Keystone logo
Gugusan University Malaysia

Gugusan University Malaysia

Gugusan University Malaysia

Įvadas

Pagrindinis Malaizijos universiteto koledžas, kurio specializacija yra verslas, kulinariniai menai, komunikacijos ir žiniasklaidos menai, svetingumo, turizmo ir paslaugų industrijos, pabrėžia patirtinį mokymąsi.

Įstojus į BERJAYA universiteto koledžą, kiekvienas iš mūsų studentų siūlo unikalią galimybę pasiruošti savo būsimai karjerai kitaip, nei bet kuris kitas. Dėl įsitvirtinusio verslo ir verslumo paveldo mes gerai suprantame, ko reikia, kad mūsų studentai galėtų tobulėti kaip jauni specialistai, o tai dar labiau padidina jų galimybes įsidarbinti pasaulinėje rinkoje, net prieš baigiant studijas.

Per savo stiprius pasaulinius ir vietinius pramonės tinklus, pristatomus per įvairius fakultetus, BERJAYA UC studentai yra išskirtinai veikiami dinamiško pasaulio, kuriam jie ruošiami mūsų miesto miestelyje.

„BERJAYA UC“ mes didžiuojamės tuo, kad nuolat rengiame gerai suplanuotus, profesionalius ir kompetentingus jaunus suaugusiuosius, pasitelkdami tarpdisciplinines ir panardinimo mokymo metodikas, taip pat aiškiai sutelkdami dėmesį į kalbos mokėjimą ir asmeninį nusiteikimą.

Mūsų vizija yra tapti žinomiausiu Azijos ir Ramiojo vandenyno universitetu. Tai padarysime naudodamiesi savo aukštos kvalifikacijos absolventais - BERJAYAN'ais, kurių darbdaviai visame pasaulyje labai ieško dėl savo intelektualumo ir praktinės patirties. Mes žinome, kad jūs įkvėpsite gyvenimą ir praplėsite savo akiratį, jei pradėsite čia su mumis. Mes sveikiname Jus!

Vietos

  • Kuala Lumpur

    Level 11 West, Berjaya Times Square, No.1 Jalan Imbi,, , Kuala Lumpur

    Klausimai