Keystone logo
Gustavus Adolphus College

Gustavus Adolphus College

Gustavus Adolphus College

Įvadas

Gustavus Adolphus College yra labai selektyvus, privatus, bendramokslinis, gyvenamasis laisvųjų menų koledžas, priklausantis Amerikos evangelikų liuteronų bažnyčiai (ELCA). Įkurta 1862 m., Ji per visą istoriją vertino savo liuteronų ir švedų palikimus. Kolegijoje vadovaujamasi penkiomis pagrindinėmis vertybėmis: kompetencija, bendruomeniškumu, teisingumu, tarnyba ir tikėjimu.

Gustavus Adolphus College yra su bažnyčia susijusi laisvųjų menų kolegija, tvirtai įsišaknijusi Švedijos ir liuteronų pavelde.

Kolegija siūlo aukšto siekio studentams ir žada pripažintų kompetencijų laisvųjų menų išsilavinimą, kurį teikia fakultetas, įkūnijantis aukščiausius mokymo ir stipendijų standartus. „Gustavus“ mokymo programa skirta studentams įgyti tam tikros studijų srities įgūdžių pagal bendrą sistemą, kuri yra tiek tarpdisciplininė, tiek tarptautinė.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Saint Peter

    West College Avenue,800, 56082, Saint Peter

    Klausimai