Keystone logo
Hardin-Simmons University

Hardin-Simmons University

Hardin-Simmons University

Įvadas

Niekada nerasite kitos vietos, tokios kaip Hardin-Simmons University . Mes esame baptistų universitetas Abilene, Teksasas, turintis 127 metų istoriją ir tradicijas, kurios neprilygsta jokiai kitai mokyklai, ir tai suteikia HSU tokią pat asmenybę kaip Vakarų Teksaso horizontas.

Mūsų misija ir vizija

 • Misija: Hardin-Simmons University misija yra būti bendruomene, skirta teikti aukščiausio lygio ugdymą, apšviestą krikščioniško tikėjimo ir vertybių.
 • Vizija: Hardin-Simmons University bus novatoriška tarnų mokslininkų bendruomenė, įtraukianti būsimų krikščionių lyderių protus ir puoselėjantis dvasią.

Taigi, kuo HSU skiriasi?

Sąžiningai, kol nesilankysite, nesužinosite, kuo Hardinas-Simmonas skiriasi nuo kitų universitetų. Kai būsimi studentai lankosi miestelyje, HSU apibūdina žodžiais „šeima“ ir „namai“. Manome, kad tai daug ką pasako apie mus, ir mes norėtume, kad būtumėte aplankę.

Bet dabar norite sužinoti, kodėl turėtumėte net atvykti aplankyti. Taigi, pradėkime nuo HSU pradžios ... faktiškai prieš jos susikūrimą.

Džeimso B. Simmonso palikimas

Mūsų bendravardis įkūrėjas daktaras Jamesas B. Simmonsas buvo baptistų ministras iš šiaurės rytų prieš ir po pilietinio karo. Prieš karą jis skelbė vergų laisvę, dėl ko jam buvo grasinama dervomis ir plunksnomis ... ir sudegino jo bažnyčią Indianapolyje. Po pilietinio karo jis padėjo įsteigti septynias kolegijas išlaisvintiems vergams, nes žinojo, kad išsilavinimas yra būtinas jų, kaip laisvų piliečių, sėkmei.

Galiausiai jis padėjo pirklių, ūkininkų ir ganytojų grupei pasienio mieste Abilene, Teksase, įkurti naują baptistų universitetą, kuris tarnautų didžiulėje šalies teritorijoje, kurioje dar nebuvo aukštojo mokslo. Daktaro Jameso B. Simmonso palikimas Hardin-Simmons University šiandien yra stipriai jaučiamas ir įkūnijamas.

Simmonsas buvo pasienietis, kuris niekada negyveno pasienyje. Savo mintimis, maldomis ir svajonėmis jis padėjo kitiems peržengti ribas ir nutraukti kliūtis. Simmonsas uždavė sau du klausimus: „Kokia yra didžiausia mintis, kuri kada nors užėmė tavo mintis? ir: „Kokia jūsų pareiga ją įvykdyti?

Jo novatoriška dvasia ir du dideli klausimai sukėlė misiją, kuri tęsiasi HSU: „Kad krikščionybė pasiektų visą pasaulį, reikia pašalinti visas kliūtis“.

HSU šeima

Mūsų studentai turi didelių svajonių, o HSU egzistuoja tam, kad įgytų žinių ir ugdytų pasitikėjimą identifikuoti ir įgyvendinti šias svajones. Tai darome priimdami kiekvieną mokinį kaip savo šeimos narį. Jūs būsite svarbūs HSU, o jūs būsite svarbūs mums, kai išeisite į pasaulį.

Mūsų mokiniai jums pasakys, kad jie atvyko čia būti tos Šeimos dalimi. Mūsų absolventai iš viso pasaulio jums pasakys, kad jie vis dar yra HSU šeimos dalis.

Būsimi studentai, kurie lanko HSU, mums nuolat sako: „Aš tiesiog žinojau, kad HSU yra ten, kur turėjau būti“. Mūsų miestelis yra svetingas ir negąsdinantis. Viskas yra lengva rasti, o visos klasės greitai pasiekiamos gyvenamuosiuose pastatuose.

