Keystone logo
Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Įvadas

Sveiki atvykę į žiniasklaidos pasaulį

Kaip spausdinamos knygos? Kaip informacija archyvuojama ir dokumentuojama? Ką reiškia „komunikacija“? Kaip sukuriami virtualūs pasauliai? Kas atsitinka už televizijos studijų scenų? Kas yra svarbi pakuotės dizainui ir kaip reklama iš tikrųjų veikia? Hochschule der Medien studentai rūpinasi šiais ir daugeliu kitų klausimų.

111634_ScreenShot2019-03-07at4.24.13PM.png

Nuo 2001 m. Rugsėjo 1 d. Hochschule der Medien subūrė buvusio spausdinimo ir žiniasklaidos universiteto, daugiau kaip 100 metų tradicijų turinčios švietimo įstaigos, ir bibliotekininkystės ir informacijos universiteto, kurio istorija pasiekė 1942 m. Hochschule der Medien, turėdama 16 bakalauro studijų programų ir 6 magistro studijų programas, ne visą darbo dieną MBA ir doktorantūros programą, apima platų žiniasklaidos ekspertų spektrą: nuo spaudos iki elektroninės žiniasklaidos, nuo žiniasklaidos ir žiniasklaidos teorijos iki žiniasklaidos gamybos, nuo žiniasklaidos dizaino iki žiniasklaidos prieigos

111633_ScreenShot2019-03-07at4.24.25PM.png

Hochschule der Medien“ studentai mokosi šiuolaikinėse paskaitose, dirbtuvėse ir studijose, spausdinimo mašinose arba už fotoaparato. Įdomūs praktiniai projektai Universiteto laboratorijose arba bendradarbiaujant su partnerių įmonėmis papildo teorines žinias ir mokslinius darbo metodus. Iš pradžių universitetas turėjo dvi stovyklas. Nuo 2014 m. Universitete yra viena centrinė Štutgarto universitete Vaihingen su nauju fakulteto pastatu, simbolizuojančiu „vieną žiniasklaidos pasaulį“.

Vietos

  • Stuttgart

    Hochschule der Medien Nobelstrasse 10 , 70569, Stuttgart

Klausimai