Keystone logo
Haarlem Campus

Haarlem Campus

Haarlem Campus

Universiteto ypatybės

Nepaprasta gyvenimo ir mokymosi patirtis

Studijuoti buvusiame kalėjime.

Buvusio Kupolo kalėjimo reljefas paverčiamas universiteto miesteliu: moderni ir pažangiausia mokymosi aplinka su klasėmis, laboratorinėmis patalpomis, darbo ir susitikimų erdvėmis, startuolių inkubatoriumi, kino teatru ir „Cupola Café“ ikoniškas istorinis paminklas.

Netoli miesto centro ir aplink kupolą žaliuojantys plaučiai su saulėtomis terasomis, 240 studentų studijų, prekybos centru ir „žaliojo mobilumo“ centru papildo pastato ekosistemą ir kviečia studentus pasilikti ir tyrinėti.

Įžengę į istorinį pastatą, paverstą novatorių, tyrinėtojų ir pažangių mąstytojų, kurie susiburia kurdami ateities idėjas, pajusite energijos.

Gyvenimas miestelyje geriausiu

Mūsų miestelis Harleme yra kur kas daugiau nei tik mokymosi, darbo ir gyvenimo derinys. Haarlem Campus atstovauja bendruomenei, siūlančia daug erdvės bendradarbiavimui ir mainams.

Tinklų kūrimas ir renginiai

Daugybė renginių, laisvalaikio užsiėmimų ir patalpų, taip pat bendri projektai miestelyje garantuoja socialinių tinklų ir kryžminių susitikimų galimybes, kurios padės mūsų studentams kurti didesnį tinklą už klasės ribų.

Gyva ir saugi vieta miesto centre

Nedideli atstumai miesteliu ir iki Harlemo miesto centro papildo perspektyvią ekosistemą, užtikrinančią aukštą saugumo lygį, šeimos jausmus, taip pat švietimo ir tyrimų, žinių institucijų, įmonių ir miesto susitikimo vietą.

Būstas ir ekologiškas mobilumas

Kupolas ir jo apylinkės siūlo unikalią kombinuotą gyvenimo ir studijų patirtį, teikiant bendras ir individualias verslo ir pramogų paslaugas. Trumpi atstumai miesteliu, taip pat dviračių nuoma palaiko nesudėtingą ir ekologišką judėjimą.

Atstumas dviračiu nuo pajūrio

Du garsiausi Nyderlandų paplūdimiai yra lengvai pasiekiami dviračiu arba per 25 minutes autobusu nuo Harlemo miesto centro.

Zandvortą ir Bloemendaalą supa laukinės kopos, o kiekvieną vasarą temperatūra pakyla iki 32 laipsnių, pritraukianti šimtus vietinių olandų iš visos šalies.

Tai puiki vieta visiems, kuriems reikia gryno oro, požiūrio pakeitimo ir naujos energijos bei kūrybiškumo.

Harlemo miestas

Mūsų miestelis yra Harleme, nuostabios istorijos mieste, kuriame gausu puikios kultūros, kavinių, parduotuvių, restoranų ir naktinio gyvenimo. Be to, kai kurių geriausių Nyderlandų muziejų ir visame pasaulyje žinomo meno namai yra reguliariai vertinami kaip vienas geriausių šalies miestų apsipirkti. Jo gyvas pulsas, sukurtas istorinių vandens kelių, akmenimis grįstų gatvių ir senovinių pastatų, suteikia nepakartojamo įkvėpimo ir aukščiausios klasės pramogų.

Be to, istorinio miesto kultūrinis žavesys, jo artumas ir dažnai į Amsterdamą kursuojantys traukiniai suteikia erdvės ekonominėms naujovėms ir verslumo vizijai. Į Harlemą atsidūrė ypač besivystančių sektorių įmonės, įskaitant jaunas skaitmenines įmones, kūrybinę gamybą, žiedinę ekonomiką, gyvosios gamtos mokslus ir sveikatą, sukurdamos aukšto išsilavinimo specialistų ir verslininkų centrą.

Vos už akmens metimo nuo Amsterdamo

Gyvenimas Harleme turi daug privalumų.

Miestas žavi nuostabiais kanalais, gyva bendruomene ir visai šalia esančiais paplūdimiais. Dar vienas lemiamas Harlemo privalumas – artumas prie Nyderlandų širdies – Amsterdamo.

Nyderlandų sostinę galima pasiekti per 11 minučių traukiniu iki 148 kartų per dieną ir suteikia prieigą prie ikoninių orientyrų, gilios kultūros ir nuostabių kraštovaizdžių.

Pasiruoškite, kad galėtumėte vadovauti ir organizuoti tvarius ir įtraukius žmogiškųjų išteklių procesus, papildyti duomenų analizę rinkodaros ir klientų aptarnavimo srityje bei palaikyti strategines pokyčių valdymo operacijas.

    Vietos

    • Haarlem

      Koepelplein,1C, 2031 EL, Haarlem

    Klausimai