Keystone logo
Greenside Design Center College of Design

Greenside Design Center College of Design

Greenside Design Center College of Design

Įvadas

„Greenside“ dizaino centras yra tarptautiniu mastu pripažinta, specializuota dizaino kolegija, orientuota į kūrybingų ir novatoriškų mąstytojų ugdymą. Mūsų filosofija grindžiama tuo, kad esame skirtingi pagal dizainą, kad mokytume absolventus į projektavimo užduotis įnešti naujų idėjų ir naujo mąstymo.

GDC siūlo įvairius laipsnius, pagyrimus ir aukštesnius įvairių dizaino sričių sertifikatus, įskaitant grafinį dizainą, daugialypės terpės dizainą ir interjero dizainą.

• Kiekviena mūsų programa yra lyginama su vietiniais ir tarptautiniais standartais, kad kiekvienas studentas gautų aukščiausios kokybės dizaino išsilavinimą.

• Mūsų mokymo programa yra sukurta pagal darbo vietos scenarijus, kad studentai galėtų praktiškai suprasti, kaip jie gali panaudoti savo įgūdžius realiame pasaulyje.

• Studentai turi prieigą prie dėstytojų, išteklių ir naujausios programinės įrangos, padedančios jiems įvykdyti kurso reikalavimus ir tobulinti savo įgūdžius.

KĄ MES SIŪLOME:

• Grafinio dizaino kursai, skirti vizualiniams komunikatoriams, norintiems išmokti gerų dizaino vadovų ir sukurti gražių vizualinių kompozicijų.

• Daugialypės terpės dizaino kursai, skirti išmanantiems technologijas žmonėms, pasirengusiems susieti savo dizaino idėjas su skaitmeniniu pasauliu.

• Interjero dizaino kursai tiems, kurie mąsto trimis aspektais ir kuria erdves, teigiamai veikiančias tai, kaip mes gyvename kasdien.

„Greenside“ dizaino centras yra įsipareigojęs suteikti studentams geriausius išteklius jų dizaino kelionei. Pasirinkite mus šiandien, kad pradėtumėte savo ir sužinotumėte, kodėl mes skirtingi pagal dizainą.

Vietos

  • Randburg

    Greenway,118, 2193, Randburg

    Klausimai