HSU tradicijos

Didieji Teksaso universitetai garsėja savo tradicijomis, tačiau didžiosios mokyklos nėra žinomos dėl savo šeimos atmosferos. Tačiau „Hardin-Simmons“ galite rasti tradicijų, tokių kaip „Beanie Capping“, „Ring Dunk“, „Six White Horses“ ir „Cowboy Band“-išlaikydami galimybę būti didele žuvimi mažame tvenkinyje.

Akademinė kompetencija

Mes taip pat turime 1 profesoriaus santykį kas 12 studentų. Tai užtikrina, kad gausite asmeninį savo profesorių dėmesį, o kiekvieną klasę ves profesorius. HSU nėra minios, kad galėtumėte pasiklysti. Tiesą sakant, tikriausiai kiekvieną kartą būsite pakviesti vakarienės į profesoriaus namus. Būsite priversti daryti viską, kas įmanoma, tačiau visada turėsite pagalbos, kad tai pasiektumėte.

Ar jaučiat skirtumą?

Šeimos myli, gina, palaiko ir meta iššūkį viena kitai. Mes kviečiame jus atvykti į Hardiną-Simmonsą, tapti mūsų šeimos dalimi, smagiai praleisti laiką, daug išmokti, rasti savo svajones, nutraukti kliūtis, įveikti naujus takus-ir pakeisti pasaulį Kristui.

Statistika

HSU akademikai

Penkiose pagrindinėse mokyklose ir kolegijose HSU siūlo daugiau nei 50 bakalauro studijų pagrindinių ir nepilnamečių bei 14 magistrantūros laipsnių – nuo verslo iki fizinės terapijos.

HSU fakultetas

Didžiuojamės savo intymių klasių dydžiais. Mūsų studentų ir dėstytojų santykis yra 12:1, todėl jūsų dėstytojai sulaukia asmeninio dėmesio. Daugiau nei 90 procentų mūsų fakulteto narių turi aukščiausius laipsnius savo studijų srityse.

HSU lengvoji atletika

Miestelyje klesti kaubojų ir kauburių dvasia. HSU dalyvauja NCAA III diviziono sporto šakose. Siūlome 18 įvairių sporto šakų, įskaitant krepšinį, golfą, tenisą, krosą, treką, futbolą, futbolą, beisbolą, softbolą ir tinklinį.

Mūsų įsipareigojimas už prieinamą kainą

Daugiau nei 98 procentai HSU studentų gauna tam tikrą finansinę pagalbą. Savo studentams skiriame daugiau nei 47 mln. USD pagalbą, įskaitant federalines, valstijų ir institucines programas.

HSU yra įsipareigojusi siekti įperkamumo, o mūsų finansinės pagalbos komanda dirbs su jumis ir jūsų šeima, kad išnagrinėtų visas jūsų mokymosi finansavimo galimybes.

HSU ištekliai ir technologijos

Mūsų universiteto bibliotekos internetiniame kataloge yra daugiau nei 440 000 elementų. Be to, mes priklausome Abilene Library Consortium, kuris siūlo daugiau nei du milijonus vienetų.

Beveik kiekviename mūsų miestelio kampelyje galima naudotis belaidžiu internetu, o kompiuterius rasite visame miestelyje daugiau nei keliolikoje laboratorijų ir bendrų patalpų.

  Universiteto ypatybės

  Žinome, kad mūsų miestelis bus gražus, patogus ir svetingas, pradedant išskirtiniu kupolu ant Skiles pastato viršaus ir baigiant nuostabiais vitražais Logsdon koplyčioje. Mūsų 200 akrų namą sudaro 33 pagrindiniai pastatai, įskaitant klases, gyvenamąsias sales ir butus, taip pat sporto aikšteles ir daug atviros žaliosios erdvės.

  Gyvenimas miesteliu

  HSU pilna intelektinio, socialinio, kultūrinio ir dvasinio tobulėjimo galimybių. Prisijunkite prie vienos ar daugiau iš daugiau nei 40 mūsų universiteto miestelių organizacijų, įskaitant 20 sporto šakų vidines komandas, 8 sporto klubus, paslaugų grupes, akademinius klubus ir garbės draugijas. Be to, mėgaukitės bendravimu su draugais ir klasės draugais koplyčioje.

