Keystone logo
Gulf University for Science and Technology : GUST

Gulf University for Science and Technology : GUST

Gulf University for Science and Technology : GUST

Įvadas

Kaip pirmaujanti privati aukštojo mokslo institucija Kuveite, Persijos įlankos mokslo ir technologijos universiteto (GUST) misija yra teikti ir išlaikyti mokymo kompetenciją, teikiamą puoselėjant žinias, kritinį mąstymą ir naujoves. Šios savybės pirmiausia priklauso nuo mokslinių tyrimų aplinkos, kurios pajėgumai yra įtvirtinami per magistrantūros programas, aktyviai įtraukiančias studentus, ir bendradarbiavimo tyrimų projektus. Magistrantūros studijų ir tyrimų biuras apima keturis biurus: magistrantūros studijas, mokslinius tyrimus ir plėtrą, tyrimų centrus ir institucinį efektyvumą.

GUST magistrantūros programos (šiuo metu apima verslo administravimo magistro (MBA) programą) naudojasi tarptautine akreditacija ir todėl pateikia pažadą absolventams, baigusiems magistrantūros studijas, kurie yra pripažinti pagal tarptautinius standartus, aprūpinti valdymo ir vadovavimo įgūdžiais, kritinio mąstymo galimybėmis, etikos standartais. . kad jie pasirengę įveikti tiek vietinės, tiek tarptautinės rinkos iššūkius.

Mokslinių tyrimų ir plėtros biuras pabrėžia GUST tyrimų rezultatų stiprinimą, kad atitiktų nacionalinius interesus ir tarptautinius standartus bei pagerintų tarptautinį universiteto reitingą. Mokslinių tyrimų ir plėtros biuro veikla siekiama paskatinti GUST pritaikyti moksliniais tyrimais pagrįstos mokymosi aplinkos modeliu, kuris yra esminis žingsnis siekiant užtikrinti darnų vystymąsi.

RDO padeda dėstytojams rasti tinkamus išteklius finansuoti savo mokslinių tyrimų projektus ir intelektinę paramą . Ji taip pat teikia patarimus dėstytojams rengiant ir teikiant tyrimų projektus. Siekdama maksimaliai padidinti galimybes gauti dotacijas, Mokslinių tyrimų ir plėtros biuras užtikrina, kad projekto temos atitiktų nacionalinius prioritetus. Mokslinių tyrimų ir plėtros biuras patikrina, ar laikomasi etikos kodeksų, tokių kaip mokslinių tyrimų vykdymas, biudžeto atskaitomybė ir mokslinių publikacijų kokybė.

GUST mokslinių tyrimų centrai siūlo intelektinę sąsają, užtikrinančią fakulteto, taip pat universiteto ir bendruomenės bendradarbiavimo dvasią. Centruose vykdoma neatsiejama mokslininkų veikla, apimanti seminarų, dirbtuvių rengimą, bendrų mokslinių tyrimų projektų teikimą, lankančių mokslininkų priėmimą ir mokymo sesijas.

Magistrantūros studijų ir mokslinių tyrimų tikslas yra praturtinti mokslinių tyrimų pagrindą ir aspektus, kad GUST vardas taptų pirmaujančia mokslinių tyrimų pagrindu .

Vietos

  • Mubarak Al-Abdullah

    Masjid Al Aqsa Street, , Mubarak Al-Abdullah

    Klausimai