Keystone logo
Greensboro College

Greensboro College

Greensboro College

Įvadas

Greensboro College suteikia studentams galimybę apibrėžti savo individualius kelius gyvenimo, pasitenkinimo ir poveikio link.

Praėjus daugiau nei 180 metų, mes vis dar randame naujų būdų sustiprėti ir padėti studentams padaryti tą patį.

Mokant studentus efektyviai apdoroti informaciją, kritiškai mąstyti ir efektyviai bendrauti, laisvųjų menų mokymas paruošia juos sėkmingai karjerai ir prasmingam gyvenimui, nes jie yra įsitraukę piliečiai, galintys sukelti teigiamų pokyčių savo bendruomenėse ir už jos ribų.

Mes matome nuostabų savo studentų potencialą, dažnai prieš jiems patiems nematant. Greensboro mieste jausitės padrąsinti ir įgalinti sustiprėti ir siekti pozicijų, kurių niekada nemanėte.

Kiekvienas studentas turi unikalių stipriųjų pusių, sugebėjimų ir poreikių. Mes norime išryškinti geriausius dalykus. Tai reiškia suprasti, kaip mokotės geriausiai, ir atitinkamai pritaikyti savo išsilavinimą.

Vos už kelių žingsnių nuo miestelio galite apsipirkti, valgyti puikiuose restoranuose, gaudyti gyvą muziką, tyrinėti meną, dalyvauti profesionaliuose sporto žaidimuose ir mėgautis šokančiu naktiniu Grensboro centro gyvenimu.

Mūsų studentai, dėstytojai ir darbuotojai turi ilgą ir stiprią patirtį mūsų miestelyje ir aplinkinėje bendruomenėje. Nuo daržovių auginimo miestelio sode iki misijos darbų per „Village 401“ paslaugų programą turėsite daug galimybių tapti kažko didesnio už save dalimi.

Įkvėpti Bažnyčios vertybių, mes gyvename ir mokomės pagal filosofiją „Atviros širdys. Atviri protai. Atviros durys “. Mes išdidžiai sveikiname visus žmones be jokių apribojimų, suteikdami visapusišką išsilavinimą, kuris suteikia studentams galimybę laisvai mąstyti ir gyventi ištikimai.

Vietos

  • Greensboro

    West Market Street,815, 27401, Greensboro

    Klausimai