  Gyvenkite vienoje iš mūsų šešių gyvenamųjų patalpų arba studentai, baigę 4 semestrus ir (arba) kuriems yra 21 metai, gali pasirinkti gyventi viename iš dviejų daugiabučių kompleksų miestelyje.

   Priėmimai

   Prisijunk prie HSU šeimos! HSU mokysitės iš mūsų nacionaliniu mastu pripažinto fakulteto, bendrausite su studentais iš viso pasaulio ir būsite kuruojami žmonių, kuriems nuoširdžiai rūpi jūsų dvasinis, intelektualinis ir asmeninis tobulėjimas. Nesvarbu, ar esate pirmas pirmakursis, perkėlimo studentas ar grįžtate baigti studijų, norėtume, kad HSU taptumėte savo namais.

   Priėmimo sąlygos: Pirmakursiai pirmakursiai

   Bendrasis priėmimas bus siūlomas atsižvelgiant į testų rezultatus, klasės reitingą, GPA ir užklasinę veiklą.

   Automatinis bendrasis priėmimas bus siūlomas bet kuriam studentui, turinčiam vieną iš šių kvalifikacijų:

   • Sudėtinis ACT balas yra 20 arba
   • Bendras SAT balas yra 1030 arba
   • CLT balas 66 arba
   • Vidurinės mokyklos klasė tarp geriausių 25 proc.
   • Testas Neprivalomi kandidatai bus automatiškai priimti su 3,5 HS GPA

   Nors rekomenduojame laikyti stojamąjį į koledžą egzaminą arba pateikti jau turimus balus, HSU priims paraiškas be testų balų ir studentui nereikės jokios baudos. HSU ir toliau vykdys visapusišką prašymų peržiūros procesą ir priimdamas sprendimą dėl priėmimo atsižvelgs į visus pateiktus prašymo elementus.

   Paraiškų teikimo galutinis terminas: Paraiškos priimamos iki 2022 m. rugpjūčio mėn. 2022 m. rudens pradžiai.

   Tarptautiniai studentai

   Pasiruošimas studijuoti užsienio šalyje gali būti labai įdomus, o kelionė iki stojimo – visavertė patirtis. Šie tarptautinio bakalauro priėmimo žingsniai yra skirti padėti jums sklandžiai pereiti į HSU.

   1 žingsnis: taikymas

   Pradėkite savo tarptautinio priėmimo į HSU paraišką jau šiandien! Paraiškos mokesčio nėra! Susikurkite profilį mūsų svetainėje ir pateikite internetinę paraišką.

   2 žingsnis: priėmimas

   • HSU tarptautinio priėmimo procesas yra paprastas. Mums reikia šių dalykų, kad galėtume jus priimti į HSU kaip tarptautinį bakalauro studentą:
   • Pateikti visų vidurinių darbų (vidurinės mokyklos) nuorašus. Nuorašai turi būti originalūs dokumentai arba aiškios mokyklos ar vyriausybės pareigūno padarytos kopijos.
   • Pateikite oficialų SAT, ACT arba CLT testo rezultatą. Minimalūs testo balų reikalavimai norint gauti tarptautinį priėmimą į HSU:
    • SAT 1030*
    • 20 VEIKSMAS*
    • CLT 66*

   *Jei persikeliate iš universiteto JAV ar už jos ribų, SAT, ACT ar CLT balo pateikti nereikia. Tačiau mes reikalaujame kalbos mokėjimo balo.

   • Pateikite TOEFL, IELTS arba Duolingo anglų kalbos mokėjimo testo balą. Minimalūs anglų kalbos mokėjimo reikalavimai tarptautiniam priėmimui į HSU yra šie:
    • TOEFL: 79
    • IELTS: 6.5
    • Duolingas: 95
    • Tikslo pareiškimas. Pateikite vieno ar dviejų puslapių esė apie tai, kodėl norite studijuoti Jungtinėse Valstijose ir Hardin-Simmons University . Į savo tikslo esė nurodykite visą savo vardą ir pavardę.

   3 žingsnis: imigracija

   Norėdami studijuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose, tarptautiniai studentai turi įvykdyti keletą imigracijos reikalavimų su HSU:

   • Paso kopija;
   • Pateikite finansinio pagrindo ataskaitą;
   • Užsiregistruoti I-20 siuntimui;
   • Mokėti SEVIS mokestį;
   • Suplanuoti pokalbį su viza;
   • Sumokėti registracijos užstatą.

