Keystone logo
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Įvadas

Sveiki atvykę į HAMK

Mes esame maždaug 9 000 žmonių komanda, kurianti bioekonomikos, sveikatos, švietimo, verslo, dizaino ir technologijų ateitį. Mūsų veikla apima septynis miestelius internete ir tarptautiniu mastu. Mes suteikiame išskirtinius įrankius ir aplinką savo studentams, darbuotojams ir partneriams dirbti ir bendradarbiauti kartu atlikti naudingų veiksmų.

HAMK yra pietų Suomijoje. Mūsų ilga istorija, siekianti 1840 m., leido mums tapti konkurencingu, moderniu universitetu su tarptautiniu mastu pripažinta mokymo kokybe.

Tarptautinis universitetas

Laukiame studentų iš viso pasaulio. Mes turime daugiau nei 850 tarptautinių studentų iš daugiau nei 70 šalių, kad praturtintume tarptautinę HAMK aplinką. Mes siūlome pasaulinę aplinką, kurioje studentai susiduria su skirtingomis kultūrinėmis perspektyvomis ir įgyja tarptautinių kontaktų, kuriuos vertina darbdaviai visame pasaulyje.

Studijos HAMK

Džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti 14 studijų programų inžinerijos, verslo, IT, dizaino, žemės ūkio ir miškininkystės srityse. Turėdami platų specializacijų spektrą, galite formuoti savo ateitį ir maksimaliai išnaudoti savo unikalias stipriąsias puses bei siekius.

HAMK tikime dinamišku požiūriu į švietimą. Mūsų studijos sklandžiai sujungia teoriją, praktiką ir realaus pasaulio ryšius, užtikrindamos, kad ne tik įgytumėte žinių, bet ir įgytumėte praktinius įgūdžius bei gilų supratimą apie savo pramonės darbinį gyvenimą. Kai baigsite studijas, turėsite ne tik laipsnį, bet ir įgūdžius, įžvalgas ir vertingus kontaktus, kurie paskatins jus sėkmingos karjeros link.

Studijų metu turėsite galimybę užbaigti projektus tikroms įmonėms, todėl galėsite panaudoti savo įgūdžius taip, kaip tai darytumėte profesionalioje aplinkoje. Šios praktinės, į praktiką orientuotos studijos, kuriomis garsėja taikomųjų mokslų universitetai, naudingos ir jums, ir pramonės šakoms, kurių dalimi būsite.

Didžiuojamės turėdami 4 tyrimų padalinius, kurie glaudžiai bendradarbiauja su mūsų tarptautiniais studentais vykdydami įvairius patrauklius projektus ir užduotis. Šis bendradarbiavimas atveria duris begalinėms galimybėms ir praturtina jūsų mokymosi patirtį.

Taigi, pasiruoškite leistis į jaudinančią kelionę HAMK ! Esame pasiryžę suteikti jums galių kiekviename žingsnyje!

HAMK kokybės sistema

Suomijos aukštųjų mokyklų kokybės sistemas sistemingai audituoja Suomijos švietimo vertinimo centras. Remiantis audito grupės vertinimu, HAMK buvo pirmoji aukštoji mokykla Suomijoje, gavusi „puikiai“ įvertinimo srities išsilavinimą.

Būtinai sekite mus „Snapchat“, taip pat „Instagram“, „Facebook“ ir „TikToK“.

Instagram: HAMK_UAS, #hamkstoriesinternational

Facebook: Häme taikomųjų mokslų universitetas

TikTok: hamk_uas

Vietos

 • Hämeenlinna

  Visamäentie 35, 13101, Hämeenlinna

  • Riihimäki

   Kaartokatu 2, 11100, Riihimäki

   • Valkeakoski

    Tietotie 1, 37630, Valkeakoski

    • Forssa

     Wahreninkatu 11, 30100, Forssa

     • Mustiala

      Mustialantie 105, 31310 Mustiala, Finland, 31310, Mustiala

      • Evo

       Saarelantie 1, 16970, Evo

       Klausimai