Keystone logo
ESC Clermont Business School Tarptautinės vadybos bakalauras
ESC Clermont Business School

Tarptautinės vadybos bakalauras

Clermont-Ferrand, Prancūzija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

31 Jul 2024

Sep 2024

EUR 7 900 / per year

Stovykloje

Įvadas

Apžvalga

Tarptautinio vadybos bakalauro laipsnis, esantis ESC Clermont Business School Prancūzijoje, yra 3 metų programa, dėstoma tik anglų kalba ir akredituota Aukštojo mokslo ir tyrimų ministerijos, suteikianti studentams tvirtą pagrindą pagrindinėse verslo ir vadybos srityse bei praktinių įgūdžių. praktinis mokymas. Bakalauro studijų programa turi labai tarptautinę mokymo programą.

Studentai yra pasirengę sėkmingai įsilieti į verslo pasaulį per įvairią patirtį, įgytą užsienyje įgyti dvigubą laipsnį ir atlikti praktiką kiekvienais programos metais.

Tarptautiniu mastu pripažintas verslo mokyklos diplomas

Tarptautinio vadybos bakalauro laipsnis yra akredituotas Prancūzijos aukštojo mokslo ministerijos kaip Bac+3 laipsnis ir jam yra suteiktas tarptautinis ESC Clermont Business Schoolakreditavimas: EFMD bakalauro (EFMD programos akreditavimo sistemos) programos sertifikatai ir AACSB (Association to Advance Collegiate Schools) verslo) institucinė akreditacija ir AMBA (Verslo administravimo magistrų asociacija). Jis taip pat užregistruotas Nacionaliniame profesinių sertifikatų kataloge (RNCP – Fiche RNCP34872).

Programos stiprybės

  • Akademinis meistriškumas: mūsų bakalauro laipsnis turi aukščiausią tarptautinį pripažinimą: AACSB, AMBA ir EFMD yra akredituotas ir pripažintas valstybės.
  • 100% mokoma anglų kalba: tarptautinė programa yra visiškai mokoma anglų kalba. Taip pat yra prancūzų ir anglų kalbos takelis.
  • Tarptautinė studijų patirtis: Su daugiau nei 100 universitetų partnerių: rinkitės iš įvairių studijų variantų; vasaros mokykla, stažuotės užsienyje, dviejų laipsnių kvalifikacija ar mainų semestras užsienyje.
  • Į geriausių bakalaurų TOP 10: mūsų programa patenka į TOP 10 2022 m. l'Etudiant.fr ir Le Parisien Étudiant reitinguose
  • 10 geriausių „HappyAtSchool“: atnaujinome „HappyIndex®AtSchool 2022“ ženklą ir dabar patenkame į 5 geriausių mokyklų, siūlančių geriausią mokinių patirtį.
  • Pasiruošimas vadovaujančioms pareigoms: Atlikite vadovų stažuotes, pameistrystę ar darbo stažuotes, kad gautumėte būsimos verslo karjeros galimybes ir paaukštinimus siekiant aukšto lygio vadovaujančių pozicijų.

Priėmimai

Studijų programa

Reitingai

Idealūs studentai

Apie Mokyklą

Klausimai