   4 veiksmas: užbaigimas ir registracija

   Kai būsite priimtas į universitetą ir įvykdę imigracijos reikalavimus, turite užpildyti keletą papildomų dalykų, kad galėtumėte užsiregistruoti į pamokas ir pasiruošti atvykti į HSU:

   • Užpildykite Sutarties sąlygas;
   • Priimti stipendiją HSU centre;
   • Registruokitės į užsiėmimus.

   5 veiksmas: informacija apie būstą ir atvykimą

   HSU padės jums atvykti į mūsų miestelį, teikdama pervežimo iš Abilene regioninio oro uosto paslaugą, taip pat pasirūpins, kad būstas būtų paruoštas atvykus. Norėdami pasiruošti atvykimui, turite užpildyti šiuos dalykus:

   • Užpildykite būsto užklausą HSU centre;
   • Užpildykite studentų sveikatos formą MedProctor;
   • Užpildykite atvykimo formą ir peržiūrėkite kontrolinį sąrašą prieš išvykimą.

   6 veiksmas: mokėjimas

   Tarptautiniai studentai turi atlikti pirmąjį mokėjimą į savo studento sąskaitą prieš atvykdami į HSU miestelį. Įsitikinkite, kad pirmasis mokėjimas atliktas per HSU Central iki šių mokėjimo terminų:

   Mokėjimo terminai:

   • Ruduo: rugpjūčio 1 d
   • Pavasaris: sausio 5 d

   Reikalavimai vizoms

   Norėdami studijuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose, tarptautiniai studentai turi įvykdyti keletą imigracijos reikalavimų su HSU:

   1. Paso kopija. Pateikite savo paso kopiją.
   2. Pateikite finansinės paramos ataskaitą. Prieš išduodant I-20 formą, studentai turi užpildyti pasirašytą Finansinio pagrindo pareiškimo formą ir pateikti patvirtinamuosius įrodymus; ty banko išrašus, taupomąsias sąskaitas ir pan. Šiuos dokumentus taip pat pateiksite JAV konsulatui, kai kreipiatės dėl vizos.
   3. Užsiregistruokite I-20 siuntimui. Norėdami prisiregistruoti, kad HSU išsiųstų I-20 dokumentą, turite apsilankyti mūsų partnerio SASS-SmartShip svetainėje . Kai prisiregistruosite, Hardin-Simmons University , kad sukurtumėte savo I-20 siuntą. HSU gaus siuntimo etiketę, kad galėtų greitai išsiųsti jūsų I-20 paštu. Kai dokumentas bus išsiųstas, gausite pranešimą, kad galėtumėte stebėti pristatymą.
   4. Mokėkite SEVIS mokestį. Norėdami sumokėti SEVIS mokestį, perveskite į oficialią DHS svetainę čia . Instrukcijų, kaip sumokėti SEVIS mokestį, rasite šiame vaizdo įraše .
   5. Suplanuokite „Visa“ pokalbį. Norėdami suplanuoti pokalbį su viza, turėsite apsilankyti šioje JAV valstybės departamento svetainėje . Prieš pokalbį su viza turėsite peržiūrėti F-1 vizos interviu kontrolinį sąrašą ir pasiimti tuos elementus pokalbio dieną. Atsisiųskite popierinę šio sąrašo kopiją čia .
   6. Sumokėti registracijos užstatą. Sumokėkite registracijos indėlį (3 000 USD) ir užsitikrinkite vietą HSU. Šis registracijos įnašas taip pat veikia kaip pirmasis mokėjimas už mokslą ir mokesčius mokykloje. Norėdami gauti instrukcijų, kaip sumokėti registracijos įnašą, galite peržiūrėti šias instrukcijas čia .

   Stipendijos ir finansavimas

   Užmokestis HSU

   Kiekvienais metais apie 97% HSU studentų gauna finansinę pagalbą, įskaitant stipendijas, paskolas, stipendijas ir darbo studijas. Tiesą sakant, mūsų vidutinis studentas kasmet moka maždaug tiek pat, kiek tas, kuris stoja į didelį Teksaso valstybinį universitetą.

