Keystone logo
ESC Clermont Business School Skaitmeninės komunikacijos ir el. verslo bakalauro laipsnis
ESC Clermont Business School

Skaitmeninės komunikacijos ir el. verslo bakalauro laipsnis

Clermont-Ferrand, Prancūzija

3 Years

Prancūzų kalba

Dieninės

31 Jul 2024

Sep 2024

EUR 7 900 / per year

Stovykloje

Įvadas

Skaitmeninės komunikacijos ir elektroninio verslo bakalauro privalumai

Skaitmeninės komunikacijos ir elektroninio verslo bakalauro laipsnis iš ESC Clermont BS, AACSB, AMBA ir EFMD akredituotos mokyklos, CGE, CDEFM narys ir susijęs su UCA, yra tikslinis diplomas Bac+3 – Grade de License , išduotas ministerijos Aukštasis mokslas ir moksliniai tyrimai (MESR).

Tai 3 metų programa, apimanti visus skaitmeninės rinkodaros ir elektroninės komercijos aspektus, ir nuo pirmųjų metų labai profesionalizuojanti tarptautiniu mastu, pasiekiama po bakalaureato. Tai leidžia įgyti visus techninius įgūdžius, skaitmeninę kultūrą ir sertifikatus, būtinus skaitmeninės rinkodaros ir elektroninės prekybos profesijų klestėjimui.

Šie mokymai siūlo pilną studijų kursą, apjungiantį konkretų panardinimą į skaitmeninę ekosistemą ir tarptautiniu mastu, profesinę patirtį, galimybę specializuotis (e-verslas, skaitmeninė komunikacija), minkštųjų įgūdžių ugdymą ir kt.

Pasibaigus 3 metams, studentai gali rinktis tarp profesinės integracijos arba tęsti studijas magistrantūroje.

Tikslai

Tapkite tikru skaitmeniniu Šveicarijos armijos peiliu, kad galėtumėte vystytis struktūrose (MVĮ, agentūrose, didelėse įmonėse ir kt.), kurioms skaitmeninis iššūkis tapo esminiu verslo plėtrai:

  • Įgyvendinti skaitmeninės rinkodaros strategijas
  • Animuokite bendruomenes socialiniuose tinkluose
  • Elektroninio verslo technikų įvaldymas, siekiant pritraukti naujų klientų

Per 3 metus turėsite:

  • Tvirti įgūdžiai įgyti pasitelkus dalyvaujamąją ir į projektus orientuotą pedagogiką ir 4 verslo sertifikatų patvirtinimą [Hubspot (Inbound Marketing) / Google (pagrindiniai skaitmeninės rinkodaros principai – 2 sertifikatai) / Meta (skaitmeninės rinkodaros asocijuotas asmuo)] ir 2 kalbos sertifikatai (Voltaire ir TOEIC),
  • Įgykite profesinės patirties per stažuotes ar darbo ir studijų laikotarpius,
  • Bent 2 tarptautinių pasinėrimų patirtis (Skaitmeninė savaitė Dubline ir rudens semestras Lisabonoje).

Būstas

Jei mūsų miestelis turi stiprų pranašumą Klermonte, tai yra tai, kad jis yra miesto centre, istorinio miesto centro papėdėje ir maždaug dešimt minučių pėsčiomis nuo autobusų ir traukinių stočių. Ši vieta miesto centre taip pat turi nemenką pranašumą apgyvendinimo atžvilgiu: 95 % studentų į pamokas ateina pėsčiomis arba važiuoja tramvajumi, o 70 % jų yra mažiau nei 10 minučių nuo universiteto miestelio.

Priėmimai

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai