ar aukštojoje mokykloje. Absolventai gali tęsti karjerą kalnakasybos pramonėje, melioracijos melioracijoje, aplinkosaugos konsultacijose arba valstybinėse ir federalinėse agentūrose, tokiose kaip Nevados miškų skyrius, Nevados laukinės gamtos skyrius, Jungtinių Valstijų miškų tarnyba ir Žemės valdymo biuras kaip gamtos išteklių biologai. , dirvožemio apsaugos specialistas, miško technikos ar miškų technikas. Absolventai gali naudoti gamtos išteklių bakalaurą kaip pagrindą būsimoms gamtos išteklių, aplinkos teisės, arealo valdymo ar ekologijos magistrantūros studijoms.

Gamtos išteklių bakalaurą baigę studentai tai padarys

turėti žinių ir įgūdžių:

Įgyti ir interpretuoti mokslinę informaciją ir

duomenis, kad pasiektų pagrįstą, pagrįstą ir subalansuotą

išvados.

Efektyviai sintezuokite informaciją žodžiu ir

rašytinė forma.

Ugdykite ir demonstruokite profesinius įgūdžius.

Suprasti ir išanalizuoti, kaip tiriamas biologinis

fizinės sistemos padeda suprasti

gamtos pasaulis; ir

Originalui pritaikykite sąvokas ir metodus

profesionalus gamtos pasaulio tyrimas.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Žemės mokslų bakalauras ir tvarus aplinkos išteklių valdymas
    • Bremen, Vokietija
  • Žemės ūkio ir išteklių ekonomikos bakalauras
    • Online