   Taigi, žiūrint į išlaidas, nereikia šokiruoti lipduku. Esame pasiryžę atvesti jus čia, kad gautumėte nuostabų krikščionišką išsilavinimą, o dalis to padės padaryti jį kuo įperkamą – dabar ir ateityje.

   Vargu ar Hardin-Simmons bus jūsų pigiausias pasirinkimas koledže. Taip, mes pasakėme. Tačiau (žinojote, kad vis dėlto bus) manome, kad esame viena geriausių vertybių visame aukštajame moksle. Tai reiškia, kad jūs gausite geresnės kokybės išsilavinimą iš HSU nei pigesnė kolegija ir panašią arba geresnę kokybę nei daugelis brangesnių privačių universitetų.

   Kaip galime išmatuoti savo vertę?

   • Mūsų 12:1 studentų ir dėstytojų santykis individualiam dėmesiui;
   • 90% mūsų fakulteto turi aukščiausią turimą išsilavinimą savo srityse;
   • Visiškai akredituota 10 metų (nuo 2018 m.);
   • Visa ta finansinė pagalba;
   • HSU šeima ir tradicijos, kurių nerasite niekur kitur.

   Tarptautinės studentų stipendijos

   Hardin-Simmons University suteikia puikias stipendijas daug pasiekusiems bakalauro tarptautiniams studentams, norintiems studijuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose mūsų Abilene, Teksaso miestelyje. Gavę priėmimą į universitetą, reikalavimus atitinkantys tarptautiniai studentai bus automatiškai vertinami dėl šių stipendijų. HSU, skirdamas stipendijas tarptautiniam studentui, atsižvelgia į studento akademinius įrašus, kolegijos stojamųjų egzaminų balus, dalyvavimą bendradarbiaujant, stojimo statusą ir numatomą pagrindinį dalyką.

   2021–2022 m. akademinės stipendijos tarptautiniams studentams

   • Garbės stipendija: 21 000 USD per metus (labai konkurencinga atranka, apdovanojimas, kai bus priimtas į apdovanojimų programą)
   • Patikėtinių stipendija – 16 000 USD per metus (SAT balas: 1330 ar didesnis)
   • Prezidentų stipendija - 14 000 USD per metus (SAT balas: 1230 ar didesnis)
   • Dekanų stipendija - 12 000 USD per metus (SAT balas: 1130 ar didesnis)
   • Universiteto stipendija - 10 000 USD per metus (SAT balas: 1030 ar didesnis)

   Papildomos stipendijos tarptautiniams studentams

   • Bažnyčios atitikimo stipendija – iki 2000 USD per metus
   • HSU paveldo stipendija – 1500 USD per metus (skiriama krikščionių pastorių ar misionierių išlaikytiniams)
   • Katedros stipendijos – suma skiriasi priklausomai nuo akademinės programos
   • Reikalingos dotacijos – suma skiriasi priklausomai nuo finansinio poreikio
   • Universiteto darbo studijų darbai – iki 4400 USD per metus

   Išorinės stipendijos

   Išorinės stipendijos yra stipendijos, kurios gali būti naudojamos bet kuriam universitetui ir gaunamos iš šaltinio, nesusijusio su konkrečiu universitetu. Dažniausiai galite kreiptis dėl šių stipendijų internetu, tačiau kai kurie vis tiek nori pateikti popierinę paraišką. Žinoma, visi jie turi kvalifikaciją ir terminą.

   Jūsų gali būti paprašyta pateikti asmeninės informacijos arba parašyti apie savo finansinius poreikius, tačiau stipendijų agentūros niekada neturėtų prašyti jūsų banko sąskaitos ar kredito kortelės numerio. Jei stipendijų agentūra prašo asmeninės banko informacijos, nesikreipkite dėl šios stipendijos. Be to, kai ieškote išorinių stipendijų, patikrinkite URL adresą https://, kuris nurodo, kad tai saugi svetainė. Jei svetainė neapsaugota, nesikreipkite į šią stipendiją.

   Studentų atsiliepimai

   Vietos

   • Abilene

    2200 Hickory, Abilene, TX, 79698, Abilene

   Klausimai