Keystone logo
Hamilton Lugar School of Global & International Studies - Indiana University

Hamilton Lugar School of Global & International Studies - Indiana University

Hamilton Lugar School of Global & International Studies - Indiana University

Įvadas

Indianos universiteto Hamilton Lugaro pasaulinių ir tarptautinių studijų mokykla yra tarptautinių reikalų tyrimo lyderė. Mes darome pasaulį geresne vieta bendradarbiaudami su jo vyriausybėmis, įmonėmis, įstatymais ir ne pelno sektoriais, o naujovių ir sprendimų ieškome iš tvirto Didžiojo dešimtuko mokslinių tyrimų universiteto pamatų.

Pirmasis žingsnis keičiant pasaulį yra siekis jį suprasti. Mes jus išmokysime, kaip. HLS siūlo beveik 20 bakalauro studijų pagrindinių ir nepilnamečių studijų, daugiau nei 50 absolventų ir doktorantūros galimybių bei daugiau nei 300 studijų užsienyje programų. Jūs laisvai mokėsite bent vieną iš 80 ir daugiau kalbų, mokomų miestelyje, ir turėsite įrankius, reikalingus daryti įtaką pasauliui.

Bakalauro studijų programos

Užbaikite tarptautinių santykių laipsnį naudodami bet kurią iš mūsų 6 pagrindinių, 9 nepilnamečių ir 6 sertifikatų programų arba derinkite HLS studijas su bet kuria kita IU programa keliose mūsų kolegijose ir mokyklose, kad gautumėte tarpdalykinio mokymosi patirtį, pritaikytą jūsų tikslams.

Kibernetinio saugumo ir pasaulinės politikos bakalauras

Vidurio Eurazijos studijų bakalauras

Rytų Azijos kalbų ir kultūros bakalauras

Tarptautinių studijų bakalauras

Artimųjų Rytų kalbų ir kultūros bakalauras

Tarptautinės teisės ir institucijų bakalauras

Vietos

  • Bloomington

    Eagleson Avenue,355, 47405, Bloomington

Klausimai