Keystone logo
Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Įvadas

Koledžas - tai ne tik pasiruošimas būsimai karjerai, bet ir galimybė atrasti, kas esate ir kuo tikite. HCU išsilavinimas padės jums pasiruošti kiekvienam jūsų kelionės žingsniui - nuo tos dienos, kai tapsite "Husky", iki tos akimirkos, kai įgysite diplomą. Sužinokite daugiau apie studijų HCU, pirmaujančiame krikščioniškame universitete, įsikūrusiame Hiustone, Teksase, privalumus.

HCU turi 60 metų akademinės tradicijos orientuota į tikėjimą ir mokymosi kokybę. Turėdami mūsų akreditaciją, gausite kokybišką išsilavinimą, pripažintą visoje šalyje. Jūsų kursai vyksta bet kuriuo paros metu, kad galėtumėte atlikti kursinius darbus jums patogiu metu.

HCU Online yra ideali galimybė studentams, norintiems lankyti mokyklą pagal savo tvarkaraštį. Siekiame suteikti patogią galimybę įgyti laipsnį, bet taip pat norime, kad mūsų mokestis už mokslą būtų vienas mažiausių šalyje.

Priėmimai

Suradę tinkamą internetinę studijų programą, norėdami pradėti, atlikite toliau nurodytus veiksmus. Jei turite klausimų apie perkėlimą į HCU, susisiekite su universitetu ir gaukite daugiau informacijos .

 1. Complete Your Application
 2. Complete the Free Application for Federal Student Aid (FAFSA)
 3. Send High School Transcript/GED
  • Undergraduate students are required to submit transcripts showing they achieved a high school general or advanced diploma or a GED with passing scores. (Waived if the student has 32 credit hours or more of transfer credit.)
  • Submit Required Documents
   1. Nuorašai: Studentai turi pateikti visus kolegijos nuorašus iš bet kurios anksčiau lankytos institucijos (adresas aukščiau). Oficialus nuorašas turėtų būti siunčiamas tiesiai iš kolegijos ar universiteto, suteikusio bakalauro laipsnį, kad būtų laikomas oficialiu.
   2. Transcripts from any additional coursework since that time should also be submitted, including postbaccalaureate or graduate-level transcripts.

Pastaba: tarptautinių studentų priėmimo procesas yra kitoks ir gali prireikti kitokių dokumentų, kai kurie studentai gali negauti JAV federalinės pagalbos, kad galėtų lankyti čia kolegiją. Čia gali būti geriausia pateikti paraiškos užpildymo sąrašą ir nuorodą į tarptautinį studentų puslapį, kuriame būtų daugiau informacijos apie tarptautinį studentų priėmimą.

Stipendijos ir finansavimas

Hiustono krikščionių universiteto studentams teikiama daugybė finansinės pagalbos rūšių. Kiekvienas naujas bakalauro studijų studentas gali gauti „Freshman Merit Award“ apdovanojimą, pagrįstą aukštosios mokyklos akademiniais rezultatais. Papildomos stipendijos yra prieinamos tiek bakalauro, tiek magistrantūros studentams, atsižvelgiant į akademinių studijų sritį.

Federalinės dotacijos ir studentų paskolos taip pat yra prieinamos tiems, kurie atitinka tam tikrus poreikiais pagrįstus kriterijus, pagrįstus nemokama federalinės studentų pagalbos paraiška (FAFSA). Reikalavimus atitinkantys studentai taip pat gali pretenduoti į federalinę darbo ir studijų vietą miestelyje.
Studijavimas aukštojoje mokykloje yra investicija į jūsų ateitį. Daugeliui studentų stipendijos uždirbimas gali būti puikus būdas finansuoti šias investicijas. HCU siūlome platų stipendijų spektrą, kad padėtų patenkinti įvairių studentų švietimo poreikius.

Peržiūrint jūsų paraišką dėl priėmimo į HCU, jūsų paraiška bus peržiūrėta siekiant išsiaiškinti, ar atitinkate vienos ar kelių iš šių bakalauro nuopelnų stipendijų arba absolventų stipendijų reikalavimus.

 • Freshman Merit Awards
 • Transfer Merit Awards
 • Additional Scholarships
 • Government Grants
 • Homeschool Student Scholarships
 • Graduate Scholarships
 • Free Transcript Evaluation

Reitingai

 • HC uždirba 2023–2024 m. Military Friendly Schools® aukso standarto reitingą
 • HCU pavadintas tarp geriausių internetinių krikščioniškų kolegijų ir universitetų
 • HCU pavadintas tarp geriausių internetinių koledžų Teksase

Studentų atsiliepimai

Why study at Houston Christian University Online

 • Prieinamas: kursai vyksta bet kuriuo paros metu, kad galėtumėte užbaigti kursinius darbus tada, kai jums patogu. HCU Online yra idealus pasirinkimas studentams, norintiems lankyti mokyklą pagal savo tvarkaraštį.
 • Holistinis ugdymas: HCU integruoja tikėjimą ir protą savo akademikuose, todėl esate pasirengę ne tik savo karjerai, bet ir prasmingam gyvenimui tarnaujant Dievui.
 • Aukštos kokybės išsilavinimas: Turėdami 60 metų akademinę tradiciją, orientuotą į tikėjimą ir mokymosi kokybę, kartu su mūsų akreditacija, galite būti tikri, kad gausite kokybišką išsilavinimą, pripažintą visoje šalyje.
 • Įperkamas: HCU šiandien turi mažiausią studijų kainą. Siekiame suteikti patogią galimybę įgyti diplomą, tačiau taip pat norime, kad studijų kaina būtų viena žemiausių šalyje.

Awards & Accreditations

Hiustono krikščioniškasis universitetas yra akredituotas Pietų kolegijų ir mokyklų kolegijų komisijos (SACSCOC), kad suteiktų asocijuotų, bakalaureato, magistro ir daktaro laipsnius.

Vietos

 • Houston

  7502, Fondren Road, 77074, Houston

Klausimai